Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι παίζεις, γενικά; Υπάρχει και steam group του Insomnia, αν θες να μπεις. Insomniacs GR λέγεται.

ναι,αλλά δεν μπορούμε να γράφουμε εκεί..να λέμε κανά αστείο :P

Να οργανώσουμε TF2 βραδιά..Να μπούμε όλοι στο chat group κιόλας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορουμε βρε. τωρα που αναβαθμισανε το community μπορουμε να κανουμε πολλα πραγματα. εγω εχω την καινουργια beta εκδοση που δεν την εχουν πολλοι. εχω ακομα 1 να δωσω αν θελει καποιος. και συζητησεις μπορουμε να ανοιξουμε. σαν τοπικς. πρεπει να οργανωθουμε οσοι παιζουμε τα ιδια παιχνιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορουμε βρε. τωρα που αναβαθμισανε το community μπορουμε να κανουμε πολλα πραγματα. εγω εχω την καινουργια beta εκδοση που δεν την εχουν πολλοι. εχω ακομα 1 να δωσω αν θελει καποιος. και συζητησεις μπορουμε να ανοιξουμε. σαν τοπικς. πρεπει να οργανωθουμε οσοι παιζουμε τα ιδια παιχνιδια

 

Αν βάλεις την Beta και μετά δεν σου αρέσει για διάφορους λόγους (προβλήματα κλπ) μπορείς να γυρίσεις σε αυτήν που έχουμε τώρα όλοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παίζεις, γενικά; Υπάρχει και steam group του Insomnia, αν θες να μπεις. Insomniacs GR λέγεται.

 

Απο ολα,απλα πρεπει να παρω κανα game ! τωρα εχω tf2,cod mw 3,dirt 3 απλα αν δω οτι μαζευομασται σε κανα game μπορω να το αγορασω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι,αλλά δεν μπορούμε να γράφουμε εκεί..να λέμε κανά αστείο :P

 

Μια χαρά μπορείς, απο το friend list δίαλεξε την κατηγορία Groups, πάτα το βελάκι δίπλα απο το όνομα του group και μετά "Join group chat room". Τώρα αν δεν μπαίνει κόσμος εκεί, άλλο θέμα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βάλεις την Beta και μετά δεν σου αρέσει για διάφορους λόγους (προβλήματα κλπ) μπορείς να γυρίσεις σε αυτήν που έχουμε τώρα όλοι?

 

οχι. αλλα και παλι σε λιγο καιρο ουτε 2 μηνες φανταζομαι θα το εχετε ολοι. δεν ειναι τιποτα τρομερο. καλυτερο το εχουν κανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω το φιλο για το κουπονι!

Για καποιο λογο εχω ακομα το κουπονι, οποιος ενδιαφερεται το ανταλλαζω για left 4 dead 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά μπορείς, απο το friend list δίαλεξε την κατηγορία Groups, πάτα το βελάκι δίπλα απο το όνομα του group και μετά "Join group chat room". Τώρα αν δεν μπαίνει κόσμος εκεί, άλλο θέμα :P

 

Χίλια συγνώμη στον φίλο xtrmsnpr by the way, μπήκες χτές στο steam chat και έτυχε να'ναι η ώρα που κυνηγούσα τον σκύλο για να πάει βόλτα :P (afk και τα λοιπά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να συνδεθω με τιποτα στην ιστοσελιδα, ενω στην εφαρμογη συνδεομαι κανονικα. Μου βγαζει οτι εχω βαλει λαθος πληροφοριες. Παω να στειλω τον κωδικο στο e-mail, μου λεει δεν υπαρχει. Παω να κανω νεο account, αλλα οπως ειναι λογικο το name υπαρχει. Τι συμβαινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...