Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έφαγα κάτι γλυκά πριν και μου φαίνεται πως έχω παραισθήσεις

ακούω ψιθύρους

λέτ να φταίει που δεν τρώω ζάχαρη και έφαγα μαζεμένη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

έφαγα κάτι γλυκά πριν και μου φαίνεται πως έχω παραισθήσεις

ακούω ψιθύρους

λέτ να φταίει που δεν τρώω ζάχαρη και έφαγα μαζεμένη?

 

οτι ειναι λευκο δεν ειναι ουτε γλυκο αλλα ουτε και καλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Opera 12 μου κράσαρε όποτε έβαζα να δω embedded βίντεο στο Insomnia. Πλέον δεν τα εμφανίζει καν. Δοκίμασα update τον flash player, καθάρισα cookies και cache και πήρα τα μπαρμπάριαν μου. Έχω αρχίσει και χάνω την υπομονή μου.

πάρτα. όταν σου έλεγα να βάλεις ff δεν με άκουγες

 

Παιζει να εισαι ο μονος χρηστης οπερα στην Ευρωπη πλεον, αντε να υπάρχουν αλλοι 2 στον κοζμο.. :P

αυτός και ο impious.

 

Προτιμώ να κάτσω να γράψω κώδικα να φτιάξω δικό μου browser παρά να βάλω Chrome.

 

Να σου φέρω μια οδοντογλιφίδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξυ Δαφνης, Ζωγράφου, Καλλιθέας ποια θεωρειται πιο καλη; Καλη με την εννοια να μπορεις να περπατησεις μετα τις 12 χωρις να έχεις λαβει εκπαίδευση Τσακ Νορις και να μη σε κοιτανε περιεργα αν μιλήσεις Ελληνικα :P Επίσης από οτι ειδα μονο η Δαφνη έχει προσβαση σε μετρο, ποσο ευκολο ειναι να πας απο τις αλλες 2 προς Συνταγμα - Ομονοια; :\

Παρκινγκ παιζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξυ Δαφνης, Ζωγράφου, Καλλιθέας ποια θεωρειται πιο καλη; Καλη με την εννοια να μπορεις να περπατησεις μετα τις 12 χωρις να έχεις λαβει εκπαίδευση Τσακ Νορις και να μη σε κοιτανε περιεργα αν μιλήσεις Ελληνικα :P Επίσης από οτι ειδα μονο η Δαφνη έχει προσβαση σε μετρο, ποσο ευκολο ειναι να πας απο τις αλλες 2 προς Συνταγμα - Ομονοια; :\

Παρκινγκ παιζει;

 

Moνο η Δαφνη εχει μετρο. Απο Ζωγραφου(οπου ειναι δημος με φοιτητες) με 608 κατεβαινεις ευαγγελισμο και συνταγμα. τωρα για το ποσο θα κανεις εξαρταται απο την κινηση της παπαγου. για να παρκαρεις πρεπει να κανεις αιτηση! Δεν θα φοβομουν να περπατησω Ζωγραφου βεβαια δεν εχω δοκιμασει τα στενα. Δαφνη πιο ανετο παρκινγκ αλλα δεν θα ημουν και τοσο χαρουμενος να κυκλοφορω στα στενα μετα τις 12. για καλλιθεα δεν ξερω!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζωγράφου - Δάφνη το δίνω ισοπαλία σε ασφάλεια, Καλλιθέα λέω λίγο πιο κάτω.

Σε ευκολία πρόσβασης, Καλλιθέα πρώτη, Ζωγράφου τελευταίο, αλλά μιας και είσαι συνηθισμένος στον φρικαλέο ΟΑΣΘ, δε θα σου φανεί και τρελό ζόρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλλιθέα είναι πιο άγρια κατάσταση από τις τρεις - σε φερμαρίσματα και τέτοια ;)

 

Δάφνη αν την ψάξεις καλά, παίζει και να βρεις ανθρώπινο περιβάλλον που να έχεις και ελπίδες για καβατζοπαρκιγνκ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...