Προς το περιεχόμενο

2012-2013 TV Season


DKNI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι το πρόμο για το επόμενο επισόδειο αλλά το επόμενο επισόδειο είναι ο πιλότος απο το σπιν οφ the originals

 

could i have sauce?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγηκε νομιζω ΜΟΝΟ ο πιλοτος

 

Μαζι με αλλες 7 σειρες (νομιζω) ολες κωμωδιες/κωμικες περιπετειες/παιδικες σειρες, ειναι η προσπαθεια του Amazon για original programming και αποφασισαν να βγαλουν δημοσια ολους τους πιλοτους ωστε να αποφασισει ο κοσμος ποια θα πανε για full season

(πολυ καλυτερο απο τα κλειστα groups που απο 10-20 ανθρωπους προσπαθουσαν να βγαλουν συμπερασματα)

 

Γενικα παντως ειμαι επιφυλακτικος, γιατι αποτι διαβασα ολοι οι πιλοτοι θα ειναι kids/family friendly

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Βγηκε νομιζω ΜΟΝΟ ο πιλοτος

 

Μαζι με αλλες 7 σειρες (νομιζω) ολες κωμωδιες/κωμικες περιπετειες/παιδικες σειρες, ειναι η προσπαθεια του Amazon για original programming και αποφασισαν να βγαλουν δημοσια ολους τους πιλοτους ωστε να αποφασισει ο κοσμος ποια θα πανε για full season

(πολυ καλυτερο απο τα κλειστα groups που απο 10-20 ανθρωπους προσπαθουσαν να βγαλουν συμπερασματα)

 

Γενικα παντως ειμαι επιφυλακτικος, γιατι αποτι διαβασα ολοι οι πιλοτοι θα ειναι kids/family friendly

Kαλα εννοειται πως ειναι πολυ καλυτερα ετσι οπως το χειριζονται :)

 

Παρεμπιπτοντως εχουμε λινκ για το ποιες ειναι αυτες οι σειρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγηκε νομιζω ΜΟΝΟ ο πιλοτος

 

Μαζι με αλλες 7 σειρες (νομιζω) ολες κωμωδιες/κωμικες περιπετειες/παιδικες σειρες, ειναι η προσπαθεια του Amazon για original programming και αποφασισαν να βγαλουν δημοσια ολους τους πιλοτους ωστε να αποφασισει ο κοσμος ποια θα πανε για full season

(πολυ καλυτερο απο τα κλειστα groups που απο 10-20 ανθρωπους προσπαθουσαν να βγαλουν συμπερασματα)

 

Γενικα παντως ειμαι επιφυλακτικος, γιατι αποτι διαβασα ολοι οι πιλοτοι θα ειναι kids/family friendly

Είναι γενικώς πολύ καλυτερη ιδέα...Βέβαια αν οντως θα είναι τόσο συγκαρτημενα (kids/family friendly) ίσως είναι νεροβραστα και άρα ο κόσμος δεν θα μπορει να αντιληφθεί το full potential της κάθε σειρας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το Hemlock Grove το έχει ξεκινήσει κάποιος;

Βλέπω ότι έχει βγει και το 4ο επεισόδιο.

μου αρέσει αν και έχω δει μόνο το πρώτο επεισόδιο

όταν βγουν subs για τα υπόλοιπα βλέπουμε ..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα ποσταρα τις απολυταρχικες αποψεις μου για την σειρα στο αντίστοιχο thread...

XD

Μα, το είδα. :-D

Απλώς ρωτάω κανένα άλλον θνητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...