Προς το περιεχόμενο

βρεφικά είδη και συμπληρώματα διατροφής


Konstantin77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βρεφικά γάλατα και αγορά μέσω ίντερνετ δεν πάνε μαζί

 

Γιατί;

Πρόκειται για γάλα σε σκόνη, για όσους δεν ξέρουν, δεν είναι και τόσο ευπαθές προϊόν.

Από το site στη γερμανία που έβαλε ο φίλος τα γάλατα humana έρχονται μέσα σε λίγες μέρες με UPS και έχουν το ένα τρίτο της τιμής στην Ελλάδα. Το ίδιο ΑΚΡΙΒΩΣ γάλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαιρετώ και εγω το θέμα...

Είμαι σίγουρος ότι είναι πάρα πολλοί οι insomniacs που πλεον έχουν παιδιά και μαζί με gadgets ψαχνουν και για πάνες για παραδειγμα....

Χαχα...

Καταλαβαίνω και όσους δυσανασχετούν αλλά παιδιά θα έρθετε στη θέση μας...

Καλό είναι να postaroume και προσφορές για βρεφικα....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες η κατηγορια προσφορες του insomnia εχει γινει σημειο αναφορας προσφορων στα ελληνικα φορουμς. Μην κολλατε επειδη δεν αναφερονται παντα τεχνολογικα προιοντα. Δεν μας χαλαει. Ολοι ψαχνουμε για τις καλυτερες τιμες σε ολες τις κατηγοριες προιοντων

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ μαγκες.αφου σας αρεσει να εχει και απο αυτες τις προσφορες αμα με δειτε να ανεβαζω προσγορα για πασατεμπο μην δω κανενα να πει τι και πως.εγω πρωσοπικα οταν ειμαι σε ενα φορουμ τεχνολογιας θελω να βλεπω θεματα τεχνολογιας.αλιος παω στο ψιλικατζιδικο της γειτωνιας μου και περνω και σερβιετες.καλος σας βραδυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ και εγω το θέμα...

Είμαι σίγουρος ότι είναι πάρα πολλοί οι insomniacs που πλεον έχουν παιδιά και μαζί με gadgets ψαχνουν και για πάνες για παραδειγμα....

Χαχα...

Καταλαβαίνω και όσους δυσανασχετούν αλλά παιδιά θα έρθετε στη θέση μας...

Καλό είναι να postaroume και προσφορές για βρεφικα....

 

Μη το γελάς. Τώρα παράλληλα δίνω ρούχα και παπούτσια στο χάρισέ το..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ειναι κριμα να χανονται τετοιες προσφορες καλα κανουν τα παιδια και τις ανεβαζουν αλλα κριμα ειναι και να τσακωνομαστε μεταξυ μας κατα την αποψη μου πρεπει να πουμε στους διαχειριστες να χωρισουν το section της προσφορας σε δυο κατηγοριες γιατι πολλα παιδια εχουν βρει προσφορες εκτος τεχνολογιας και δεν τις ανεβαζουν π.χ εγω πηρα πανες μωρου 8 πακετα πανες libero 2 το μεγαλο πακετο με τις 46 τμχ μεσα τις πληρωσα καπου λιγοτερο απο 35 ευρω,aptamil 1 800gr 15,50,καλα βαμβακερα μπουφαν για μωρα με 15 ευρω και καλα ρουχαλακια σε πολυ χαμηλες τιμες αλλα δεν το ανεβασα γιατι σκεφτομουν το κραξιμο οπως και αλλοι εδω μεσα εχουν βρει προσφορες και δεν το ανεβαζουν και ναι οπως ειπε ο φιλος πιο πανω οτι βρηκε μια vstrom σε προσφορα μπορει να ενδιαφερει εμενα η τον αλλον

Επεξ/σία από logitech
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

π.χ εγω πηρα πανες μωρου 8 πακετα πανες libero 2 το μεγαλο πακετο με τις 46 τμχ μεσα τις πληρωσα καπου λιγοτερο απο 35 ευρω

ωραία, τώρα που το είπες, πες μας και από πού... :-D

να πω σε όσους είναι να αγοράσουν μπιμπερό ότι η avent έχει βγάλει καινούρεια σειρά με μπιμπερό που προς το παρόν πωλείται ΜΟΝΟ Αγγλία Amazon: http://www.amazon.co...ref=pd_sim_by_3 και είναι και σε καλή τιμή. Βάζεται και ένα στικάκι που λένε σε άλλο νήμα ότι συμφαίρει (όλα τελικά συγκλίνουν... :devil: ). Βάλτε και τη θερμοτσάντα της avent, που είναι σε καλή τιμή http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000RSILDI/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&smid=A3P5ROKL5A1OLE .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητηρια και απο εμενα στον topic starter.

Δυσκολοι οι καιροι και επειδη το Insomnia ειναι πραγματικα μεγαλη κοινοτητα με πολλους αναγνωστες, ισως θα πρεπει να μπει και καποια υποκατηγορια για την αποφυγη "παρεξηγησεων".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ είμαι υπέρ όλων των προσφορών. Εντάξει κάποια στιγμή θες να πάρεις και κάτι άλλο από κάρτα γραφικών ή Galaxy κινητό. Ίσως πρέπει να γίνει σε ξεχωριστή υποκατηγορία (εκεί που είναι το Μπλα Μπλα πχ) για να μη μας πρήζουν όσοι δε θέλουν να βλέπουν προσφορές με πασατέμπο (τελικά δε μας είπες που έχει φθηνά)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσοχή στο τί αγοράζετε και απο πού το αγοράζετε για τα παιδιά σας

https://www.google.g...w=1600&bih=1075

 

εσείς φάτε ότι θέλετε

 

και εδώ το κινέζικο jumbo

http://www.ethnos.gr/article.asp?catid=22768&subid=2&pubid=63604383

 

γρήγορα παραδείγματα που βρήκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι κριμα να χανονται τετοιες προσφορες καλα κανουν τα παιδια και τις ανεβαζουν αλλα κριμα ειναι και να τσακωνομαστε μεταξυ μας κατα την αποψη μου πρεπει να πουμε στους διαχειριστες να χωρισουν το section της προσφορας σε δυο κατηγοριες γιατι πολλα παιδια εχουν βρει προσφορες εκτος τεχνολογιας και δεν τις ανεβαζουν π.χ εγω πηρα πανες μωρου 8 πακετα πανες libero 2 το μεγαλο πακετο με τις 46 τμχ μεσα τις πληρωσα καπου λιγοτερο απο 35 ευρω,aptamil 1 800gr 15,50,καλα βαμβακερα μπουφαν για μωρα με 15 ευρω και καλα ρουχαλακια σε πολυ χαμηλες τιμες αλλα δεν το ανεβασα γιατι σκεφτομουν το κραξιμο οπως και αλλοι εδω μεσα εχουν βρει προσφορες και δεν το ανεβαζουν και ναι οπως ειπε ο φιλος πιο πανω οτι βρηκε μια vstrom σε προσφορα μπορει να ενδιαφερει εμενα η τον αλλον

Πες μας που μας ενδιαφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια τα ειχα παρει τοτε με την εκπτωση του carrefour 5 ευρω επιτοπου και οταν ψωνιζες 24 ευρω πραγματα μου εδινε 15 ευρω πισω κανονικα εδινε 10 ειχε γινει λαθος αλλα μεχρι να το διορθωσουν το λαθος τα εδιναν κανονικα τα πραγματα και τοτε η libero edine 50% μιον σε ολες τις πανες,εφευγα τοτε με καροτσια πανες απο εκει μεσα εχω αποδειξεις για ολα αυτα οπως και το frizolac εδινε τοτε στην προσφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...