Προς το περιεχόμενο

2012-2013 TV Season


DKNI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

masterpiece mystery

ή

wallander

 

βλεπει κανεις για να πει καμια γνωμη?

 

To Wallander ειναι εξαιρετικο,η Βρεττανικη version με τον Kenneth Branagh.Και η Σουηδικη καλη ειναι,αλλα προσωπικα μου αρεσει ο Branagh περισσοτερο.Δινει ρεσιταλ ερμηνειας ανεβαζοντας μια καλη αστυνομικη σειρα σε κινηματογραφικο επιπεδο.

 

Παιζει τον ρολο ενος εξαιρετικου επιθεωρητη ,αλλα ειναι ανθρωπος με προβληματα,κρισεις μελαγχολιας,χωρισμενος,εχει δυσκολιες επικοινωνιας με την κορη του.Ειναι ανθρωπινος,πιστευτος χαρακτηρας οχι κανενας σουπερ ντουπερ αστυνομικος που νικαει,δερνει και πυροβολει τους κακους μεχρι να πεις κιμινο.

 

Εχει συναισθηματα για τους κακους που πιανει.Αλλους τους λυπαται,αλλους τους κατανοει,αλλους τους μισει.

 

Η πιο ''αληθινη'' αστυνομικη σειρα που εχω δει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To Wallander ειναι εξαιρετικο,η Βρεττανικη version με τον Kenneth Branagh.Και η Σουηδικη καλη ειναι,αλλα προσωπικα μου αρεσει ο Branagh περισσοτερο.Δινει ρεσιταλ ερμηνειας ανεβαζοντας μια καλη αστυνομικη σειρα σε κινηματογραφικο επιπεδο.

 

Παιζει τον ρολο ενος εξαιρετικου επιθεωρητη ,αλλα ειναι ανθρωπος με προβληματα,κρισεις μελαγχολιας,χωρισμενος,εχει δυσκολιες επικοινωνιας με την κορη του.Ειναι ανθρωπινος,πιστευτος χαρακτηρας οχι κανενας σουπερ ντουπερ αστυνομικος που νικαει,δερνει και πυροβολει τους κακους μεχρι να πεις κιμινο.

 

Εχει συναισθηματα για τους κακους που πιανει.Αλλους τους λυπαται,αλλους τους κατανοει,αλλους τους μισει.

 

Η πιο ''αληθινη'' αστυνομικη σειρα που εχω δει.

 

ναι

που λες το βρετανικο βλεπω

 

branagh1.jpg

 

 

επειδη πετυχα τορρεντ

και

εμεινα μαλακας με το sledgehammer στην μαπα...

γιατι ειχα πετυχει καποια επισοδεια στην νετ και μου φανηκε καπως ξενερωτο...

Επεξ/σία από viper2005
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη γραφεις spoiler μικρε.:devil:

 

Αυτο δεν ειναι απο την πρωτη σεζον.Δες την σειρα απο την πρωτη ,βρισκεται ευκολα.

Αλλα το ξαναλεω ειναι μια σειρα για κουλτουριαρηδες κυριως δεν ειναι για καποιον που παιρνει ποπ κορν και μπυρα και θελει να δει βια για να βγαλει τα απωθημενα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη γραφεις spoiler μικρε.:devil:

 

Αυτο δεν ειναι απο την πρωτη σεζον.Δες την σειρα απο την πρωτη ,βρισκεται ευκολα.

Αλλα το ξαναλεω ειναι μια σειρα για κουλτουριαρηδες κυριως δεν ειναι για καποιον που παιρνει ποπ κορν και μπυρα και θελει να δει βια για να βγαλει τα απωθημενα του.

 

μην το πεις ουτε το παπα

γιατι θα σε πει κουλτουριαρη κατασταση

χμμμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ανανεώθηκε το Louie (FX), ενώ και το Wilfred αναμένεται να ανανεωθεί:

http://uk.ign.com/articles/2012/07/28/louie-renewed-for-season-4-wilfred-and-anger-management-renewals-likely

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτο το suits με τα law rants etc το βλεπει κανεις?

 

Ειδα προχθες τον πιλοτο κ γουσταρα.Ισως το πιασω καποια στιγμη

 

Δευτερη σεζον φετος νομιζω

Επεξ/σία από Toxovolinos_UK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...