Προς το περιεχόμενο

με καινούργια f2g 350ΜΒ + 50 sms δωρεάν για 2 μήνες (+€25)


besddimo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτο με τα 30 ευρω δεν μου κάθετε καλά...

Μήπως πρέπει να βάζουμε καθε μήνα απο 5 τουλάχιστον για να μας δινει άλλα 5?

 

wf2g_Ama_nomizis.jpg

 

wf2g.jpg

 

Τώρα αν αμφισβητείς την αξιοπιστία τους, πάσο. Πάντως δεν είναι ούτε η πρώτη τέτοια προσφορά που κάνουν ούτε η πρώτη εταιρεία που το κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι,πρεπει να βαζεις καθε μηνα 5 ευρω,για να σου δινει τα αλλα 5.

 

Δε λέει αυτό στη διαφήμιση οπότε ή μας κοροϊδεύουν ή δε το διάβασες προσεκτικά. Ελπίζω το 2ο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν ισχυει και απο καταστημα παω αυριο το πρωι να περιμενω εξω απο το καταστημα σαν του γερους. Ειμαι διακοπες και εχω ιντερνετ απο cosmo-καρτα 120ΜΒ, σε "προσφορα". Δεν ξερω ποτε τελειωνουν τα 120ΜΒ και δεν ξερω εαν εχουν το δικαιωμα να με χρεωνουν επιπλεον για την χρηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν ισχυει και απο καταστημα παω αυριο το πρωι να περιμενω εξω απο το καταστημα σαν του γερους. Ειμαι διακοπες και εχω ιντερνετ απο cosmo-καρτα 120ΜΒ, σε "προσφορα". Δεν ξερω ποτε τελειωνουν τα 120ΜΒ και δεν ξερω εαν εχουν το δικαιωμα να με χρεωνουν επιπλεον για την χρηση.

 

Ισχύει και από κατάστημα. Παρεμπιπτόντως η προσφορά είναι όντως κορυφαία, μακράν η καλύτερη στην καρτοκινητή αυτή τη στιγμή :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει και από κατάστημα. Παρεμπιπτόντως η προσφορά είναι όντως κορυφαία, μακράν η καλύτερη στην καρτοκινητή αυτή τη στιγμή :)

 

Ισχύουν τα €30 σε κατάστημα; Αν δεν έχει πάνω το αυτοκόλλητο που λέει δωρεάν €30 μήπως όχι; Γιατί στο #12 που πήρε ένα παιδί από κατάστημα λέει πως είχε μέσα χρόνο €5 ενώ η δικιά μου έχει κάτι κάτι ψιλά (€0,01 ή κάτι τέτοιο). Αν τα €30 ισχύουν στο κατάστημα, είναι ακόμη καλύτερα να την πάρεις από εκεί μιας και σου δίνουν και τα €5. Πάντως πέρασα από μια Wind και αυτά που είχαν τα πακετάκια δεν είχαν το αυτοκόλλητο Summer edition, Δώρο €30

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν ισχυει και απο καταστημα παω αυριο το πρωι να περιμενω εξω απο το καταστημα σαν του γερους. Ειμαι διακοπες και εχω ιντερνετ απο cosmo-καρτα 120ΜΒ, σε "προσφορα". Δεν ξερω ποτε τελειωνουν τα 120ΜΒ και δεν ξερω εαν εχουν το δικαιωμα να με χρεωνουν επιπλεον για την χρηση.

 

Όταν το διαφήμιζε έλεγε ότι ισχύει για νέες ενεργοποιήσεις μέχρι 31/07.

Τώρα δυστυχώς δεν μπορώ να το εντοπίσω στο site τους.

 

Ισχύουν τα €30 σε κατάστημα; Αν δεν έχει πάνω το αυτοκόλλητο που λέει δωρεάν €30 μήπως όχι; Γιατί στο #12 που πήρε ένα παιδί από κατάστημα λέει πως είχε μέσα χρόνο €5 ενώ η δικιά μου έχει κάτι κάτι ψιλά (€0,01 ή κάτι τέτοιο). Αν τα €30 ισχύουν στο κατάστημα, είναι ακόμη καλύτερα να την πάρεις από εκεί μιας και σου δίνουν και τα €5. Πάντως πέρασα από μια Wind και αυτά που είχαν τα πακετάκια δεν είχαν το αυτοκόλλητο Summer edition, Δώρο €30

 

Νομίζω τα πράγματα είναι ξεκάθαρα και εμφανώς αποτυπωμένα παντού. Μέχρι και φωτογραφίες ανέβασε κάποιος. Κακώς το περιπλέκεται και ρωτάτε αν και μήπως και τι.

 

Οι άνθρωποι την έχουν ακόμη για Online παραγγελία με courier σπίτι σου και κόστος 0. Με αυτό το κόστος σου δίνουν (έδιναν; δε μπορώ να το δω γραμμένο πλέον κάπου) υπηρεσία data και επιπλέον 50 sms και 300 λεπτά προς Wind/Q (με εγγαφή στο MyF2G) και πριν μία εβδομάδα και 60 λεπτά ομιλία προς όλους. Ε, αν μετά από όλα αυτά εξακολουθείς να το ψειρίζεις...

 

Για την ερώτησή σου, η κάρτα που έχει 5€ χρόνο, κοστίζει και 5€ να την πάρεις. Άρα το πιθανό κέρδος σου είναι 0.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ είναι το σχετικό link.

https://www.wind.com.gr/gr/f2g/order-form/free-2-join/

 

Εγώ πάντως επειδή δε βλέπω να τη στέλνουν (την είχα παραγγείλει απο την Τεταρτη) πήγα και την πήρα από κατάστημα και διάλεξα και νουμεράκι. Είναι κανονικά το πακέτο summer edition με τα 30Ε δώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ είναι το σχετικό link.

https://www.wind.com.gr/gr/f2g/order-form/free-2-join/

 

Ναι, εντάξει για την παραγγελία. Επειδή ο φίλος όμως βλέπω να ενδιαφέρεται για τα 350MB data, για αυτά λέω δεν μπορώ να βρω πια πουθενά τη σχετική αναφορά, αν και όταν το είχα δει αρχές του μήνα, έλεγε ότι τα δίνουν για ενεργοποιήσεις μέχρι 31/07.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 350ΜΒ ισχύουν κανονικά! Εγώ χθες το βράδυ έκανα ενεργοποίηση και τα πήρα κανονικά. Μάλιστα στο SMS που μου ήρθε λέει ότι έχω 350ΜΒ για τους δύο επόμενους μήνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύουν τα €30 σε κατάστημα; Αν δεν έχει πάνω το αυτοκόλλητο που λέει δωρεάν €30 μήπως όχι; Γιατί στο #12 που πήρε ένα παιδί από κατάστημα λέει πως είχε μέσα χρόνο €5 ενώ η δικιά μου έχει κάτι κάτι ψιλά (€0,01 ή κάτι τέτοιο). Αν τα €30 ισχύουν στο κατάστημα, είναι ακόμη καλύτερα να την πάρεις από εκεί μιας και σου δίνουν και τα €5. Πάντως πέρασα από μια Wind και αυτά που είχαν τα πακετάκια δεν είχαν το αυτοκόλλητο Summer edition, Δώρο €30

 

Σορυ αλλα δεν εννουσα οτι τα 5 € ηταν δωρεαν, απλα εγω τους ζητησα μου βαλουν εξαρχης 5€ μηπως και γινοταν 30 αλλα δυστυχως οχι.Προφανως δεν τους ειχαν ερθει ακομα οι καρτες summer.Δηλαδη κακως που εδωσα 5€ για την καρτα αυτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...