Προς το περιεχόμενο

Ξεκίνησε σταδιακά η αναβάθμιση του Samsung Galaxy Note σε Android 4


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Μπα' date=' not yet ούτε εκει...[/quote']

 

Είναι ελληνικό ή παραεισαγωγής; Γιατί μάλλον μόνο τα γερμανικά αναβαθμίζονται για την ώρα απ' ότι έχω καταλάβει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Είναι ελληνικό ή παραεισαγωγής; Γιατί μάλλον μόνο τα γερμανικά αναβαθμίζονται για την ώρα απ' ότι έχω καταλάβει

 

Ελληνικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παντως ακομα να αναβαθμιστει.....και δν ειναι ουτε ρουτ ουτε εισαγωγης.... αυτο με τον εξαναγκασμο που εχει γραψει ο φιλος παιζει να μ δημιουργισει καποιο προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις δοκίμασα τον εξαναγκασμό του φίλου πιο πάνω, δεν είχα προβλήματα αλλά δεν βρήκε πουθενά την αναβάθμιση. Πάντως εδώ Αγγλία δεν έχει κυκλοφορήσει τίποτα ακόμα.

 

 

Αυτοί που το δοκίμασαν εκτός από τις επιπλέον ρυθμίσεις είχαν και καμιά βελτίωση στα animations γενικά του λειτουργικού?

Ερχόμενος από iOS έχω συνηθίσει γενικά σε ομαλή κίνηση και το Android (η gingerbread τουλάχιστον) σε αυτόν τον τομέα είναι πολύ πίσω. Ακόμα και οι επαφές τρώνε κολλήματα όταν κάνω scroll down.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πολύ πιο γρήγορo το κινητό και πολύ πιο smooth με την ics. Exει βέβαια κάποια ψιλο-προβληματάκια τα οποία θα διορθωθούν στα επόμενα updates.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Τελικα μέσω Odin την περνάει κανονικα (χωρίς rooted συσκευη) κατεβάζοντας απλα τη rom (απο xda κλπ).

 

Επισης sorry που θα το πω αλλα η αλλαγη στην ICS ειναι κατα 90% ...ψυχολογική μιας και αισθητικά αλλάζουν ελάχιστα πράγματα. Το touchwiz κανει τη ζημιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λύση παιδιά είναι το odin πάντα, για όλα τα samsung, αυτό το εργαλείο είναι απίστευτα βολικό.

Είτε το θες για δουλειές που αφορούν root ή γενικά πείραγμα, είτε το θες για εργοστασιακές rom, είναι το απόλυτο εργαλείο.

Γρήγορο και ασφαλές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

 

 

παιδια ξερει κανεις απο σας αν θα εχει το S2 ics συντομα ?.

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

deja vu...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειχα δοκιμασει με την 2.3.χ αν επαιζε το gps , αλλα με την 4.0 δεν μου παιζει...δεν βγαζει καν εκεινο το συμβολακι του gps οτι ψαχνει/χρησιμοποιειται...εχει κανεις (που περασε την ics ) κανα θεμα αναλογο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...