Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2013 [Consoles]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

mafia ,υπάρχει επιλογή ,πάνε στο button configuration και άλλαξε το αναλογικό με τον σταυρό και είσαι κομπλέ.

να σε καλα ρε φιλε γιατι μου ερχοταν να το πεταξω απο το μπαλκονι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Skanjos τπτ δεν έχω κάνει,δεν πειραξα καμία ρύθμιση. Το συνδεσα το PS3 με την tv και μου έβγαλε αυτόματα 1080p και 3d.ακόμα το κάνει πάντως το τρέμουλο της μπαλας. Δεν έχω ίντερνετ ακόμα,δεν ξέρω αν κάνει αναβάθμιση το παιχνίδι. Έχω αλλάξει και ανάλυση από το ps menu, κολλάει και στα 720p.παίζει να ειναι το καλώδιο Hdmi?δεν ξέρω τι να κάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟοΟ χρήστες του insomnia..... Κανείς δεν ξέρει πως να μπαίνει ένα πρωταθληματάκι? Είμαι έτοιμος να το πετάξω στα σκουπίδια...

 

Πρωταθλημα μπαινει απο το ML.Απενεργοποιησε τις υπολοιπες επιλογες και εχεις οποιο πρωταθλημα θελεις αναλογα με την ομαδα που θα διαλεξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο ακόμα και θα κομματιάσω το Playstation.

Από το πρωί σήμερα παλεύω να παίξω λίγο Pro. Κατάφερα να παίξω έναν online αγώνα μετά από πολλά reset, κολλήματα, κλπ. Ο επόμενος αγώνας κόλλησε σε μία αντεπίθεση μου και ακυρώθηκε.

Μόνο για να μπουτάρει το παιχνίδι κάνει 4 λεπτά και η σύνδεση απέτυχε λέει συνήθως.

Πριν συνδεσω το PS3 με το Internet, τα πράγματα ήταν καλά. Έπαιξα 3-4 αγώνες με κάτι φίλους. Τι διάολο να κάνω ρε παιδιά; Το αγόρασα 55 Ευρώ για το Online ρε π@@στη μου.

Έχω NAT 2, τα έχω όλα!

Επίσης δεν μπορώ να κουνηθώ στο menu του παιχνιδιού για να παίξω έστω και single player!

Κλείνω το Playstation και κάνει 3 μπιπ.

 

Τι να πω; Ένα παιχνίδι θέλω να παίξω και πρέπει να έχω πάρει CCIE!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα καιρό να χρησιμοποιήσω το Playstation σε αυτή τη γραμμή.

Μα κολλάει και στο μενού. Δεν μπορώ να κουνήσω να πάω σε γρήγορο αγώνα ή κάτι.

 

Τέλος πάντων άλλαξα κανάλι στο WiFi και έβαλα 11, από 1 που είχε και δείχνει να είναι όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα καιρό να χρησιμοποιήσω το Playstation σε αυτή τη γραμμή.

Μα κολλάει και στο μενού. Δεν μπορώ να κουνήσω να πάω σε γρήγορο αγώνα ή κάτι.

 

Τέλος πάντων άλλαξα κανάλι στο WiFi και έβαλα 11, από 1 που είχε και δείχνει να είναι όλα καλά.

το wifi δεν συνιστατε για online gaming, δοκιμασε με καλωδιο ethernet και δες αν θα εχει παλι κολληματα.

τωρα για το κολλημα που σου τραβαει στο κεντρικο μενου του παιχνιδιου δεν ξερω τι να πω.ασε για καμια μερα το ps3 μην το ανοιγεις και ξαναβαλτο μετα να παιξεις μηπως και ξεκολλησει αν παλι δεν ξεκολλησει πηγαινε στο καταστημα και πες τους οτι κολλαει το παιχνιδι, στο κεντρικο μενου δεν βρισκω λογο να κολλαει ενα παιχνιδι, το δισκακι ειναι σε καλη κατασταση στο πισω μερος του ή εχει τα μαυρα του τα χαλια (γρατζουνιες,δαχτυλιες κλπ)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε άψογη κατάσταση. Με WiFi δεν συνιστάτε και καλά λόγω Latency. Ε, ας έχω λίγο καθυστέρηση, που δεν είχα ποτέ.

Εδώ μιλάμε το πράγμα ήταν τραγικό.

Τελικά ήταν το κανάλι στο Router. Πως ο router είχε βάλει κανάλι 1, αντί για 11, δεν μπορώ να το καταλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα παιδια!

Παιζω το PES2013 στο PS3.

Μεχρι χτες επαιζα κανονικα στο διαδικτυο...

Σημερα το απόγευμα προσπάθησα να κανω το ιδιο και μου εβγαλε ότι πρεπει να κατεβασω το καινουριο pack δεδομενων.

Ομως οταν παω να το κανω μου γραφει οτι

 

Δεν ειναι δυνατη η πραγματοποιηση της συνδεσης. Δεν μπορειτε να χρησιμοποιησετε ορισμενες λειτουργιες του παιχνιδιου λογω των περιορισμων που επιβαλλουν στη συνδεση σας οι συσκευες δικτυωσης που χρησιμοποιειτε. Το θεμα αυτο μπορει να λυθεια εαν συνδεσετε το υλικό σας απευθείας στον ΔΙαδίκτυο η ενα διαμορφωσετε τη συσκευη δικτυωσης σας οπως ο δρομολογητης σας.

Εφαρμογη DMZ, αντιστοίχηση θύρας, ρύθμιση πίνακα ΝΑΤ και άλλων ρυθμίσεων δρομολογητή στο σύστημα PlayStation3.

 

]Εχω το ρουτερ THOMSON TG585 v8 με παροχο τη FORTHNET.

Το PS3 συνδέεται με καλώδιο στο ρούτερ.

Μεχρι χτες ολα λειτουργουσαν μια χαρα.[/background]

 

Μπορείτε να με βοηθήσετε να λύσω το πρόβλημα?

Σας ευχαριστω πολύ! smile.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά πώς στο καλό άλλη λέξη ήθελα να χρησιμοποιήσω βέβαια, αλλά έχε χάρη... τραβάω τον επιτιθέμενο που πάει να μου ξεφύγει στο σπρίντ(!!!!!);

Οι αντίπαλοι όχι απλά με τραβάνε όταν ξεφεύγω, αλλά με δένουν κόμπο εν ριπή οφθαλμού!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...