Προς το περιεχόμενο

arbitrage betting 100%winner


alan132003

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε διαβασα το link που δινεις. Βεβαια ιδιος οδηγος υπαρχει και σε δεκαδες αλλα sites που εψαξα. Παρατηρω οτι οταν παταω πανω στο banner, μου ανοιγει η σελιδα και διπλα το ονομα της ιστοσελιδας απο την οποια βρεθηκα εκει. Μαλλον θα παιρνετε καποιο bonus, αλλα αυτο δε με πειραζει. Το θεμα ειναι οτι δεν ξερω εαν οντως δουλευει αυτο το site ή ειναι μουφα. 150+ ευρω για ενα μηνα δε τα λες και λιγα, ειδικα τετοιους καιρους. Επισης με την ιδια λογικη που λες σε αλλο θεμα, εαν και αυτα ειναι σιγουρα στοιχηματα, τοτε γιατι ο αλλος εβγαλε προγραμμα και το δινει με 150 ευρω το μηνα, και δε πονταρει ο ιδιος 100.000 ευρω σε αυτους τους αγωνες να βγαλει τα λεφτα της ζωης του;

 

Κατι αρχιζει να μου βρωμαει και επειδη εχω χασει αρκετα λεφτα απο το στοιχημα δε θα ηθελα να ξαναμπλεξω ακομα χειροτερα.

Για να πουμε την αληθεια..υπαρχουν αρκετες παγιδες σε αυτον τον δρομο..Καλο θα ηταν πριν κανεις οτιδηποτε να μαθεις ακριβως που πρεπει να προσεχεις και που  να αποφευγεις..!!Ειμαι χρονια arber..εχω βγαλει αρκετα χρηματα και θα ειχα παραπανω αν ηξερα αυτα που ξερω τωρα..!!Υπαρχει μια ομαδα ελληνων arbers που  ασχολειτε μονο με αυτο..μπορει να σε βοθησει και να σου μαθει ολα τα μυστικα των surebets.!! www.sirbo.gr

 

Για να πουμε την αληθεια..υπαρχουν αρκετες παγιδες σε αυτον τον δρομο..Καλο θα ηταν πριν κανεις οτιδηποτε να μαθεις ακριβως που πρεπει να προσεχεις και που  να αποφευγεις..!!Ειμαι χρονια arber..εχω βγαλει αρκετα χρηματα και θα ειχα παραπανω αν ηξερα αυτα που ξερω τωρα..!!Υπαρχει μια ομαδα ελληνων arbers που  ασχολειτε μονο με αυτο..μπορει να σε βοθησει και να σου μαθει ολα τα μυστικα των surebets.!! www.sirbo.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 308
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μαγκες...χωρις ψιλα γραμματα και ιστοριες....500 ευρω καθαρα την εβδομαδα...απο το arbitrage-bonus

 

http://www.sirbo.gr/

 

Σου λενε ακριβως τι πρεπει να κανεις και τι οχι...!!Ειναι συνεχεια online για support.. τα παιδια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες...χωρις ψιλα γραμματα και ιστοριες....500 ευρω καθαρα την εβδομαδα...απο το arbitrage-bonus

 

http://www.sirbo.gr/

 

Σου λενε ακριβως τι πρεπει να κανεις και τι οχι...!!Ειναι συνεχεια online για support.. τα παιδια!!!

καλησπερα φιλε σκεφτομαι να κατεβασω και εγω τον οδηγο που λενε στο σαιτ τους και να ξεκινησω να παιζω arbitrage.επειδη δεν εχω ξανα παιξει και δεν εχω αρκετες γνωσεις επι τους θεματος θα με βοηθησουν?εσυ εχεις πραγματικα κερδος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα φιλε σκεφτομαι να κατεβασω και εγω τον οδηγο που λενε στο σαιτ τους και να ξεκινησω να παιζω arbitrage.επειδη δεν εχω ξανα παιξει και δεν εχω αρκετες γνωσεις επι τους θεματος θα με βοηθησουν?εσυ εχεις πραγματικα κερδος?

Eιναι απο τα μονα site που δινουν δημοσια τηλεφωνο για καθοδηγηση + εμαιλ+skype.!Oσο αναφορα το κερδος τωρα ειναι απλο αυτο που κανουν...ανοιγουν λογαριασμους σε book περνουν το bonus και με arbitrage εκπληρωνουν τους ορους και κανεις αναληψη...απλα επειδη υπαρχουν πολλες παγιδες σε ολο αυτο εχουν βγαλει εναν οδηγο που σου λεει τι να μην κανεις και πως να το κανεις.!!Και δεν σταματανε εκει...!!Τωρα εσυ δεν ξερεις καθολου απο ιντερνετ betting??H απο arbitrage δεν ξερεις??Εγω ηξερα καποια πραγματα αλλα εκει που κολαγα επαιρνα τηλεφωνο και μου λεγανε.!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιναι απο τα μονα site που δινουν δημοσια τηλεφωνο για καθοδηγηση + εμαιλ+skype.!Oσο αναφορα το κερδος τωρα ειναι απλο αυτο που κανουν...ανοιγουν λογαριασμους σε book περνουν το bonus και με arbitrage εκπληρωνουν τους ορους και κανεις αναληψη...απλα επειδη υπαρχουν πολλες παγιδες σε ολο αυτο εχουν βγαλει εναν οδηγο που σου λεει τι να μην κανεις και πως να το κανεις.!!Και δεν σταματανε εκει...!!Τωρα εσυ δεν ξερεις καθολου απο ιντερνετ betting??H απο arbitrage δεν ξερεις??Εγω ηξερα καποια πραγματα αλλα εκει που κολαγα επαιρνα τηλεφωνο και μου λεγανε.!!

φιλε στο internet επαιζα χρονια στοιχημα απλα arbitrage δεν εχω παιξει ποτε.μπορεις δηλαδη απο αυτο να εχεις ενα σταθερο εισοδημα?χρησιμοποιεις το προγμαμμα που εχουν στο σαιτ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε στο internet επαιζα χρονια στοιχημα απλα arbitrage δεν εχω παιξει ποτε.μπορεις δηλαδη απο αυτο να εχεις ενα σταθερο εισοδημα?χρησιμοποιεις το προγμαμμα που εχουν στο σαιτ?

 

Φιλε μου εχουν αλλαξει παρα πολλα.. Επισεις περιμενε μεχρι την καταλιτικη ημερομινια για το στοιχημα μην γινει καμια στραβη..

Εχει πολυ καλύτερα προγραμματα παντος απο αυτο που εχουν στο σιτε αυτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις φιλε μου καταλιτικη ημερομονια και πια ειναι αυτη; αυτο το πρόγραμμα εχει παντως φθηνη συνδρομη. Αξιζει να κατεβασω τον οδηγο απο το σαιτ για να ενημερωθω καλύτερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σταθερο εισοδημα εξαρτατε απο εσενα....το σιγουρο ειναι 1000 ευρω περιπου...για μια φορα..Απο εκει και περα αν μπορεσεις να κανεις αυτα που θα σου πουν θα συνεχισεις να τα βγαζεις..!Ο φιλος μιλαει για τις 21 ιουνιου..μας εστειλε μηνυμα και το sirbo.gr οτι αν αποχωρησουν και αλλες εταιρεις που προσφερουν bonus...το συστημα τους δεν θα ισχυει πια-δεν θα ειναι αποδοτικο.!Τωρα το προγραμμα επειδη το εχω δουλεψει μια εβδομαδα ταυτοχρονα με αυτο της rebelbetting δινουν ακριβως τα ιδια arbs...και εχουν 124 ευρω τον μηνα διαφορα..!!Μπορειτε να κρινετε μονοι σας..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σταθερο εισοδημα εξαρτατε απο εσενα....το σιγουρο ειναι 1000 ευρω περιπου...για μια φορα..Απο εκει και περα αν μπορεσεις να κανεις αυτα που θα σου πουν θα συνεχισεις να τα βγαζεις..!Ο φιλος μιλαει για τις 21 ιουνιου..μας εστειλε μηνυμα και το sirbo.gr οτι αν αποχωρησουν και αλλες εταιρεις που προσφερουν bonus...το συστημα τους δεν θα ισχυει πια-δεν θα ειναι αποδοτικο.!Τωρα το προγραμμα επειδη το εχω δουλεψει μια εβδομαδα ταυτοχρονα με αυτο της rebelbetting δινουν ακριβως τα ιδια arbs...και εχουν 124 ευρω τον μηνα διαφορα..!!Μπορειτε να κρινετε μονοι σας..!!

δηλαδη φιλε καλυτερα να περιμενω μεχρι τις 21 ιουνιου η να ξεκινησω τωρα?με αυτο το προγραμμα μπορω να πονταρω κατευθειαν το στοιχημα που μου βγαζει γιατι εμενα με πεταει με πεταει μεσα στις εταιρειες και ψανχω εγω να βρω το παιχνιδι δεν μου εχει δηλαδη κατευθειαν πονταρισμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λεω να το κανεις τωρα που ειναι σιγουρο το 1000ρικακι ...γιατι αν φυγουν και αλλες δεν θα το παρεις ποτε...!Στραβη δεν γινετε...δηλαδη να χασεις λεφτα...ακομα και να φυγουν επιστρεφουν ολα τα χρηματα πισω..οπως εκανε η william hill-betfair.!Tωρα το λογισμικο υστερει λιγο εκει που ειπες σε σχεση με την rebelbetting...αλλα γλιτωνεις 120 ευρω..και απλα τα βρισκεις μονος σου....θελει λιγο να γνωριζεις το μενου των εταιρειων για να το κανεις γρηγορα αυτο....αν παιζεις χρονια οπως λες δεν θα εχεις κανενα προβλημα..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα εχετε μπερδεψει λιγο, στο οτι το arbitrage δεν προκειπτει απο τον στοιχηματισμο, αλλα απο το οτι καλυπτεις τα στοιχηματα σου στην μια εταρια με στοιχηματα σε μια αλλη εταιρια, πιανεις τον στοχο τζιραρισματος για να κανεις αναληψη και τοτε επι της ουσιας εισαι στα λεφτα σου και κανεις αναληψη το μπονους. (αν δεν εχω καταλαβει καλα διορθωστε με)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λεω να το κανεις τωρα που ειναι σιγουρο το 1000ρικακι ...γιατι αν φυγουν και αλλες δεν θα το παρεις ποτε...!Στραβη δεν γινετε...δηλαδη να χασεις λεφτα...ακομα και να φυγουν επιστρεφουν ολα τα χρηματα πισω..οπως εκανε η william hill-betfair.!Tωρα το λογισμικο υστερει λιγο εκει που ειπες σε σχεση με την rebelbetting...αλλα γλιτωνεις 120 ευρω..και απλα τα βρισκεις μονος σου....θελει λιγο να γνωριζεις το μενου των εταιρειων για να το κανεις γρηγορα αυτο....αν παιζεις χρονια οπως λες δεν θα εχεις κανενα προβλημα..!

τα 1000 ευρο ειναι καθαρα φιλε?και με ποσο αρχικο κεφαλαιο?προλαβαινω δηλαδη μεσα σε 7 μερες να βγαλω αυτο το ποσο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε bama.
Γενικά το Arbitrage έχει μεγάλο ρίσκο και έχουν αλλάξει πολλά κατά καιρούς.
Τα προβλήματα μεταξύ άλλον είναι τα παρακάτω
1)Φυγή εταιριών που βοηθούσαν στο aribtrage
2)Ταχύτητα που πρέπει να κανεις τα πονταρίσματα.
3)Αλλαγή αποδόσεων στο arbitrage..
Το 3 ίσος είναι το σημαντικότερο και θα σου εξηγήσω άμεσα γιατί..
Τους άγονες που μπορεί να έχουν κέρδος τους βλέπεις εσύ.. και Ο μισος ΠΛΑΝΗΤΗΣ ακόμα.. όταν κάποιος φορτώνει το ένα σημείο τότε η εταιρία που το έχει ΡΙΧΝΕΙ την απόδοση..
 
Πάμε 2 παραδείγματα που καλά θα κανεις να τα πάρεις σοβαρά.. για το δικό σου καλο
 
Tahiti - Nigeria.
Over 1.45
Under 3.60
 
Για να έχεις κέρδος (με μπάνκα πχ 500euro) πρέπει να ποντάρεις 356 στο OVER και 144 στο under
Θα πάρεις 516 k 518 αντίστοιχα..
Τι μπορείς να πάθεις όμως
 
1)Μειώσω απόδοσης
Πας και ποντάρεις τα 356 στο over..
και μετά πας να ποντάρεις το under.. και η απόδοση επειδή απλά κάποιος πόνταρε εκεί 1000ευρ γιατί έπαιζε arbitrage και είδε αυτό το mats.. το έριξε η εταιρία στο 3.20... Αυτόματα έχεις ΖΗΜΙΑ τις τάξεως του 1% περίπου. (και μάλιστα πρέπει θεωρητικά εκεί να ποντάρεις άλλο ποσο).
 
2)ΟΡΙΟ
Το ίδιο mats πας k ποντάρεις στην μια τα 356 και στην άλλη πας να ποντάρεις τα υπόλοιπα.. και σου λέει.. συγγνώμη για αυτό το στοίχημα το μέγιστο που μπορείς να ποντάρεις είναι 46 euro!!!! Πρέπει να αρχίσεις να ψάχνεις άλλη εταιρία έστω k με μικρότερο συντελεστή για να μην έχεις ΜΕΓΑΛΗ χασούρα :)


τα 1000 ευρο ειναι καθαρα φιλε?και με ποσο αρχικο κεφαλαιο?προλαβαινω δηλαδη μεσα σε 7 μερες να βγαλω αυτο το ποσο?

 

OXI!!! μην κανεις βιαστικες κινήσεις φιλε μου..

Τι 1000 ευρω καθαρο κερδος λετε...

 

Και δεν θα κατσω να σου λεω αν το REBEL ή ΤΟ σιτε που εχει affiliate ο φιλος ειναι καλητερο.

Θα σου πω απλα οτι το ενα ειναι αυτοματατοποιημενο προγραμμα που τα κανει ουσιαστικα μονο του και το αλλο το ψαχνεις εσυ. Το ενα μειονει σαφος το ΡΙΣΚΟ αλλα και παλι ΠΑΝΤΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΡΙΣΚΟ.

 

Η καβα σου για να παρεις 500€ / ΜΗΝΑ πρεπει να ειναι (πλεων) περιπου 5πλασια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 
 

 

 


 

OXI!!! μην κανεις βιαστικες κινήσεις φιλε μου..

Τι 1000 ευρω καθαρο κερδος λετε...

 

 

Πες τα φίλε γιατί θα σαλτάρουμε με αυτά που διαβάζουμε.

 

Το ξέρω υπάρχει κρίση,αλλά μην τσιμπάτε τόσο εύκολα.Οι εταιρίες δεν είναι κορόιδα.

Άσε που υπάρχει πληροφόρηση μεταξύ τους και σε διώχνουν αμέσως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 
 

 

 

Πες τα φίλε γιατί θα σαλτάρουμε με αυτά που διαβάζουμε.

 

Το ξέρω υπάρχει κρίση,αλλά μην τσιμπάτε τόσο εύκολα.Οι εταιρίες δεν είναι κορόιδα.

Άσε που υπάρχει πληροφόρηση μεταξύ τους και σε διώχνουν αμέσως.

 

 

 

 

Σε 7 μερες κιολας :|

Οι εταιριες ΠΛΕΩΝ εχουν και ατομα που παρακολουθουν τετοια προγράμματα.. και δεν δεχονται μεγαλα πονταρίσματα σε αυτα τα σημεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...