Προς το περιεχόμενο

και εγένετο .... Insomnia 2012


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 263
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι αλλαγές με ζορίζουν, αλλά είναι σίγουρα ομορφότερο, πιο μοντέρνο και σε λίγο που θα το συνηθίσω, θα μου αρέσει περισσότερο. Μεγειά μας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια ανανεωση ομως εχει κατι mikro ατελειες στις αγγελιες με μια πρωτη ματια.

 

ι) Αν πατησεις επισυναψη εικονας και δεν εχεις επιλεξει εικονα βγαζει ενα error αλλα πιστευω παιρνει διορθωση το πως δειχνει.

 

ιι) σε περιπτωση που στο κειμενο μεσα βαλεις link και μετα κανεις "επεξεργασια" της αγγελιας ακομη και να μη πειραξεις τιποτα και κανεις "Υποβολη" δημιουργει ενα χαος απο "εντολες" γυρω απο το link.

 

ιιι) Έχω την εντυπωση οτι χαλαει και το formation της Αγγελιας αλλα δε βαζω και το χερι μου στη φωτια, θα το ξανακοιταξω οταν βρω χρονο.

 

ΑυτΙά από εμένα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ωραια ανανεωση ομως εχει κατι mikro ατελειες στις αγγελιες με μια πρωτη ματια.

 

ι) Αν πατησεις επισυναψη εικονας και δεν εχεις επιλεξει εικονα βγαζει ενα error αλλα πιστευω παιρνει διορθωση το πως δειχνει.

 

ιι) σε περιπτωση που στο κειμενο μεσα βαλεις link και μετα κανεις "επεξεργασια" της αγγελιας ακομη και να μη πειραξεις τιποτα και κανεις "Υποβολη" δημιουργει ενα χαος απο "εντολες" γυρω απο το link.

 

ιιι) Έχω την εντυπωση οτι χαλαει και το formation της Αγγελιας αλλα δε βαζω και το χερι μου στη φωτια, θα το ξανακοιταξω οταν βρω χρονο.

 

ΑυτΙά από εμένα ;)

 

topic για bugs http://www.insomnia.gr/topic/453656-insomnia-2012-bugs/ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό. Αν και:

 

1. Προτείμουσα το +1 από το "Μου αρέσει"

2. Προτημούσα την παλιά μορφή των σχολίων στις ειδήσεις που ήταν ακριβώς όπως και του forum, πολύ πιο ευανάγνωστα.

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο παιδία, πολύ ωραίο το Design! Μου άρεσε πάρα πολύ!!! Το μόνο που θα αλαζα είναι η αρχική με τα νέα θέματα, θα έβαζα λίγο πιο μικρές εικόνες... πολύ skroll λέμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...