Προς το περιεχόμενο

OCZ Vertex Plus 120GB - 73€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 157
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευτυχώς όλη μέρα οι περαστικοί αγνόησαν το δέμα της αμαζον που τα πανέξυπνα ΕΛΤΑ, παράτησαν στα σκαλοπάτια, εξωτερικά της εισόδου του σπιτιού (πρακτικά δηλαδή στο δρόμο μπροστά από το σπίτι μου) :shifty: Απορώ με την εξυπνάδα ορισμένων που χωρίς να γνωρίζουν τι μπορεί να περιέχει το πακετάκι το παρατάνε έτσι. Θα θελα πολύ να πετύχω τον ταχυδρόμο και να τον λούσω αναλόγως...

73,01 έχει δεσμευτεί στη χρεωστική, συνήθως η χρέωση είναι κατατι μικρότερη όταν γίνεται εκκαθάριση της εγγραφής, με την πάνω βόλτα της λίρας όμως δεν θα μου κάνει καμία εντύπωση αν δεν αλλάξει η τελική χρέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν ο δίσκος του θέματος ;

Τελικά 120gb είναι ;

 

(εμένα και τα 2 δέματα που περίμενα , τα παπούτσια και την χειροπέδα τα είχαν στην αποθήκη και μου άφησαν ειδοποιητήριο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ρε παιδια να μην ειναι?120 δε παραγγειλατε?υπαρχει περιπτωση να στειλουν μικροτερο?

 

Αν δεις στα product detail γράφει Item model number: OCZSSD2-1VTXPL60G

αλλά αν πατήσεις more technical details έχει το μοντέλο με τα 120Gb ... Type: OCZSSD2-1VTXPL120G

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα ρωτησει το customer service, πολυ συγκεκριμενα, πριν την παραγγελια κ επιβεβαιωσαν οτι ειναι 120.

θα δουμε συντομα βεβαια :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ;)

 

Αλλά είναι στα 79,99: http://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B0058RECN6/ref=sr_1_1_olp?s=computers&ie=UTF8&qid=1336673713&sr=1-1&condition=new

(όχι όμως από Amazon)

 

Χρηματιστήριο ένα πράγμα η τιμή του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...