Προς το περιεχόμενο

Εσωτερικός σκληρός δίσκος Barracuda 7200.14 ST2000DM001 3,5" - 2 TΒ 99,34€


rosgr100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν σε ενδιαφερει αν κλειδωθει το θεμα τοτε ΜΗΝ σχολιαζεις...

Δεν μου αρεσει να διαβαζω ηλιθια σχολια απο καποιους που θεωρουν τους αλλους 'εξηπνακιδες'...

 

Δεν είπα δε μ' ενδιαφέρει, δε θα στεναχωρηθώ είπα. Και δεν κατάλαβα, ποιο σχόλιο ήταν ηλίθιο, το δικό μου ή το δικό σου? (εξυπνακιδες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 424
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εσύ εξυπνάκια από που κατάλαβες ότι το σχόλιο είναι ειρωνικό? Παρατήρησες κάτι στο ύφος ή τον τρόπο που το έγραψε?

 

Απλά απαράδεκτος χαρακτηρισμός.Και άσκοπος. Και πραγματικά αν δεν στεναχωρηθείς(αρά δεν σε ενδιαφέρει) αν θα κλειδωθεί το θέμα, μην ασχολείσαι και άσε να ασχολούνται αυτοί που τους ενδιαφέρει που δεν σου φταίνε σε τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά απαράδεκτος χαρακτηρισμός.Και άσκοπος. Και πραγματικά αν δεν στεναχωρηθείς(αρά δεν σε ενδιαφέρει) αν θα κλειδωθεί το θέμα, μην ασχολείσαι και άσε να ασχολούνται αυτοί που τους ενδιαφέρει που δεν σου φταίνε σε τίποτα.

 

Φίλε δεν ξέρω τι διαβάζεις και πως το ερμηνεύεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε δεν ξέρω τι διαβάζεις και πως το ερμηνεύεις.

 

Αυτό που γράφεις διαβάζω και νομίζω ότι το ερμηνεύω όπως οι περισσότεροι. Αν εννοείς κάτι διαφορετικό από αυτό που φαίνεται διευκρίνησε το για να μην σε παρεξηγούνε.

 

Αλλά όταν λες τον άλλο εξυπνάκια χωρίς να έχει προκύψει αιτία τι διαφορετικό περιμένεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που γράφεις διαβάζω και νομίζω ότι το ερμηνεύω όπως οι περισσότεροι. Αν εννοείς κάτι διαφορετικό από αυτό που φαίνεται διευκρίνησε το για να μην σε παρεξηγούνε.

 

Αλλά όταν λες τον άλλο εξυπνάκια χωρίς να έχει προκύψει αιτία τι διαφορετικό περιμένεις;

 

Ας μην το συνεχισουμε αλλο...ειδες οτι δεν απαντησα ξανα μονο και μονο για να μην κλειδωθει και επειδη θελω να δω τι θα γινει με το νεο αυτο καταστημα...

Ομως απ'οτι φαινεται για καποιους ειναι λογικο το site να βρισκεται 2 ημερες υπο "σντηρηση" αλλα η παραγγελια να παραδωθηκε μεσα σε μια ημερα...

 

edit:

ειναι απο αλλη προσφορα οπου το ποσταρε καποιος

 

Το κατάστημα είναι ακόμη σε Beta (δοκιμαστική)έκδοση

 

Προτείνουμε να μην πραγματοποιείτε αγορές κατά τη διάρκεια της δοκιμαστικής λειτουργίας. Ωστόσο οι παραγγελίες θα εκτελούνται κανονικά.

 

Οποτε κατι δεν παει καλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην το συνεχισουμε αλλο...ειδες οτι δεν απαντησα ξανα μονο και μονο για να μην κλειδωθει και επειδη θελω να δω τι θα γινει με το νεο αυτο καταστημα...

 

....................................................................................

 

Οποτε κατι δεν παει καλα...

 

Σεβαστό.

 

..............................

 

Το ότι και δεν πάει καλά φαίνεται από χιλιόμετρα. Γιατί κάθεστε και ασχολείσται με τέτοιες περιπτώσεις και χάνετε τον χρόνο σας και ανησυχείται για τα στοιχεία σας και συγχύζεσται στο τέλος απειλώντας θεούς και δαίμονες δεν μπορώ να καταλάβω αλλά ας είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το ότι και δεν πάει καλά φαίνεται από χιλιόμετρα. Γιατί κάθεστε και ασχολείσται με τέτοιες περιπτώσεις και χάνετε τον χρόνο σας και ανησυχείται για τα στοιχεία σας και συγχύζεσται στο τέλος απειλώντας θεούς και δαίμονες δεν μπορώ να καταλάβω αλλά ας είναι.

 

 

 

Αφού απαντάντε στα εμαιλ και λένε ότι θα τα στείλουν.

Μείωση 80 ευρώ απο τα 450 είναι καλό ποσό για το χρόνο (5' της παραγγελίας και άλλα 10' για 2-3 εμαιλ).

 

Φυσικά αν κάποιος τα βιάζεται δεν περιμένει!

 

Εάν τύχει και ακυρώσουν απο τη στιγμή που έχουν δεχτεί τις παραγγελίες απλά θα έχουν αρνητική αξιολόγηση με το καλημέρα στο skroutz :)

Αν τα στείλουν θα πάρουν θετική και με πολύ καλά λόγια για την κίνησή τους.

 

Απλά είναι τα πράγματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού απαντάντε στα εμαιλ και λένε ότι θα τα στείλουν.

Μείωση 80 ευρώ απο τα 450 είναι καλό ποσό για το χρόνο (5' της παραγγελίας και άλλα 10' για 2-3 εμαιλ).

 

Φυσικά αν κάποιος τα βιάζεται δεν περιμένει!

 

Εάν τύχει και ακυρώσουν απο τη στιγμή που έχουν δεχτεί τις παραγγελίες απλά θα έχουν αρνητική αξιολόγηση με το καλημέρα στο skroutz :)

Αν τα στείλουν θα πάρουν θετική και με πολύ καλά λόγια για την κίνησή τους.

 

Απλά είναι τα πράγματα!

 

Εγώ εύχομαι όσοι παρήγγειλαν να παραλάβουν. Απλά αμφιβάλλω αλλά μακάρι να κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν τύχει και ακυρώσουν απο τη στιγμή που έχουν δεχτεί τις παραγγελίες απλά θα έχουν αρνητική αξιολόγηση με το καλημέρα στο skroutz :)

Αν τα στείλουν θα πάρουν θετική και με πολύ καλά λόγια για την κίνησή τους.

 

Απλά είναι τα πράγματα!

 

1) Έχει αναφερθεί πώς δεν μπαίνουν οι αρνητικές στο skroutz

 

2) Νομίζεις τους ενδιαφέρει αν ακυρώσουν τις παραγγελίες ?

 

3) 4 μέρες site υπό συντήρηση δεν δείχνει καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Θα το δούμε :) Δέχτηκαν την παραγγελία και σε 4-5 εμαιλ πλέον λένε ότι θα στείλουν την παραγγελία. Δεν είναι λάθος του "συστήματος" πλέον. Αν μου έλεγαν σε εμαιλ άκυρο θα το δεχόμουν, πλέον όμως δε χαρίζομαι. Όπως και τη θετική σε περίπτωση που ανταποκριθούν στις υποσχέσεις τους πλέον!

 

2) Γιατί ενδιαφέρει εμένα? mrgreen.png Αυτή την αναβάθμιση την έψηνα απο πέρυσι και απλά κρατιόμουν. Αν έρθει καλώς. Αν όχι πάλι καλώς γιατί θα φάω μάλλον καλύτερα τα χρήματα!

 

3) Όντως. Απαντάνε όμως στα εμαιλ σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα ~10' !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ρωτησα αν μπορω να παραλαβω απο τις εγκαταστασεις τους και μου ειπαν "οχι, ειμαστε eshop". Δηλαδη τα αλλα eshops που το προσφερουν τι ειναι, μπακαλικα? Σε καινουργιο μαγαζι προτιμω να παω οπου και ναναι και να παρω χερι-χερι της μετρητοις, παρα να ρισκαρω να μη μου ερθει τιποτα. Κατι μου βρωμαει στη περιπτωση τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι περιμενετε να παραλαβετε ειχατε πληρωσει (paypal,πιστωτικη κτλ) ή επιλεξατε αντικαταβολη;;;Ρωταω για να εχουμε μια εικονα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι περιμενετε να παραλαβετε ειχατε πληρωσει (paypal' date='πιστωτικη κτλ) ή επιλεξατε αντικαταβολη;;;Ρωταω για να εχουμε μια εικονα...[/quote']

 

Αντικαταβολη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...