Προς το περιεχόμενο

Κατι πολυ περιεργο συμβαινει (worldventures)


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτο το κειμενο μιλαει για αυτα που περασσα και περναω και γω ετσι ακριβως ειναι και γω 3 μηνες εκατσα και ευτηχως σηκωθηκα να φυγω και το καταφερα , το θεμα ειναι οι φιλοι μου που εχουν μπλεξει ευτηχως δεν τους εγραψα εγω αλλα τους εγραψε ο καλος μου φιλος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Με πηρε και μενα ενα ''φιλαρακι'' χαθηκαμε και καλα(ειχα 2 χρονια να τον δω), να παμε να πιουμε καφε μου ειπε..Δεν την ψιλιαστηκα την δουλεια με την μια ,αλλα αφότου με πηγε σε μια καφετερια (στους αμπλοκηπους) και εβλεπα ατομα με λαπτοπ και κινητα συνεχεια να μιλανε και να πηγαινουν πανω κατω .την καταλαβα την φαση (τι θα ακολουθουσε) περι worlventures ο λογος..
Μου μιλαγε εκει ενας διασημος (ειναι γνωστος) μου ελεγε τις παπαριες του(τις γνωστες σε ολους μας ), μου εδειχνε και αναληψεις που ειχε κανει απο ΑΤΜ κλπ παπαριες..
Εγώ απαθής ,ναι σε ολα του ελεγα(φοβερο , υπεροχο κλπ)..Ηξερα τι παιζει γιατι τα ειχα ακουσει παλι ολα αυτα πριν κανα 5μηνο οταν ειχα παει για κατι δουλειες αλεξανδρουπολη..
Εν ολιγης δεν υπηρχε ουτε μια στις εκατο να μπω σε αυτην την απατεωνια αλλα με εκνευρισαν 2 πραγματα..
Το 1ο ειναι οτι τα ατομα(που ειδα) και που πανε εκει (ειναι γραμμενοι ) ειναι κανονικα σαν πιονια δεν μιλανε για ουσιαστικα θεματα(καθημερινοτητας) το μονο που κανουν ειναι να φτιαχνουν καταστασεις με ονοματα απο τις επαφες στο κινητο τους και να κανουν τηλεφωνα(μια κατασταση πολυ τραγικη ,πλυση εγκεφαλου απ ολους ,στρατολογηση δεν ξερω τι να πω)
Και το 2ο που πηγα να τσακωθω με εναν(συγκρατηθηκα)..Μου κανει πως τα ακουσες ολα αυτα αυτα..Του απανταω ενταξει ετσι ετσι..
Και μου λεει ενταξει που θα μπορεις να βγαζεις 1εκ ευρω το χρονο..(γελαω απο μεσα μου)
Και δευτερη κλασσικη ερωτηση: εισαι ευχαριστημενος απο την ζωη σου..?δεν θα ηθελες να ειχες το κατι παραπανω
μια χαρα του λεω ειμαι ,αυτο το κατι παραπανω σιγουρα δεν θα το βρω εδω και εφυγα..
Πραγματικα τα παιδια ζουν σε μια ουτοπία..Αμα ηταν ετσι, κανεις δεν θα δουλευε,ολοι θα ειχαμε BMW κλπ..
Εντυπωση επισης μου εκανε οτι γραμμενοι ειναι πολλοι αστυνομικοι και στρατιωτικοι..!!
Αυτα απο μενα..

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να πώ παντού υπάρχουν πιθήκια!!!!

 

ότα;ν είχα την ιδιότητα του στρατιωτικού ( ευτυχώς όχι ποιά) διαπίστωσα στις ένοπλες δυνάμεις γενικά οτί υπάρχουν αρκετοί φελοί.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να έχουν μπλέξει σε τέτοιες απατεωνιές, αστυνομικοί και στρατιωτικοί είναι πολύ επικίνδυνο και μπορεί (τι μπορεί δηλαδή) να οδηγήσει σε πολύ δυσάρεστες καταστάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο στρατιωτικός τι θα κάνει? θα τους βάλει να κάνουν αγκαρία εξωτερικούς χώρους/ τουαλέτες και 4-6 πυρομαχικά σκοπέτο? :ppp

 

χαχαχαχαχαχαχααχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να είναι εύκολα θύμα εκβιαστών. Και λόγω της θέσης του, αν είναι σε κάποιες συγκεκριμένες υπηρεσίες, μπορεί να κάνει μεγάλη ζημιά. Μπορεί να φαίνεται ακραίο αλλά ...

Οι δε αστυνομικοί, μπορεί να "προσφέρουν" αλλού τις υπηρεσίες τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχαχαχααχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Δυστιχος ο ξαδερφος μου μου ειπε πολυ καθαρα οτι ο Λοχιας τους φοναζε εναν εναν και τους ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΟΥΣΕ στην WORLDVENTURES.

Οσοι ΕΙΧΑΝ τα λεφτα και δεν εμπεναν.. σκοπετα και αγκαριες.. και 3μεσα 1 εξω

Οσο Εμπεναν.. 1-1 και σκ Εξω.

Οσοι παλι δεν ειχαν λεφτα και για αυτο δεν εμπεναν απλα τους ειχε 3-1 χωρις αγγαριες (ηταν και καλοκαρδος παναθεμα τον).

 

Οσο για την αστυνομια.. δεν ξερω ποσο καλο ειναι αυτο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστιχος ο ξαδερφος μου μου ειπε πολυ καθαρα οτι ο Λοχιας τους φοναζε εναν εναν και τους ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΟΥΣΕ στην WORLDVENTURES.

Οσοι ΕΙΧΑΝ τα λεφτα και δεν εμπεναν.. σκοπετα και αγκαριες.. και 3μεσα 1 εξω

Οσο Εμπεναν.. 1-1 και σκ Εξω.

Οσοι παλι δεν ειχαν λεφτα και για αυτο δεν εμπεναν απλα τους ειχε 3-1 χωρις αγγαριες (ηταν και καλοκαρδος παναθεμα τον).

 

Οσο για την αστυνομια.. δεν ξερω ποσο καλο ειναι αυτο...

 

Πλάκα κάνεις. Καλά, γιατί δεν το κάναν θέμα σε καναν ανώτερο; Λοχίας ήταν όχι στρατηγός. Όταν ήμουν εγώ στρατό (πριν καμιά 10ετία) γινόντουσταν ΕΔΕ για πιο ασήμαντα θέματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα κάνεις. Καλά, γιατί δεν το κάναν θέμα σε καναν ανώτερο; Λοχίας ήταν όχι στρατηγός. Όταν ήμουν εγώ στρατό (πριν καμιά 10ετία) γινόντουσταν ΕΔΕ για πιο ασήμαντα θέματα.

 

Τωρα τον πηρα τηλεφωνο.. ηταν στο πυροβολικό και ηταν υπολογχαγος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να πω ΞΕΦΤΙΛΑ, είναι λίγο. Κανονικά τέτοιου είδους "δραστηριότητες" στα στελέχη θα έπρεπε να απαγορεύονται δια ροπάλου.

Όποιον δε, πιάσουν να συμμετέχει σε τέτοιες απάτες, η ποινή θα πρέπει να είναι άμεση απόταξη χωρίς αποζημίωση, το λιγότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα τον πηρα τηλεφωνο.. ηταν στο πυροβολικό και ηταν υπολογχαγος.

 

έπρεπε το πούστη να τον αναφέρουν.......... τρελένομαι με κάτι τετοια.... χτυπάω κόκκινα..................................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έπρεπε το πούστη να τον αναφέρουν.......... τρελένομαι με κάτι τετοια.... χτυπάω κόκκινα..................................

 

Ολοι φοβοντουσαν ρε φιλε ξερεις πως ειναι.

Εγω ημουν στα MLRS..

Ενα βραδυ ηρθε ενας βλακας (καραβανας) και μου αρχισε να μου βριζει μανες αδερφια κτλ κτλ..

Την αλλη μερα και αφου ειπα οτι θα τον αναφερω με επιασε ο υπο-διικιτης και με παρακαλεσε να μην των αναφερω με καλο τροπο.. οτι ειναι μπουφος και χωρισε και μπλα μπλα μπλα (με καλο τροπο δηλ μου το ζιτισε.. μαλιστα μου ειπε οτι θα του εκανα ΧΑΡΗ).. βεβαια χωρις να το ξερει αυτος στην πιροβολαρχια μου ηρθε ο.. (δεν θιμαμαι πως ονομαζεται ο τιτλος.. ηταν υπο-λοχαγος παντος) και μου λεει.. αν τον αναφερεις θα σου κανω την ζωη σου κολαση...

 

Απλα πραγματα... Αλλοι με το καλο αλλοι με το κακο.... οπως και να εχει εκει εισαι φυλακη.. δεν σε παιρνει για λαλακιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...