Προς το περιεχόμενο

Iphone 4s vs Htc One V


pontioula

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εσυ που εισαι iphonakias ξερεις ποτε βγαινει το 5;;

 

Τωρα ειμαι αναμεσα σε τρια κινητα... : Iphone' date=' Samsung S3 και Htc One S.....[/quote']

 

Ανακοινώνεται τέλη Σεπτεμβρίου με κυκλοφορία αρχές Οκτωβρίου...

Τώρα έτσι όπως είναι τα πράγματα δεν αξίζει με καμία περίπτωση να πάρεις το iPhone 4S εκτός και αν το πάρεις μεταχειρισμένο... Πάντως καινούργιο όχι... Περίμενε να βγει το 5 και μετά βλέπεις και κάνεις... Το S3 αν και έχει και γαμώ τα hardware,οθόνη,design κτλ, δεν καλύπτει τη λέξη που το χαρακτηρίζει. Αυτό δεν είναι κινητό, είναι ακίνητο... Σήμερα που το είδα πάλι επιβεβαίωσα για ακόμη μια φορά την άποψή μου... Το HTC και αυτό κάπως έτσι είναι...

Πρέπει να καταλάβουν κάποια στιγμή πως το μέγεθος της οθόνης δεν δέχεται άλλο αναβάθμιση... Μέχρι 4,3 ίντζες είναι καλά... Μετά ξεφεύγει... Η μόνη αναβάθμιση που μπορεί να δεχθεί η οθόνη είναι στην ποιότητα πλέον και στην ανάλυση... Πουθενά αλλού...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ίντσες είναι χωρίς ζ.

Η πειρατεία δεν έχει καμιά σχέση με το root access στο Android. Μπορείς να δουλέψεις το κινητό στο 100% του χωρίς root. Root θες για το 140%.

Νομίζω δεν υπάρχει κανένας λόγος σήμερα να επιλέξει κάποιος iPhone. Από νοέμβρη που μπορεί να έρθει το 5 βλέπουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...