Προς το περιεχόμενο

5 καλωδια hdmi 1.8m για ~10$


astymagos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω για την ενημερωση φιλε! :D

 

Λοιπον βρηκα και αλλο ενα που εχει ο ιδιος τυπος, 1μ μηκος με "επιχρυσους" ακροδεκτες. 1.49 ευρω χωρις μεταφορικα, το αμαζον το εχει 8.98+μεταφορικα ;)

 

Εφυγε και δευτερη παραγγελια λοιπον, μας ξετιναξε ο τυπος, 2.94 ευρω συνολο. :lol:

 

Οριστε το λινκ:

 

http://www.amazon.de...=A1NRO7JU0UGW38

 

χαχαχαχα εισαι φοβερος ρε matrixxx :P :P κοιτα, εγω λεω να μη φανω τοσο απληστος, να ερθει πρωτα με το καλο το 1ο καλωδιακι, και αμα μου αρεσει, θα επιβραβευσω τον πωλητη και με το επιχρυσωμενο κιριλε καλωδιο. αν παλι δε μου αρεσει, παλι θα τον επιβραβευσω μου φαινεται, αν το χεις παραλαβει εσυ και ειναι μια χαρα. :P οποτε, ειτε ετσι ειτε αλλιως, δεν την γλιτωνω αλλη μια ζαμπον κασερι τιμη χαχα :D :mrgreen:

 

EDIT Παιδια μιας και το ψαξα ελαχιστα και εγω, και ισως καποια παιδια θα χρειαζονται καπως μακρυτερο καλωδιο, καθως και να ναι σιγουροι οτι το καλωδιο θα σηκωνει FULL HD, και αυτο εδω ειναι must have απο τον ιδιο πωλητη Link παλι με free μεταφορικα, ολα κομπλε, και η διαφορα στην τιμη ειναι μισο ευρω. :D :D Αυτο επρεπε να παραγγειλω εξ αρχης, τωρα θα με πιασει καταναλωτικο καλωδιακο δαιμονιο χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Μολις εφυγαν και οι δυο παραγγελιες απο τον 3ο πωλητη του Γερμ. αμαζον, 11 ωρες απο την παραγγελια εως το dispatch! Royal και μενα! Αν ειχε τετοιους χρονους το ιδιο το αμαζον θα ηταν τελειο!

 

Ευγε, για να δουμε και τα προιοντα τα ιδια!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα από τον γερμανό "Best of the rest" 2 καλώδια.

Η παραγγελία έγινε στις 19/05, dispatch στις 21/05, και ήρθε σε 4 μέρες Ιωάννινα με royal mail. Πρέπει να είναι το γρηγορότερο που έχω λάβει παραγγελία από site του εξωτερικού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσένα έφυγε δηλαδή μια μέρα νωρίτερα,άρα λογικά το δικό μου που είμαι επίσης επαρχία θα είναι εδώ Δευτέρα.

 

Λογικά πήρες το πρώτο που βρήκαμε στο .de έτσι?Αν θες και έχεις χρόνο πες μας αν δουλεύουν οκ και με τί εξοπλισμό τα σύνδεσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα από τον γερμανό "Best of the rest" 2 καλώδια.

Η παραγγελία έγινε στις 19/05, dispatch στις 21/05, και ήρθε σε 4 μέρες Ιωάννινα με royal mail. Πρέπει να είναι το γρηγορότερο που έχω λάβει παραγγελία από site του εξωτερικού.

το ρεκορ μου ειναι μια θηκη κινητου, που ηρθε μεσα σε 3.5 μερες συνολικα απ τη στιγμη παραγγελιας :P ειχα μεινει χαζος οταν την ειδα στο κιβωτιο. :P οι τυποι τα στελνουν πιο γρηγορα και απ οτι να αγοραζες απο Ελλαδα. Απαιχτοι.

 

Περιμενουμε ενημερωση για το προιον :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To καλωδιακι τελικα μια χαρουλα κιριλε, ιδιο με το προηγουμενο που ειχα και το ειχα αγορασει 10 ευρω, ενω αυτο κοστισε 1.4 ευρω. :P τι να πεις, πολυ κοροιδο ο Κυριακος, Κουλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πριν λιγο παρελαβα και εγω παιδια.

 

Το 1μ δεν ειναι ακριβως οπως στην φωτογραφια, εχει διαφορετικα βυσματακια ("gold" παντως) και το καλωδιο ειναι λιιιιιγο λεπτοτερο.

Το 1.5 μ εχει βυσματα ακριβως οπως ειναι στην φωτο με τη διαφορα οτι ειναι "gold" και οχι ασημι χρωματος το μεταλλο. Το καλωδιο ειναι χοντρο οπως ακριβως στην φωτο. Το μηκος του δεν ειναι 1.5 μετρο ομως αλλα 1.80! :-D

41a-HLkFCRL._SL500_AA300_.jpg

 

Τα δοκιμασα και τα δυο με 1080p και με ηχο μαλιστα DTS-HD MA και παιζουν κανονικοτατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μια χαρά λοιπόν,χαίρομαι!Εγώ έμεινα τελευταίος τελικά,ο ταχυδρόμος μου μάλλον κοπροσκυλιάζει με τις βροχές :-D

 

Γιατι ο δικος μου ειναι καλυτερος; :P Εδω (Αθηνα) μαλιστα δεν βρεχει (ουτε χθες εβρεχε οποτε δεν εχει δικαιολογια). Παρελαβα σημερα (Τριτη) ενω εφυγαν Τεταρτη πρωι (4 εργασιμες). Αλλος φιλος (αλλη περιοχη της Αθηνας απο την δικη μου) που παρηγειλε μια μερα πιο μετα και εφυγαν Πεμπτη παρελαβε Δευτερα (2 εργασιμες).:cry: (πλακα κανω με το εμοτικον, μικρο το κακο, ενταξει ανθρωποι ειναι και αυτοι, τι να πεις. Καποιες φορες βλεπουμε μονο την πλευρα μας και τους τα χωνουμε ασχημα - το εχω κανει και εγω αρκετες φορες:-))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα,μου το κάνει συχνά εμένα.Πάντα όταν έρχεται η ειδοποίηση και πάω να παραλάβω,γράφει πάνω στο δέμα ότι ειδοποιήθηκα 2-3 μέρες πριν.Και συνήθως το κάνει Σ-Κ,γράφει ότι ειδοποιήθηκα Πέμπτη-Παρασκευή και φέρνει ειδοποίηση Δευτέρα-Τρίτη ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

 

Καλα μην μου τα θυμιζεις :mad:, σου ειπα και μενα δεν ειναι καλυτερος. :P Καθυστερημενα πακετα πολλες φορες. Μεχρι που τον εχω δει με τα ματια μου να πεταει πακετα μου απο 2-3 μετρα και να σκανε στο εδαφος! Τρεις φορες σπασμενα αντικειμενα παρελαβα. Μεχρι που πηγα και τον "βουτηξα" μπροστα στον προισταμενο του και ολα οκ πλεον.

 

Απλα με επιασε η καλοσυνη μου σημερα και εγραψα αυτη την παρατηρηση παραπανω. ^_^

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιωνω και εγω, το καλωδιο εχει gold ακρα, ειναι μακρυ, και με τη μια επιασε full HD αναλυση στην τηλεοραση μου :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ρεκορ μου ειναι μια θηκη κινητου, που ηρθε μεσα σε 3.5 μερες συνολικα απ τη στιγμη παραγγελιας :P ειχα μεινει χαζος οταν την ειδα στο κιβωτιο. :P οι τυποι τα στελνουν πιο γρηγορα και απ οτι να αγοραζες απο Ελλαδα. Απαιχτοι.

 

Περιμενουμε ενημερωση για το προιον :) :)

Φίλε μου παρήγγειλα ένα δίσκο ΚΥΡΙΑΚΗ από amazon και ήρθε Θεσσαλονίκη ΤΡΙΤΗ πρωί! Οι τύποι δεν παίζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι σιγουρα με ups. Το εχουμε "παθει" πολλοι. :-)

Ποιος ειναι ο δισκος; Για δωσε ενα λινκ.

Ναι με ups είχε έρθει.Για την ακρίβεια δεν είναι δίσκος αλλά NAS case.Το είχα ποστάρει και στις προσφορές , εξακολουθεί να παραμένει σταθερά χαμηλή η τιμή του αν σε ενδιαφερει.

http://www.amazon.co.uk/D-Link-ShareCenter-Network-Storage-Enclosure/dp/B004AIWOXY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1338295080&sr=8-1

Βγηκαμε λίγο off topic αν θελεις καμια άλλη πληροφορια p.m.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...