Προς το περιεχόμενο

arbitrage betting 100%winner


alan132003

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 308
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε ευχαριστούμε για τις πληροφορίες. Πάντως από εμένα πήρες τον "οβολό" μου για την πολύτιμη βοήθεια σου :)

 

Θα γινει κ ενα XLS τον Σεπτέμβριο για τα ορια τα bonus τα fees την ταχυτητα αναλυψης κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα δημητρη ευχαριστω για το video ειμαι στη δουλεια θα το δω κατα τη 13:00 ειδα και την συζητηση σου στο site με το νικο..78 αυτο το αρχειο που ακριβως θα το ανεβασεις? λιγο με αποθαρυναν αυτα που ελεγε. καλο θα ηταν να φτιαξεται αυτη τη λιστα με τις εταιριες για να βοηθησουμε και αυτους που θα ξεκινησουν με χαμηλο κεφαλαιο πχ 200 γιατι αν ειναι να παιζουν 3 παιχνιδια τη βδομαδα δλδ 12 το μηνα με το ζορι θα βγαζουν τη συνδρομη και κανα 50αρικο και ετσι ισως και να μην αξιζει. καλυτερα να βρουμε 10 εταιριεσ βρε αδερφε που να μην κρατανε προμηθειες να κανουν ταχυστα αναληψεις στο moneybookers ουτοσωστε να παιζεις τουλαχιστον ενα arb τη μερα για να βγαζεις ενα καλο μηνιαιο εισοδημα.. λιγεσ και καλες λοιπον προτεινω.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα δημητρη ευχαριστω για το video ειμαι στη δουλεια θα το δω κατα τη 13:00 ειδα και την συζητηση σου στο site με το νικο..78 αυτο το αρχειο που ακριβως θα το ανεβασεις? λιγο με αποθαρυναν αυτα που ελεγε. καλο θα ηταν να φτιαξεται αυτη τη λιστα με τις εταιριες για να βοηθησουμε και αυτους που θα ξεκινησουν με χαμηλο κεφαλαιο πχ 200 γιατι αν ειναι να παιζουν 3 παιχνιδια τη βδομαδα δλδ 12 το μηνα με το ζορι θα βγαζουν τη συνδρομη και κανα 50αρικο και ετσι ισως και να μην αξιζει. καλυτερα να βρουμε 10 εταιριεσ βρε αδερφε που να μην κρατανε προμηθειες να κανουν ταχυστα αναληψεις στο moneybookers ουτοσωστε να παιζεις τουλαχιστον ενα arb τη μερα για να βγαζεις ενα καλο μηνιαιο εισοδημα.. λιγεσ και καλες λοιπον προτεινω.!

 

Φιλε μου αυτες που κρατανε ειναι 1-2... το πολυ. Η λιστα θα ανεβει στο σιτε αλλα και εδω μιας και εδω εχει τεθει θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://goo.gl/OLHSd

 

Αυτη ειναι η λιστα.. οποιος εχει εμπιρια σε καποια στελνει με μαιλ σε μενα. ωστε να ειναι full σε λιγο.

Επεξ/σία από newtech
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, επειδη τις τελευταιες 10 ημερες ετυχε να ζητησω 2 φορες αναληψη απο την BWIN, τα χρηματα την 1η φορα εφτασαν στον λογ/σμο μου στους moneybookers σε 1 ημερα και την 2η σε 6ωρες περιπου. Καθως επισης και η TIPICO μεσα σε 1-2 ωρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, επειδη τις τελευταιες 10 ημερες ετυχε να ζητησω 2 φορες αναληψη απο την BWIN, τα χρηματα την 1η φορα εφτασαν στον λογ/σμο μου στους moneybookers σε 1 ημερα και την 2η σε 6ωρες περιπου. Καθως επισης και η TIPICO μεσα σε 1-2 ωρες.

Για την BWIN εχω αλλη αποψη.. Εγω βαζω χρονους για 500ευρ +

Για την tipico δεν ξερω.. δευτερα θα κανω μια

 

Όταν στέλνουμε έμβασμα στην moneybookers από τον τραπεζικό λογαριασμό μας συνήθως πόσες μέρες παίρνει;

Δεν το ξερω... εγω στελνω απο καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι αλλά με την πιστωτική η moneybookers παίρνει προμήθεια τόσο στην ανάληψη όσο και στην καταθεση. Έτσι δεν είναι;

 

Απ' ότι κατάλαβα στην Expekt δεν αξίζει να παίζεις arbitrage γιατί έχουν το δικαίωμα να σου ακυρώσουν το στοίχημα όποτε θέλουν.

 

Newtech από τις εταιρείς που υποστηρίζει η RebelBetting ποιες πιστεύεις ότι αξίζουν; Έχω γραφτεί σε 5-6 από αυτές αλλά τα arb που μου βρίσκει είναι πολύ χαμηλά.

Επεξ/σία από Bourdoulas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά με την πιστωτική η moneybookers παίρνει προμήθεια τόσο στην ανάληψη όσο και στην καταθεση. Έτσι δεν είναι;

 

Απ' ότι κατάλαβα στην Expekt δεν αξίζει να παίζεις arbitrage γιατί έχουν το δικαίωμα να σου ακυρώσουν το στοίχημα όποτε θέλουν.

 

Newtech από τις εταιρείς που υποστηρίζει η RebelBetting ποιες πιστεύεις ότι αξίζουν; Έχω γραφτεί σε 5-6 από αυτές αλλά τα arb που μου βρίσκει είναι πολύ χαμηλά.

Δεν το ξερω αυτο. μετα απο καποιο καιρο γινεσε VIP και δεν πληρώνεις τπτ.

Ε? Αυτο με την EXPEKT πρωτη φωρα το ακουω.

 

Εχω γραψει μερικες.. γενικα το καλητερο ειναι να εισαι σε ωσες περισοτερες μπορεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω κατι αλλο εγω. Την Betfair που την βαζεις στην λιστα σου εχεις πει τον κοσμο για το 5% προμηθεια επι του κερδους σε καθε κερδισμενο bet?

 

Δεν κανω επιθεση απλα αναρωτιεμαι αφου λες οτι ασχολεισαι τοσο με το arb δεν επρεπε να ξερεις ηδη ολα περι των εταιριων κπλ.?

 

Επισης τα ορια στην Moneybookers για να δεχεσαι κ να στελνεις λεφτα οτι πρεπει να γινουν verify. και παλι αν μιλαμε για μεγαλυτερα ποσα ειναι μικρα τα ορια για καθημερινες αναληψεις.

 

Απλα εγω αν ασχολουμουν με το arb (που ασχοληθηκα στο παρελθον) ηταν ολα οργανωμενα κ ηξερα τι μου γινοταν. Δηλαδη ποσες μερες κανουν ποσα λεφτα σου κρατανε στην αναληψη, στην καταθεση. Τελος παντων. Απλα θελει δουλεια πολυ για τα arbs και προσοχη να ξερεις τι κανεις κ αν αξιζει η καθε σου κινηση δεν ειναι μονο να βαλεις το arb και τελος. Και θελει κατα την γνωμη μου παντα 5000 το λιγοτερο. Αυτα απο μενα. Καλη συνεχεια :)

 

Μακαρι να το οργανωσετε καλα κ να δουλεψει για ολους ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω κατι αλλο εγω. Την Betfair που την βαζεις στην λιστα σου εχεις πει τον κοσμο για το 5% προμηθεια επι του κερδους σε καθε κερδισμενο bet?

 

Δεν κανω επιθεση απλα αναρωτιεμαι αφου λες οτι ασχολεισαι τοσο με το arb δεν επρεπε να ξερεις ηδη ολα περι των εταιριων κπλ.?

 

ΦΥΣΙΚΑ! Αν δεις το VIDEO το αναφέρω καθαρα. Μαλιστα στο πρόγραμμα σου λεει να βαλεις και το ποσοστό προμήθειας. (5% ειναι χωρις το BONUS).

Μα τα γνωριζω.. για αυτο και το αναφερω στο VIDEO!!!

 

Επισης τα ορια στην Moneybookers για να δεχεσαι κ να στελνεις λεφτα οτι πρεπει να γινουν verify. και παλι αν μιλαμε για μεγαλυτερα ποσα ειναι μικρα τα ορια για καθημερινες αναληψεις.

 

Και αυτο το αναφερω.. πρωτα VERIFY και μετα παίζεις!

47.000ειναι το max για 90 μερες (= πανω απο 520 ευρω την μερα!!!)

 

Απλα εγω αν ασχολουμουν με το arb (που ασχοληθηκα στο παρελθον) ηταν ολα οργανωμενα κ ηξερα τι μου γινοταν. Δηλαδη ποσες μερες κανουν ποσα λεφτα σου κρατανε στην αναληψη, στην καταθεση. Τελος παντων. Απλα θελει δουλεια πολυ για τα arbs και προσοχη να ξερεις τι κανεις κ αν αξιζει η καθε σου κινηση δεν ειναι μονο να βαλεις το arb και τελος. Και θελει κατα την γνωμη μου παντα 5000 το λιγοτερο. Αυτα απο μενα. Καλη συνεχεια :)

 

Μακαρι να το οργανωσετε καλα κ να δουλεψει για ολους ;)

 

Μα τα αναφερουμε ολα φιλε μου. Για αυτο και εβγαλα ΕΓΩ μονος μου αρχειο σε καποιες εταιριες και προτετρεψα οποιον θελει να ασχοληθει να το δει. Σε ολες που εχω βαλει καμια δεν κραταει λεφτα και η αναληψη ειναι στο αρχειο. ;) ;) ;)

 

αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η λιστα εχει 5-6 εταιριες(ωρες αναληψης) πως ειναι δυνατον να ασχολεισαι καιρο με το arbitrage και να μην ξερεισ για ολες τις εταιριες ποτε σου στελνουν τα λεφτα αποκλειεται να κερδιζεις μονο σε αυτες τισ εταιριες που εχεις γραψει! γιατι με προτρεπεις να γραφτω σε ολες τις εταιριες? αυτο για την expect θα το ψαξω ! απο μια μικρη ερευνα αγορας που εκανα ειδα πολυ μικρα ορια σε μονα παιχνιδια και οχι σε volley τριτης εσθονιας συγκεκριμενα σε παιχνιδι β νορβηγιας η παντυ παουερ ειχε οριο 18,2 ευρω καλα βλεπεις 18,2 μαχ.

γιατι δ μας λες σε ποιες εταιριες παιζεις εσυ συγκεκριμενα και τι ποσα παιζεις πολυ βασικο τι ποσα??????

επισης η τιπικο σε α κατηγοριες πχ γερμανιας εχει οριο 1000 και στην αμεσως επομενη κατηγορια εχει 250 ευρω μαχ!

 

 

και παλι σ ευχαριστω για την προσπαθεια σου την εκτιμω απλα εχω πολλες αμφιβολιεσ ακομα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η λιστα εχει 5-6 εταιριες(ωρες αναληψης) πως ειναι δυνατον να ασχολεισαι καιρο με το arbitrage και να μην ξερεισ για ολες τις εταιριες ποτε σου στελνουν τα λεφτα αποκλειεται να κερδιζεις μονο σε αυτες τισ εταιριες που εχεις γραψει! γιατι με προτρεπεις να γραφτω σε ολες τις εταιριες? αυτο για την expect θα το ψαξω ! απο μια μικρη ερευνα αγορας που εκανα ειδα πολυ μικρα ορια σε μονα παιχνιδια και οχι σε volley τριτης εσθονιας συγκεκριμενα σε παιχνιδι β νορβηγιας η παντυ παουερ ειχε οριο 18,2 ευρω καλα βλεπεις 18,2 μαχ.

γιατι δ μας λες σε ποιες εταιριες παιζεις εσυ συγκεκριμενα και τι ποσα παιζεις πολυ βασικο τι ποσα??????

επισης η τιπικο σε α κατηγοριες πχ γερμανιας εχει οριο 1000 και στην αμεσως επομενη κατηγορια εχει 250 ευρω μαχ!

και παλι σ ευχαριστω για την προσπαθεια σου την εκτιμω απλα εχω πολλες αμφιβολιεσ ακομα!

 

Καταρχας αλαξε το υφος σου.. ουτε ο topic starter ειμαι ουτε να μου ανικει η REBELBETTING. Εξηγώ εδω 10 πραγματα οσο μπορω για να βοιθησω! Αρα μην μου λες πως ειναι δυνατών να ασχολουμαι κτλ κτλ. Είμαι υποχρεωμένος δλδ να φτιαχνω λιστες κτλ? ΟΧΙ! το θελω και το κανω!

 

Η λιστα ειναι αυτή που ειναι. ΕΧΕΙ ενδικτικα ωρες διπλα για οποιον θελει να παιζει! Ο ιδιος θα δοκιμασει και θα δει σε αυτον σε ποση ωρα του τα στελνουν κ ο ιδιος θα συμπληρώσει! Σαφως και παιζω σε παραπανω εταιριες.. δεν καταλαβα το υφος σου ομως?! Εγω εβαλα μια λιστα για τους φιλους ΕΔΩ ωστε να την συμπληρώσουν και εβαλα 2-3 παραδιγματα.

 

Ποιος σε προετρεψε ρε φιλε? Εγω ειπα για μενα ποιες ειναι οι καλες.. Τι λες τωρα. Σε ωσες περισοτερες εισαι γραμμενος τοσο καλητερο arbitrage μπορεις να βρεις αυτο ειπα αν δεν το καταλαβες.

 

Αυτο που λες για την PADDYPOWER υσχιει για ολες τις εταιριες.. αρκετες σε 1 συκεκριμενο παιχνιδι που εχει φορτοθει εχουν ΟΡΙΑ. Αλλα και παλι.. μου μιλας λες και εγω σου λεω να μπεις εδω κ εδω.

 

Δ.. ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ .. Ρε φιλε .. δεν θα σου πω ποσα παιζω.. τι εισαι εφοριακος? και με 100 ερωτιματικα λες και σου εκλεψα το βιος?

 

Καταλαβε αυτο.. απλος χρηστης ειμαι που εκατσα και εκανα μερικα βιντεο να βοιθισω με ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ καποια παιδια... δεν ειμαι ... ΤΖΑΜΠΑ ΨΩΜΙ... ειπα αυτα ξερω.. αυτα μοιραζομαι με εσας. Μου μιλας λες και δεν ξερω εγω τι.

 

Μηπως να κανω και ενα PDF Που να εχει ολες τις εταιριες , ολα τα ορια , σε καθε κατηγορια , ωρα ανηληψης κτλ? εγω θελω να βοιθησω.. το που θα παιξει ο καθενας και μια πιο inside ερευνα οφιλει να την κανει ο ιδιος ο παικτης.

 

Υγ. Γενικα και στο πρωτο post μου λες οτι δεν λεω στον κοσμο για το 5% οτι εχει οριο η skril.. οταν σου απανταω (λες και ειμαι εγω ο book) δεν σχολιαζεις... Το αρθρο που εχω κανει , τα videos το xls , ειναι καθαρα ενημερωτικα σε οτι εχει να κανει με το arbitrage. Ο καθενας θα πρεπει να δει τι τον βολευει κτλ.. ουτε μπαμπας κανενως ειμαι.. αλλα το κυριο ΔΙΚΑ ΣΟΥ ειναι τα χρηματα.. αρα αντι να ψαχνεις αν εγω λεω τα παντα (λες και ξερω τα παντα) κοιτα να πεις τα δικα σου πραγματα.. γιατι απαντας σε μενα λες και ειμαι ο μπαμπουλας και προσπαθεις να βγεις απο πανω. Οτι εμπιρια εχει απικομισει ο καθενας ειναι καλη.. και την αναφερουμε .. γιατι ομως μιλας σε μενα.. οτι δεν εκανα αυτο.. δεν ειπα εκεινο (ενω και τα 2 τα εκανα.. εσυ απλα δεν ειδες τα videos) λες κ ειμαι εγω η BETFAIR η TIPICO η ελενχω εγω το ARBITRAGE .. ακομα δεν εχω καταλαβει.

 

ΥΓ. http://www.youtube.com/watch?v=4SXlcnySiLo 3:25

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

newtech, η ιδέα για το pdf ειναι πολύ καλή, πότε θα το έχουμε?? :-D :-D :-D

 

αφού κάθεσαι και ασχολεισαι θα τα ακούσεις όλα, τι νομίζεις ότι είμαστε συνηθισμένοι σε καλούς σαμαρείτες? :-D

 

στα σοβαρά τώρα, τι εύρος συνολικού πονταρίσματος ανα εβδομάδα θα πρότεινες σε ένα φίλο σου? Είδες, στο βάζω και διακριτικά..

Επίσης, εαν βρεθεί ότι κάνεις arbitrage σε μια εταιρεία, έχει αντίκτυπο στο υπόλοιπο που έχεις στο balance σου? η απλά σου κλείνουν τον λογαριασμό και σου επιστρέφουν το balance?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...