Προς το περιεχόμενο

2012-2013 TV Season


DKNI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Nα ρωτησω, διαβασα πως το Apartment 23 θα εχει online καποια unaired episodes αρχιζοντας απο τις 27 Μαιου. Ξερουμε κατι παραπανω? Εψαξα αλλα δε βρηκα κατι.

 

 

ΕΝΤΙΤ: Ακυρωσαν και το How to Live With your Parents?? Και το Family Tools?? Ο,τι βλεπω ακυρωνεται :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Βρήκα πολύ καλό το Orphan Black. Ειδικά η πρωταγωνίστρια Tatiana Maslany τα πήγε απροσδόκητα πολύ καλά σε έναν απαιτητικό ρόλο και, ειδικά σε επεισόδια μετά τα αρχικά, ήταν σχεδόν μαγεία να την παρακολουθείς σε αυτό που έκανε. 

 

Λίγο το φινάλε (προς το τέλος-τέλος και ως προς μια συγκεκριμένη... entry χαρακτήρα) μετρίασε κάπως τις πολύ θετικές εντυπώσεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

 

Λίγο το φινάλε (προς το τέλος-τέλος και ως προς μια συγκεκριμένη... entry χαρακτήρα) μετρίασε κάπως τις πολύ θετικές εντυπώσεις. 

Για πετα λιγο σε σποιλερ που αναφερεσαι :)

 

Παντως η σειρα οντως ηταν απροσδοκητα καλη. Βεβαια εχουν κανει τρελη μιξη θεματων, αλλα νομιζω πως το πανε καλα προς το παρον. Useless info of the day: Η Maria Doyle Kennedy ειναι και τραγουδιστρια και μαιστα αρκετα καλη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για πετα λιγο σε σποιλερ που αναφερεσαι :)

 

 

 

 

Νέα entry: η "pro" clone. Ήταν μια προσθήκη που δεν καταλαβαίνω για τί χρειαζόταν - βέβαια δε την γνωρίσαμε καθόλου, αλλά ήταν (ή ακριβώς για αυτό ήταν) η πιο χτυπητή περίπτωση όπου έμοιαζε να φοράει περούκα η ηθοποιός και να παριστάνει μια ακόμα κλώνο της. Ενώ πχ πιο νωρίς στο επεισόδιο σκεφτόμουν πόσο καλά είχαν καταφέρει να διαφοροποιήσουν τους άλλους κλώνους σε σημείο *σχεδόν* να μη σου περνάει από το μυαλό ότι είναι η ίδια ηθοποιός.

 

Σκηνή τέλος-τέλος: Η απαγωγή της μικρής, και το "Kiraaaa" "Kiraaaaaa!". Ξυπνάει κακές αναμνήσεις από σειρές που ήδη χρησιμοποίησαν το ίδιο cliffhanger για να τελειώσουν season και το αποτέλεσμα ήταν πάντα απογοητευτικό.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

 

 

Νέα entry: η "pro" clone. Ήταν μια προσθήκη που δεν καταλαβαίνω για τί χρειαζόταν - βέβαια δε την γνωρίσαμε καθόλου, αλλά ήταν (ή ακριβώς για αυτό ήταν) η πιο χτυπητή περίπτωση όπου έμοιαζε να φοράει περούκα η ηθοποιός και να παριστάνει μια ακόμα κλώνο της. Ενώ πχ πιο νωρίς στο επεισόδιο σκεφτόμουν πόσο καλά είχαν καταφέρει να διαφοροποιήσουν τους άλλους κλώνους σε σημείο *σχεδόν* να μη σου περνάει από το μυαλό ότι είναι η ίδια ηθοποιός.

 

Σκηνή τέλος-τέλος: Η απαγωγή της μικρής, και το "Kiraaaa" "Kiraaaaaa!". Ξυπνάει κακές αναμνήσεις από σειρές που ήδη χρησιμοποίησαν το ίδιο cliffhanger για να τελειώσουν season και το αποτέλεσμα ήταν πάντα απογοητευτικό.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nαι για το cliffhanger θα συμφωνησω κι εμενα η Cliche Sense μου χτυπησε κοκκινο :lol:

 

Oσο για την pro clone το σκεφοτομουν συνεχεια οσο δεν ειχαν δειξει προσωπο πως θα ηταν η ιδια. Με χαλασε στιγμιαια, αλλα αυτο με το pro clone χαρακτηρισμο εχει potential... Ελπιζω..

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη σειρα τη βλεπω αν και στα πρωτα 2 επ δεν με ενθουσιασε και τη παρατησα μετα απ το 3ο πηρε τα πανω της και πλεον ειναι αγωνιωδες.επ η πρωταγωνιστρια αν και εχει τη κλασσικη φατσα ξινης λολ ειναι γλυκουλα οταν τη βλεπεις σε αλλες παραλαγες του εαυτου της.

η ερ ειναι η σειρα θα χει και 2ο κυκλο;; παντως η σχεση της με τον γκει φιλο της  και το romance   με τον αλλον μου θυμιζει λιγο   revenge 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

τη σειρα τη βλεπω αν και στα πρωτα 2 επ δεν με ενθουσιασε και τη παρατησα μετα απ το 3ο πηρε τα πανω της και πλεον ειναι αγωνιωδες.επ η πρωταγωνιστρια αν και εχει τη κλασσικη φατσα ξινης λολ ειναι γλυκουλα οταν τη βλεπεις σε αλλες παραλαγες του εαυτου της.
η ερ ειναι η σειρα θα χει και 2ο κυκλο;; παντως η σχεση της με τον γκει φιλο της  και το romance   με τον αλλον μου θυμιζει λιγο   revenge 

κι εγω ειδα την 1η season και μου φανηκε απο τις καλυτερες φετεινες.  θα δω οπωσδηποτε και την δευτερη αν υπαρξει

 

 

 

τη σειρα τη βλεπω αν και στα πρωτα 2 επ δεν με ενθουσιασε και τη παρατησα μετα απ το 3ο πηρε τα πανω της και πλεον ειναι αγωνιωδες.επ η πρωταγωνιστρια αν και εχει τη κλασσικη φατσα ξινης λολ ειναι γλυκουλα οταν τη βλεπεις σε αλλες παραλαγες του εαυτου της.
η ερ ειναι η σειρα θα χει και 2ο κυκλο;; παντως η σχεση της με τον γκει φιλο της  και το romance   με τον αλλον μου θυμιζει λιγο   revenge 

κι εγω ειδα την 1η season και μου φανηκε απο τις καλυτερες φετεινες.  θα δω οπωσδηποτε και την δευτερη αν υπαρξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με βάλατε σε μπελάδες λέμε!

δεν προλαβαίνω αυτές που ήδη παρακολουθώ, θα βάλω κι άλλες στο κεφάλι μου;;

(φυσικά, μετά τη γκρίνια, κατεβαίνει ήδη το ep1, χεχε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

ΕΝΤΙΤ: Ακυρωσαν και το How to Live With your Parents?? Και το Family Tools?? Ο,τι βλεπω ακυρωνεται :(

Εγω τη να πω που ημουν φαν του Rome, Legend of the seekers, heroes και spartacus που ναι μεν συνεχιστηκε αλλα δυστηχως πεθανε ο πρωταγωνηστης απο καρκινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...