Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://store.steampowered.com/app/2316580/Tales_of_Kenzera_ZAU/

οποιος θελει ας δει και αυτο Demo  Tales of Kenzera™: ZAU.Θα κυκλοφορησει ολοκληρο το παιχνιδι στις 23 Απριλιου

Θυμιζει αρκετα και το prince of persia το καινουργιο ειναι arcade.Ειδικα οσοι εχουν κονσολες χειρος ειναι μια καλη επιλογη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το Tales of Kenzera μου άρεσε πολύ. Metroidvania σαν το καινούργιο Prince of Persia όπως αναφέρθηκε.

Δοκίμασα και το Outcast: New Beginning. Τίγκα στο stutter..

Φαίνεται κλασσική συνταγή open-world αν και με το Jetpack αλλάζει κάπως.

Θα δούμε σύντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα ηθελα αν απλο σε θεμα πολυπλοκοτητας rts κατι σαν το command and conquer general η ακομα καλυτερα το empire earth 1 ( τα 2 και 3 το εκανα περιεργο προσθεσαν πολλα ) 

το age of empires καλο αλλα παντα κατι με χαλαγε οι μαγοι ισως .

 

anyway ειχα χαρει με το general 2 αλλα τελικα δεν το εβγαλαν ποτε αν και ειχαμε δει και βιντεο ,και μιας και ειπα για βιντεο, εχω απορια δηλαδη εχουν σχεδον τελειωσει ενα παιχνιδι και λενε ακυρο δεν το βγαζω????τι φαση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

αν αγοράσεις steam key από επίσημο μαγαζί (green man, fanatical, κτλ) μπορείς να κάνεις refund αν χρειαστεί ή πρέπει από το steam απευθείας;

Δεν γίνεται ειδικά εφόσον το έχεις κάνει reveal. Σπάνια θα σε καλύψουν. Μια φορά πήρα refund σε revealed κλειδί γιατι ήταν για άλλο region και δεν το είδα νομίζω από gameplanet θυμάμαι και μου τα επέστρεψαν κανονικά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 10/3/2024 στις 4:17 ΠΜ, xtrmsnpr είπε

 

Τρελή φάση παίχτηκε στο steam!

Ω να σου γ@!#$ω και έκανα preorder και το DD2 χτες. Ευτυχώς δε το πήρε και αυτό ΄η μπάλα (δεν είχε έκπτωση).🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενδιαφέρουσα ενημέρωση, πολύ θετική εξέλιξη.

https://store.steampowered.com/news/app/593110/view/4149575031735702628

Οι Οικογένειες Steam είναι μια συλλογή νέων και υπαρχόντων χαρακτηριστικών που σχετίζονται με την οικογένεια. Οι Οικογένειες Steam θα αντικαταστήσουν την Κοινή Χρήση Steam και τον Γονικό Έλεγχο Steam, συγκεντρώνοντας σε ένα σημείο τη διαχείριση των παιχνιδιών στα οποία μπορεί να έχει πρόσβαση και να παίζει η οικογένειά σας.

Η Κοινή Χρήση σάς επιτρέπει να παίζετε παιχνίδια από τις Συλλογές άλλων μελών της οικογένειας, ακόμα και αν είναι σε σύνδεση και παίζουν κάποιο άλλο παιχνίδι. Αν η Συλλογή της οικογένειάς σας έχει πολλαπλά αντίγραφα ενός παιχνιδιού, θα μπορούν να το παίξουν ταυτόχρονα πολλαπλά μέλη της οικογένειας

 

 

Επεξ/σία από stevenfins
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stevenfins είπε

Ενδιαφέρουσα ενημέρωση

https://store.steampowered.com/news/app/593110/view/4149575031735702628

Οι Οικογένειες Steam είναι μια συλλογή νέων και υπαρχόντων χαρακτηριστικών που σχετίζονται με την οικογένεια. Οι Οικογένειες Steam θα αντικαταστήσουν την Κοινή Χρήση Steam και τον Γονικό Έλεγχο Steam, συγκεντρώνοντας σε ένα σημείο τη διαχείριση των παιχνιδιών στα οποία μπορεί να έχει πρόσβαση και να παίζει η οικογένειά σας.

Η Κοινή Χρήση σάς επιτρέπει να παίζετε παιχνίδια από τις Συλλογές άλλων μελών της οικογένειας, ακόμα και αν είναι σε σύνδεση και παίζουν κάποιο άλλο παιχνίδι. Αν η Συλλογή της οικογένειάς σας έχει πολλαπλά αντίγραφα ενός παιχνιδιού, θα μπορούν να το παίξουν ταυτόχρονα πολλαπλά μέλη της οικογένειας

 

 

Αυτο ειναι πολυ καλο νεο. Μοιραζομαι το library με τον αδελφο μου και θα βολεψει πολυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Αυτο ειναι πολυ καλο νεο. Μοιραζομαι το library με τον αδελφο μου και θα βολεψει πολυ.

Δεν εχει σημασια αν ειναι απο αλλο δικτυο μπορεις να μοιραστεις το λογαριασμο σου χωρις ακποιο προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή εξέλιξη!!! Δεν ξέρω αν διαβάζατε καθόλου τα φόρουμς του steam αλλά ζητούσαν χρόνια να γίνει αυτό:

10 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

να παίζετε παιχνίδια από τις Συλλογές άλλων μελών της οικογένειας, ακόμα και αν είναι σε σύνδεση και παίζουν κάποιο άλλο παιχνίδι

και φυσικά υπήρχαν πάντα οι "διαμάχες" ότι ποτέ δεν θα γίνει κλπ. Να δούμε τώρα τι θα λένε.

7 λεπτά πριν, plr77 είπε

Δεν εχει σημασια αν ειναι απο αλλο δικτυο μπορεις να μοιραστεις το λογαριασμο σου χωρις ακποιο προβλημα?

Κοίτα να δεις, μόλις είδα την είδηση και δεν μπορώ να το δοκιμάσω προσωπικά. Πάντως θα έμενα έκπληκτος αν σε επιτρέπαν από άλλο ip καθώς τότε θα έπαιζε πολλή "πειρατεία". Εξάλλου το λένε και οι ίδιοι

Αναφορά σε κείμενο

 Steam Families is intended for a household of up to 6 close family members.

To that end, as we monitor the usage of this feature, we may adjust the requirements for participating in a Steam Family or the number of members over time to keep usage in line with this intent.
 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσα παιχνίδια θα υποστηρίζονται όμως; Με ρωτούσε η γυναίκα μου πριν κανα μήνα εάν θα μπορούσε να παίξει κάποιο από τα παιχνίδια μου ενώ παίζω εγώ και την αγριοκοίταζα με αυτά που έλεγε... ^_^

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...