Προς το περιεχόμενο

και εγένετο .... Insomnia 2012


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 263
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπράβο παιδιά για την προσπάθεια.

 

Δεν θέλω να γίνομαι ψείρας, αλλά μερικά σημεία που δε μου αρέσουν

 

34tao1z.png

 

και

 

n36zit.png

 

 

Στο Opera, παρατηρείται το φαινόμενο με τη μη σωστή απεικόνιση ορισμένων γραμματοσειρών.

Επίσης καθώς ρολλάρω στη σελίδα, βλέπω το πλάτος του λευκού πλαισίου που παραθέτονται τα μηνύματα, να μεταβάλλεται. Δεν ξέρω αν έχει γίνει επίτηδες..

 

Update:

Επίσης δεν υπάρχει και το "Τελευταίο" ( >| ) button στα threads, ώστε να πηγαίνουμε κατευθείαν στο τέλος της συζήτησης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα γκρινιαξω για το νεο λει αουτ, το οποιο απλα μου φαινεται "μεγαλο" κι οχι αντιαισθητικο ή κατι τετοιο. Καποιος το εγραψε νωριτερα, "πολυ σκορλαρισμα ρε παιδι μου".

 

Επειδη ομως δεν ειναι δυνατο να διαβασω οκτω σελιδες πισω για να δω αν τυχον εχει απαντηθει η ερωτηση μου, αυτο που θελω να μαθω εγω ειναι απλο: δεν υπαρχει επιλογη να αυξησω τα ποστ ανα σελιδα; Τα δεκα ειναι λιγα, δεν ειμαι διατεθειμενος να διαβαζω π.χ. 150 σελιδες σε ενα νημα για να βρω μερικα συγκεκριμενα ποστ. Εψαξα τις ρυθμισεις, αλλα δεν εντοπισα τετοια επιλογη...

 

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ καλό. Αν και:

 

1. Προτείμουσα το +1 από το "Μου αρέσει"

2. Προτημούσα την παλιά μορφή των σχολίων στις ειδήσεις που ήταν ακριβώς όπως και του forum, πολύ πιο ευανάγνωστα.

 

:)

+1 (και όχι "Μου αρέσει" :P )

 

Καλώς μας ήρθε η αναβάθμιση :D

Επεξ/σία από kx5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να συμφωνήσω και εγώ με τους πιο πάνω...

1. Πολύ "σκρολάρισμα"

2. Θέλω να αλλάξω και εγώ τα posts/σελίδα.

3. Η εμφάνιση των σχολίων στις ειδήσεις με αυτό το "μπαλονάκι" πάνω από το όνομα του ατόμου που ποστάρει με κουράζει (τουλάχιστον εμένα) - 1000 φορές καλύτερη η εμφάνιση των σχολίων όπως και στο forum.

4. Ελπίζω τα παλιά θέματα που παρακολουθούμε να επανέλθουν γιατί τώρα δεν τα βλέπω προσβάσιμα.

 

Αυτά με μια πρώτη ματιά. Βλέπουμε και επανερχόμαστε... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο σας παιδια ολα τελεια!!! Το μονο που με χαλαει ειναι που βλεπω προωτα την φωτογραφια της ειδησης και μετα τον τιτλο..Πιστευω πως η φωτο θα επρεπε να βρισκεται κατω απο τον τιτλο γ να μην ειναι μπρεδευτικο!!!

Αυτααααααα!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ μπροστά το νέο μας site! Μπράβο παίδιά! Αν είναι και δυνατόν να γίνει και update στην εφαρμογή για το iOS ( καιρό έχουμε να δούμε )

 

update στις αγγελίες

Προσθήκη αγγελιών απο το κινητό

ανέβασμα φώτο απο το κινητό κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...