Προς το περιεχόμενο

OCZ Vertex Plus 120GB - 73€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 157
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οποτε ταξιδευει σε ολους!

 

αυτον θα τον βαλω clean install win 7, αλλα με dual boot, με τα παλια XP στον παλιο δισκο.

sata II το board, οτι πρεπει :-)

Εχουμε δουλεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

Κι εγώ το ίδιο έκανα και ακόμα περιμένω αλλά αφού ήρθε στους άλλους θα έρθει κ σε μας!

 

Όσο καθυστερεί το σκέφτομαι μήπως και το ακυρώσω και γλιτώσω τα 70ευρω.. (και πάρω την 6850)

 

Είμαι σε σκέψεις, με τα προβλήματα που λένε, με τον Μ4 που θα πέσει κι άλλο η τιμή...

 

Σε sata II θα το βάλω, αν υπήρχε ο στην ίδια αναλογία GB/€ σε 64gb θα τον έπαιρνα σίγουρα έστω και για δοκιμή.

 

Αλλά τώρα δεν ξέρω τι να κάνω.

 

 

Θα μας βγάλει κατευθείαν dispatched ή θα μας δώσει μια ημερομηνία αποστολής, ώστε να έχω κι άλλο περιθώριο να την ακυρώσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενδιαμεση λυση για να σε μπερδεψουμε χειροτερα (!), ο agility 3 στις 82 λιρες σημερα :-)

 

Πάει, τρελάθηκα εντελώς...

 

Κινούμαστε σε πτωτικό κλίμα, τον ακυρώνω και ρισκάρω για το μέλλον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμηστε μου λιγο,ποια επιλογη βαζουμε να πληρωνουμε λιγοτερα στο amazon?που βρισκεται η επιλογη για το συναλλαγμα κ τι επιλεγουμε ακριβως?ευχαριστω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμηστε μου λιγο' date='ποια επιλογη βαζουμε να πληρωνουμε λιγοτερα στο amazon?που βρισκεται η επιλογη για το συναλλαγμα κ τι επιλεγουμε ακριβως?ευχαριστω :)[/quote']

 

στις ρυθμίσεις στο λογαριασμό σου το βάζεις να πληρώνεις σε λίρες και όχι να κάνει μετατροπή σε ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλη επιλογη!

οσο δεν τον χρειαζεσαι "άμεσα" τοσο το καλυτερο' date=' εχουν πολυ περιθωριο ακομη.[/quote']

 

Τώρα που το σκέφτομαι, λες όσο περιμένουμε να πέσει, στο τέλος να τον πληρώσουμε σε δραχμες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που το σκέφτομαι, λες όσο περιμένουμε να πέσει, στο τέλος να τον πληρώσουμε σε δραχμες;

 

Σε δραχμες λίγο δυσκολο (τουλαχιστον μέχρι Σεπτεμβρη).

ΑΠλως ετσι οπως παει η δουλεια σε λιγες βδομαδες η λιρα ισως εχει ξεπερασει και το 1.30 οπότε δε ξερω κατα ποσο θα συμφερει πλεον το amazon γενικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...