Προς το περιεχόμενο

Man of Steel


6xXx6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι δεν μου άρεσε:

- ο Ράσελ Κρόοου που βρίσκει τρόπο και χώνει την ατάλαντη τσουτσού του σε ταινίες που θα έπρεπε να τις βλέπει μόνο σε DVD στο σαλόνι του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 807
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

ο Cavill δεν ειναι χαρισματικος ως Superman. Δεν ειναι τυχαιο που δεν μιλαει στα τραιλερς.

 

 

Εμένα ειδικά πιο πολύ θα κόλλαγε σαν villain με τέτοια φάτσα.

Δεν ξέρω γιατί, αλλά δεν μου φέρνει τόσο... ήρωας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δεν μου άρεσε:

- ο Ράσελ Κρόοου που βρίσκει τρόπο και χώνει την ατάλαντη τσουτσού του σε ταινίες που θα έπρεπε να τις βλέπει μόνο σε DVD στο σαλόνι του.

 

 

Fat Jor-El.

 

Όχι πάντα. Ειδικά όταν εμπλέκεται ο Nolan.

 

1241822161356.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώπα, ώπα τί ήταν ατό που γράφτηκε πριν για τον κρυπτονίτι;Αν δεν νιώθει τότε τα κάνανε σκατά.

Λογικά θα έχει κάποια φοβία και σίγουρα κάποιο "οιδιπόδειο" που θα τον επηρεάσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα, απλως υποβαθμισανε τη δυναμη του. δεν ειναι οπως στο Donnerverse οπου γυρναει πισω στο χρονο η σηκωνει ολοκληρο ρηγμα με τους ωμους του.

και στη νεα ταινια εχει να πολεμησεις δεκαδες αλλους σουπερ κρυπτονιανους, οποτε ο κρυπτονιτης ειναι αχρειαστος εδω.

ισως στο σηκουελ με τον Lex Luthor, να κανει την εμφανιση του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα, απλως υποβαθμισανε τη δυναμη του. δεν ειναι οπως στο Donnerverse οπου γυρναει πισω στο χρονο η σηκωνει ολοκληρο ρηγμα με τους ωμους του.

και στη νεα ταινια εχει να πολεμησεις δεκαδες αλλους σουπερ κρυπτονιανους, οποτε ο κρυπτονιτης ειναι αχρειαστος εδω.

ισως στο σηκουελ με τον Lex Luthor, να κανει την εμφανιση του.

Ένα από τα πιο βασικά γνωρίσματα είναι η δύναμη του, η σχεδόν θεϊκή του δύναμη. εφόσον πείραξαν αυτό το κυριότερο χαρακτηριστικό του τότε πολύ κρίμα.

επίσης , προσωπική γνώμη αυτή, δε μου αρέσει καθόλου η στολή του. και κάτι τελευταίο. στα τρέιλερ φαίνεται να μην είναι τόσο άτρωτος στα ανθρώπινα όπλα. όντως συμβαίνει κάτι τέτοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να έκαναν τέτοια βλακεία.Αν είναι να σακατεύεται απο οπλάκια ολόκληρος σούπερμαν τότε βράστα.Επίσης η νέα στολή μ'αρέσει αν και θα μπορούσαν να του βάλουν το χαρακτηριστικό του κόκκινο βρακί σε μια πιο σκούρα έκδοση να μην κάνει μπαμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

στα τρέιλερ φαίνεται να μην είναι τόσο άτρωτος στα ανθρώπινα όπλα. όντως συμβαίνει κάτι τέτοιο;

δεν πρόσεξα κάτι τέτοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...