Προς το περιεχόμενο

Εσωτερικός σκληρός δίσκος Barracuda 7200.14 ST2000DM001 3,5" - 2 TΒ 99,34€


rosgr100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδω λεει εδρα: Άγιο Δημήτριο, Δωριέων 5, 17342 με ΑΦΜ 043165746

 

Link

 

 

Σωστός...είναι ψηλά γράμματα και δεν τα είδα αλλά άμα δεν το επιβεβαιώσει κάποιος ότι είναι εκεί σίγουρος δεν μπορείς να είσαι και πάλι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 424
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

http://www.mrsmith.gr/index.php?route=common/home

Ο MrSmith σε καλοσωρίζει! Πάνω από 10.000 διαθέσιμα προϊόντα σε εξαιρετικές τιμές σε περιμένουν! Harry up! **Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ *** Το κατάστημα είναι ακόμη σε Beta έκδοση.

 

Ελπίζω να μην σου την φέρουν λόγω αυτού...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ευρώ για Θεσσαλονίκη. Έχει να κάνει με το βάρος πάντως.

 

Προχώρα ένα προϊόν που σε ενδιαφέρει και θα δεις σε ένα από τα βήματα σου λέει και το κόστος αποστολής. Η αντικαταβολή δεν έχει.

 

Εγώ πάντως έχω να πω πως ΜΑΛΛΟΝ ξεχάσανε να βάλουν το ΦΠΑ στις τιμές τους στο site (εξού και το beta).

 

ΕDΙΤ

Εγώ πάντως έχω να πω πως ΜΑΛΛΟΝ ξεχάσανε να βάλουν το ΦΠΑ στις τιμές τους στο site (εξού και το beta).

 

Με καμιά 10αριά προϊοντα που τσέκαρα με τις χαμηλότερες του skroutz πάνω κάτω εκεί έρχονται οι τιμές τους (και 5-10 ευρώ φθηνότερα).

 

Τώρα εσένα αν σου είπαν ότι ο δίσκος έχει και το ΦΠΑ τι να πω. Μακάρι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.mrsmith.g...ute=common/home

 

 

Ελπίζω να μην σου την φέρουν λόγω αυτού...

 

Μαλλον εννοει το Site

 

Τα μεταφορικά γνωρίζουμε πόσο είναι για εκτος Αθηνών ?

 

4€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμη που εχω mail που λεει οτι πρεπει να δωσω 103 €, αν μου το στειλουν και λεει κατι αλλο το στελνω πισω γιατι με εξαπατησαν, περνω και το ινστιτουτο καταναλωτη κανω μια καταγγελεια και τελειωνει το θεμα...θα δουμε θελω να ελπιζω οτι δεν εχουμε πεσει σε τετοια περιπτωση, θελω να ειμαι αισιοδοξος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε rosgr100, ενημέρωσέ μας όταν παραλάβεις τον δίσκο. Απ' ότι είδα έχει πάαααρα πολύ χαμηλές τιμές σε σχέση με τα καταστήματα του skroutz κ έχω ψήσει κάποια πράγματα! :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εύχομαι να πάνε όλα καλά αν είναι σωστός θα κάνει χρυσές δουλειές...

φίλε rosgr100 πόσες μέρες σου είπε ότι θα κάνει? H δεν το ρώτισες στο mail?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εύχομαι να πάνε όλα καλά αν είναι σωστός θα κάνει χρυσές δουλειές...

φίλε rosgr100 πόσες μέρες σου είπε ότι θα κάνει? H δεν το ρώτισες στο mail?

 

3-4 εργασιμες και την μερα της αποστολης θα με ενημερωσουν με μειλ για τον κωδικο του πακετου

 

Ευχαριστούμε για την παραγγελία σας. Τα προϊόντα σας θα αποσταλούν εντός 3-4 εργασίμων και θα ενημερωθείτε μία ημέρα πριν με τον κωδικό αποστολής της συνεργαζόμενης ταχυμεταφορικής.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις αποδειχτηκε νομιζω ψιλοκραχτης..Ειχε τον 2500k πριν λιγο 164 ευρω.Λαμβανω e-mail οτι η παραγγελια εγινε δεκτη και μετα ακομα ενα αλλο mail που μου λεει οτι επειδη το site ειναι σε beta εκδοση αν δω καπου ασηνυθιστα χαμηλα τιμη να ρωτησω πρωτα αν η τιμη ισχυει μηπως εχει γινει κανενα λαθος.Οπως και εκανα,στελνω mail για τον συγκεκριμενο cpu και παιρνω αυτη εδω την απαντηση ''Με έναν γρήγορο έλεγχο, δεν υπάρχει κάτι ασυνήθιστο στην τιμή των επεξεργαστών.

Έχουμε και μία προσφορά γι αυτό τον επεξεργαστή συγκεκριμένα: http://www.mrsmith.gr/index.php?route=product/product&path=432_446_754&product_id=8066 στα 256 για λίγα μόνο τεμάχια. ''

 

Με το που ξαναμπαινω στο site βλεπω την τιμη του 2500k στα 214ευρω.. τι γινεται ρε παιδια??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσέκαρα κι εγώ μόλις πόσταρες. Ο FX-8120 που γλυκοκοίταζα από 134.90 -> 176. Τωρα είναι 17 ευρώ πάνω από την τιμή του VS

 

Αρχίζουν να διορθώνουν τιμές :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...