Προς το περιεχόμενο

Κατι πολυ περιεργο συμβαινει (worldventures)


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το ποιος μπορει να κανει κολαση και σε ποιον ειναι αλλο θεμα φιλε μου ολοι εχουν λερωμενη την φωλια τους για πολλα θεματα και γω μερος του συστηματος αυτου ειμαι και πιστεψε με ολα λυνονται με εναν καλο δικηγορο φυσικα αν εχεις χρηματα για αυτο το θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

το ποιος μπορει να κανει κολαση και σε ποιον ειναι αλλο θεμα φιλε μου ολοι εχουν λερωμενη την φωλια τους για πολλα θεματα και γω μερος του συστηματος αυτου ειμαι και πιστεψε με ολα λυνονται με εναν καλο δικηγορο φυσικα αν εχεις χρηματα για αυτο το θεμα

 

Οταν πας φιλε δεν βλεπεις την ωρα να την κανεις απο εκει μεσα.. αν εινα να μπλεξεις κιολα.. αστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι μεχρι που εισαι διατεθημενος να το φτασεις το θεμα και φυσικα αν σε περνει... εμενα με επερνε και απο δικηγορο και απο πλατες δεν στο κρυβω οτι μεχρι που να ξεκαθαριστει το θεμα μου ο Σ/ δικηγορος επινε καφε καθε μερα στην μοναδα μου οποτε καταλαβαινεις και σε καταλαβαινω αν δεν σε παιρνει να το πας το θεμα παραπερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω να καταλαβω ολοι αυτοι που εγγραφονται δεν κανουν μια αναζητηση στο νετ να παρουν μια γευση της καταστασης...και μενα μ εχουν προσεγγισει αλλα το εψαξα και φρικαρα @@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω να καταλαβω ολοι αυτοι που εγγραφονται δεν κανουν μια αναζητηση στο νετ να παρουν μια γευση της καταστασης...και μενα μ εχουν προσεγγισει αλλα το εψαξα και φρικαρα @@

 

εδώ μερικοί πιστευουν πως θα βγάλουν και 1 εκ euro.......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στο φίλο Νεφελώδη που αφιέρωσε το χρόνο για να γράψει όλο αυτό το κείμενο με τη λυπηρή εμπειρία του στην εταιρεία αυτή.

 

Είδα ξανά το βίντεο και με πιάνει θλίψη, έβαλαν και το It's my life και κουνάνε όλοι τα χεράκια τους σαν τα Αμερικανάκια που ενθουσιάζονται με το παραμικρό.

 

Θυμήθηκα τώρα ότι πριν μερικά χρόνια στα ΤΕΙ που σπούδαζα, δίναμε εξετάσεις για το καλοκαιρινό εξάμηνο (ωραίες εποχές). Ήταν από τα τελευταία μαθήματα και φυσικά το μυαλό όλων μας ήταν στις διακοπές. Και λίγο πριν μας δοθούν τα θέματα των εξετάσεων, μας λέει ο μάγκας ο επιτηρητής: "παιδιά, σας έχω μια πρόταση για όσους θέλετε να δουλέψετε το καλοκαίρι ξεκούραστα και να βγάλετε και ένα καλό χαρτζιλίκι. Θα περάσει μια κόλλα χαρτί από τον καθένα, όποιος ενδιαφέρεται ας γράψει όνομα και τηλέφωνο και τις επόμενες ημέρες θα έχουμε συνάντηση στο σπίτι μου". Όταν έφτασε η κόλλα στο δικό μου θρανίο, είχε ήδη γεμίσει ένα σωρό ονόματα. Ευτυχώς δεν έβαλα το δικό μου, δεν είχα και ιδέα περί τίνος ήταν. Σήμερα όμως πιστεύω ακράδαντα ότι ήταν μια ξεκάθαρη περίπτωση "δικτυακού ή αλληλενεργού marketing" (ή όπως αλλιώς θέλουν να το λένε οι γελοίοι, οι οποίοι δυσφημίζουν έτσι και την έννοια του marketing που στην πραγματικότητα ουδεμία σχέση έχει με τις ανοησίες που κάνουν αυτοί).

 

Παιδιά ΜΑΚΡΙΑ από αυτούς τους επιτήδειους! Θα χαλάσετε άδικα χρήματα, ψυχολογία και θα χάσετε τους φίλους σας!

 

Κάποιος φιλότιμος εισαγγελέας του ΣΔΟΕ δεν υπάρχει να τους μπουζουριάσει τους εγκεφάλους αυτής της καραμπινάτης απάτης; Και μόνο που κάνουν κάποιοι εισόδημα "μαύρο" και αδήλωτο, είναι για αρκετά χρονάκια στη φυλακή. Θα έχουν και μπόλικο κόσμο εκεί για να γράψουν στην εταιρειάρα τους...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος ενδιαφερεται μαθαινει

 

Όποιος ενδιαφέρεται, αναζητά πληροφορίες από μόνος του.

 

Όποιος δεν ενδιαφέρεται, ή προτιμά να παραμείνει φτωχαδάκι και να παραχωρήσει τη χλιδή σε άλλους, έχει δικαίωμα να ζητήσει από τους διάφορους αλτρουιστές που προθυμοποιούνται να τον κάνουν πλούσιο, να πάψουν να τού τα κάνουν τσουρέκια, παρουσιάζοντάς του καρτουνίστικες τρίχες ως ...απόδειξη;  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δειτε το βιντεο...η αγνοια δεν ειναι κακο πραγμα

 

 

Οποιος ενδιαφερεται μαθαινει

 

To Θεμα δεν ειναι η ονομασια. αλλα ο τροπος που παιζει η εταιρια ..

Αν στην WV για να βγαλεις λεφτα δεν ειναι να πουλας αλλα να εγγραφεις... τοτε ειναι το ολο θεμα ειναι fail.

στην παρουσα εταιρια δεν τους νιαζει αν θα αγορασει κανεις ταξιδια αλλα αν θα γραψει ατομα το καταλαβενεις αυτο?

Το σχημα της εταιρια δεν με νιαζει.. το θεμα ειναι με ποιο τροπο βγαζει καποιος λεφτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο "φίλος" Natic παρακαλείται να μη μου ξαναστείλει πμ αποκαλώντας με άσχετο. Λυπάμαι επειδή αυτός έχει μπλέξει, είναι πρόβλημά του.

 

Όμως ΔΙΚΤΥΑΚΟ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ δεν υπάρχει, είναι μια απάτη. Αυτές οι πυραμίδες μόνο Μάρκετινγκ δεν είναι, αλλά μια καλοστημένη απάτη. Στο εξής, όποιος με ξανακαλέσει στις ελεεινές τους συναντήσεις, θα πάρω μαζί μου άτομο από ΣΔΟΕ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...