Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

άλλη λύση είναι να χτυπήσεις 1-2 από τα bundle που κυκλοφορούν και έχουν τιμή αγοράς από 1 ντάλαρ

τα κάνεις redeem στο steam και τσιμπάς την κανονική τους αξία στο SteamPrices.com ;)

 

ρε παιδια απο αγορασμενα παιχνιδια εχω το mw 2, portal 2, cs go και μου λεει οτι ειναι αξιας 54 ευρω. μονο το mw2 εκανε 60 ευρω. τι προβλημα εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες το SteamCalculator(αν το profile σου δεν είναι ήδη, χρειάζεται να το γυρίσεις σε public πρώτα).

 

Αν και είναι δημόσιο το προφίλ μου, δεν δούλεψε...

 

Χρησιμοποίησα τελικά αυτό εδώ http://alabasterslim.com/worth.php

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αν θελει κανενας να αγορασει παιχνιδι απο steam ας κανονισουμε καμια ομαδικη για το valve pack. Πχ το dota 2 κανει 80 ευρω, και το valve pack που το περιεχει κανει 72. Ετσι θα βγουμε ολοι κερδισμενοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποίησα τελικά αυτό εδώ http://alabasterslim.com/worth.php

 

To calculator του Alabaster Slim όμως έχει ένα μικρό πρόβλημα, μερικές φορές υπολογίζει παιχνίδια είτε x2 είτε σαν μέρη απο πακέτα που δεν αγόρασε ο χρήστης (στη δική μου περίπτωση το Bioshock 2 το υπολογίζει και σαν μέρος του 2K Pack (μαζί με τα Civ 5 και Borderlands) και επίσης σαν κομμάτι του Bioshock Franchise Pack (μαζί με το πρώτο) -- και εννοείται όλα αυτά τα αγόρασα χώρια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας. Έχω ένα Toshiba Satellite και είμαι φαν του steam. I Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιο 5-10 ΚΑΛΆ παιχνίδια. Πιο πολύ με ενδιαφέρουν τα fps τύπου call of duty και homefront και τα racing παιχνίδια τύπου nfs και dirt 3. Θα το εκτιμούσα πραγματικά αν κάποιος με βοηθήσει. Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

metro 2033( μην το βαλεισ σε ultra θα σε κολαει πολυ πιστεψε με :D ) moh airbone portal 2 left 2 dead 2 orcs myst die 1 και 2 duke nukem forever κανεμε φιλο στο steam

assasino1996

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

metro 2033( μην το βαλεισ σε ultra θα σε κολαει πολυ πιστεψε με :D ) moh airbone portal 2 left 2 dead 2 orcs myst die 1 και 2 duke nukem forever κανεμε φιλο στο steam

assasino1996

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια θα πάω να τα τσεκάρω και να σε κάνω add.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτον, μακριά από Duke Nukem. Μην πετάξεις τα λεφτά σου. Με ποια λογική προτείνει κανείς αυτό το παιχνίδι, είμαι πολύ περίεργος να μάθω. Το Orcs Must Die είναι επίσης άσχετο με ό,τι ζήτησες.

 

Δεύτερον, αν μπορείς δώσε καμιά παραπάνω πληροφορία για το λάπτοπ σου. Η μάρκα από μόνη της δε λέει κάτι για το τι μπορεί να τρέξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτον, μακριά από Duke Nukem. Μην πετάξεις τα λεφτά σου. Με ποια λογική προτείνει κανείς αυτό το παιχνίδι, είμαι πολύ περίεργος να μάθω. Το Orcs Must Die είναι επίσης άσχετο με ό,τι ζήτησες.

 

Δεύτερον, αν μπορείς δώσε καμιά παραπάνω πληροφορία για το λάπτοπ σου. Η μάρκα από μόνη της δε λέει κάτι για το τι μπορεί να τρέξει.

το duke nukem με ψυλοαρεσε αν και ειχα δωσει 40ευρω τοτεσ :@@@ αλλα τα εδωσε επειδη ειμαι fan της σειρας και νομιζα οτι θα ηταν αρκετα καλο :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μια βοήθεια. Το metro 2033 παγώνει στο ξεκίνημα.

Έψαξα λίγο αλλά όχι αρκετά ελπίζοντας ότι θα βρω μία γρήγορη λύση εδώ από κάποιους που τους έτυχε.

Το έβαλα σε αυτήν την ενότητα γιατί το εκτελώ μέσω steam client και ενδεχομένως να υπάρχει κάποια σχέση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...