Προς το περιεχόμενο

Sony Xperia SOLA (VS) 250€


c0prse_grinder

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνω για ενα smartphone στα 250 ευρω. Πετυχα τις προαλλες ενα Ατριξ 20 ημερων στα 226 αλλα ειναι το Sola αυτο που με κρατησε απ'το να το παρω... μπορει να χει λιγο μικροτερη οθονη αλλα ειναι πιο καινουργιο μοντελο...μια χαρα specs για 250 ευρω.. τι λετε εσεις? ποιο απ'τα διαθεσιμα στην αγορα τωρα θα διαλεγατε εως 250 euro?

i-sony-neo-xperia-sola-video.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

koularasss

ναι αλλα η μπαταρια του ειναι μικρη ενω ειναι διπυρινος ο επεξεργαστης του ,δεν θα εδινα 250 για να φορτιζω καθε βραδυ το κινητο μου

εδω s2 galaxy και ισα ισα που παει δυο μερες με την official 2000mah μπαταρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα η μπαταρια του ειναι μικρη ενω ειναι διπυρινος ο επεξεργαστης του ,δεν θα εδινα 250 για να φορτιζω καθε βραδυ το κινητο μου

εδω s2 galaxy και ισα ισα που παει δυο μερες με την official 2000mah μπαταρια

 

και γω αυτο ακριβως σκεφτομαι, την 1320 μπαταρια του σε συνδυασμο με δυο πυρηνες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα λεγα να περιμενεις ιουνη που θα κυκλοφορησει το galaxy s3 σιγουρα στο s2 θα χει μειωση τιμης δινεις αλλα 30 ευρω για μπαταρια και ησυχαζεις για τουλαχιστο δυο χρονια.

ωστοσο μια και το ειδα και αυτο ειναι ενδιαφερον :panasonic eluga

ειδα και μια αγγελια στο forum με καποιο που το πουλουσε εδω :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα λεγα να περιμενεις ιουνη που θα κυκλοφορησει το galaxy s3 σιγουρα στο s2 θα χει μειωση τιμης δινεις αλλα 30 ευρω για μπαταρια και ησυχαζεις για τουλαχιστο δυο χρονια.

ωστοσο μια και το ειδα και αυτο ειναι ενδιαφερον :panasonic eluga

ειδα και μια αγγελια στο forum με καποιο που το πουλουσε εδω :rolleyes:

 

το galaxy sII εχω για μενα. για συσκευη για τον πατερα μου ψαχνω εκει στα 250..

θελω να χει καλη ευδιακριτη οθονη (ειναι 54αρων και οσο ναναι η ορατοτητα περιοριζεται σαυτη την ηλικια)

και σχετικα καλη μπαταρια. ειχε το Galaxy S ι9000 μεχρι προσφατα και τον βολευε πολυ η 4αρα οθονη

και το μεγεθος γραμματοσειρας των μενου.. το eluga το ειδα και μαρεσε πολυ. αλλα ποιος παιρνει ρισκο

να παει σε panasonic τωρα?.. lipssealed.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνω οτι θα πιασει τοσο συντομα το galaxy s2 250-280 ευρω δυστυχως... Ωραιο κινητακι το Sola, βασικοτερο του πλην οπως ειπατε η μπαταρια, κατα τ αλλα δεν βρηκα κατι φοβερα ασχημο να του λειπει. Η αληθεια ειναι, οτι ετσι designατο που ειναι, μου φερνει πιο πολυ για κινητο για κοριτσια, μιας και ουτως η αλλως οι περισσοτερες δεν το λιωνουν το κινητο τους, για να χουν προβληματα αυτονομιας.

 

Link κουκλι ειναι. εχει και fm radio, σε αντιθεση με το atrix. βεβαια, το atrix ρουλαρει σε θεματα μπαταριας, καθημερινα αυτο ακουω να λεει ο κολλητος μου :P

το βρηκες στα 250 ευρω το sola? τοσο κυκλοφορει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι στον Αρμαο. Αν παραγγειλει καποιος εως κ αυριο θα χει παραλαβη την αλλη Τριτη. Ο Αρμαος ειναι Κρητη γιαυτο κ η εξτρα καθυστερηση. 245+5 μεταφορικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι στον Αρμαο. Αν παραγγειλει καποιος εως κ αυριο θα χει παραλαβη την αλλη Τριτη. Ο Αρμαος ειναι Κρητη γιαυτο κ η εξτρα καθυστερηση. 245+5 μεταφορικα

την θεωρω την τιμη κομπλε. 250 ευρω για διπυρηνο, και για ενα τετοιο διπυρηνο, που κακα τα ψεματα οπως και να το κανουμε, δεν ειναι ουτε panasonic ουτε huawei, ειναι κατ εμε αριστο value for money. μακαρι να μην ειχε το θεματακι της μπαταριας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την θεωρω την τιμη κομπλε. 250 ευρω για διπυρηνο, και για ενα τετοιο διπυρηνο, που κακα τα ψεματα οπως και να το κανουμε, δεν ειναι ουτε panasonic ουτε huawei, ειναι κατ εμε αριστο value for money. μακαρι να μην ειχε το θεματακι της μπαταριας.

τελικα το πηρα, μετα απο αρκετη ερευνα στα 250 ειναι το πιο Value For Money Ανδροιδες! Τριτη θα το εχω, θα σας πω εντυπωσεις απο αυτονομια. Αν τα παει καλα εκει, θα ειναι ΤΟΠ VFM :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα το πηρα, μετα απο αρκετη ερευνα στα 250 ειναι το πιο Value For Money Ανδροιδες! Τριτη θα το εχω, θα σας πω εντυπωσεις απο αυτονομια.

Καλορίζικο και καλοδούλευτο!! Περιμένουμε με αγωνία το review και τις εντυπώσεις σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω αυτο ακριβως σκεφτομαι, την 1320 μπαταρια του σε συνδυασμο με δυο πυρηνες...

 

 

Το samsung s2 έχει 1600αρά μπαταριά....... το note με 2500 μου πάει 2 μέρες και 10 ώρες.... με πολύ καλή χρήση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...