Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι για PC παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing PC Games thread]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπόν εγώ εκτός τόπου και χρόνου, περιμένοντας να φτιαχνούν οι πρόσφατοι τίτλοι αποφάσισα να παίξω έναν άλλο προβληματικό τίτλο του 2013 τον οποίο απέφυγα λόγω των θεμάτων που είχε το πρώτο καιρό που βγήκε και τώρα μετά από 16 patch φαίνεται να έχει στρώσει

 

ξεκίνησα λοιπόν το rome 2 και μπορώ να πω ότι μου αρέσει αρκετά. σημερά δηλαδή έχω καεί ειδικά μέχρι να το θυμηθώ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 920
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγω μολις ξανατερματισα το ac2 (μου λείπει ενα όπλο(αυτό που θέλει κάποια φτερά για να ξεκλειδώσει) ένα templar lare και μερικοί θησαυροί ). Παίζω κάνα wrath of the lamp και ξανά ξεκίνησα το Game Dev tycoon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

εχοντας καιρο να παιξω σε pc παιχνιδι (εχει κανει καταληψη η κοπελα με το γ@μοφεσυμπουκ) κι εγω ξεσπαω στο κινητο/ταμπλετ ειδα το nfs the run να εχει 2.5 ευρω και μπηκα σε πειρασμο (εχω αγαπη για ραλακια) για να δοκιμασω σε multiplayer. κολημα ειδικα οταν ενημερωσα κι ενα φιλο το ψιλολιωσαμε.

δεν εχω και σουπερ pc αλλα με τοσο παλιο παιχνιδι τα εχω ολα στο φουλ και ειναι απολαυστικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Football Manager 2015 σε σταθερούς ρυθμούς... Αξίζει τα χρήματα που έδωσα...

Συνεχίζω και το Assassin's Creed 3 αλλά χαλαρά...

 

Το θέμα είναι ότι το ΣΚ εγκατέστησα τρία ακόμα παιχνίδια και συνολικά πλέον υπάρχουν καμιά 15αριά τώρα στο pc, που ούτε τα έχω ακουμπήσει... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...