Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Εν ετη 2014 να εχουμε θρησκευτικες γιορτες που να επειρεαζουν θεσμους οπως κρατος κτλ ειναι καπως τραγικο και προσβλητικο για την ανθρωπινη νουμοσυνη αλλα δεν βαριεσαι. Μας αξιζουν τα σκατα σαν ανθρωποι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εν ετη 2014 να εχουμε θρησκευτικες γιορτες που να επειρεαζουν θεσμους οπως κρατος κτλ ειναι καπως τραγικο και προσβλητικο για την ανθρωπινη νουμοσυνη αλλα δεν βαριεσαι. Μας αξιζουν τα σκατα σαν ανθρωποι

Δε διαφωνω σε θρησκευτικό επίπεδο, αλλα προφανώς εννοείς και κατάργηση εορταστικών ωραρίων κλπ. Και μια που είμαστε εκει, ας καταργήσουμε και τις σημειολογικές γιορτες, βλεπε την εναλλαγή των 365 συνεχόμενων ημερων a.k.a. πρωτοχρονιάς.

 

Δε διαφωνώ ξαναλεω, αλλα οπως και να το κανεις βολευει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν ετη 2014 να εχουμε θρησκευτικες γιορτες που να επειρεαζουν θεσμους οπως κρατος κτλ ειναι καπως τραγικο και προσβλητικο για την ανθρωπινη νουμοσυνη αλλα δεν βαριεσαι. Μας αξιζουν τα σκατα σαν ανθρωποι

 

Ποιό κράτος, μέχρι και τον τζόγο επηρεάζει

Βρήκα χθες σε ένα παντελόνι που είχα να το βάλω χρόνια(δοκίμασα να δω αν μου κάνει, φαντάσου) ένα 50λεπτο και είπα σήμερα να πάω να το παίξω ΚΙΝΟ

Αμ δε, "Τη Μ. Παρασκευή όλα τα πρακτορεία ΟΠΑΠ θα είναι κλειστά"

:shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εσυ το πηγες πολυ παραπερα. Που συμφωνω και σε εκεινο. Επισης δεν ξερεις αν αλλαξει το ολο συστημα κατα ποσο θα σε ξεβολεψει. Η αρχη θα ειναι δυσκολη μεχρι να προσαρμοστεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η απλα μπορεις να μεινεις προσαρμοσμενος στο ηδη υπαρχον χωρις να εξαπτεσαι για κατι προγραμματισμενο.

στην τελικη αν ειχες απαιτηση να εξυπηρετηθεις απο το κρατος σημερα , ενω ηξερες εδω και χρονια οτι σημερα αυτο θα ειναι αδυνατο , μαλλον πρεπει να αναθεωρησεις περι προσβολης της νοημοσυνης λογω του εορτασμου μιας θρησκευτικης γιορτης και να την ψαξεις πιο κοντα σου...

 

καλημερες.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχερός ήσουν... B)

Και σωστά θα πράξεις

Αν το κάνεις 2η μάλλον δεν θα έχεις την τύχη να το κάνεις και 3η

Take care 

not my cup of tea.

Για dissociative προτιμω n2o.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα πυροβολημένα τρυπιούνται με ένα βελάκι.

να όταν μου ξαναπεί η μάνα μου τη γνωστή κασέτα πότε θα κάνω παιδί θα της δείξω το βίντεο να δει πως είναι τα παιδιά πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντροπη ! αυτο εχω να σου πω μονο ! ντροπη ...

 

   ακους εκει το πιατο πανω στο περιοδικο που διαφημιζει  live των Twisted Sister Celtic Frost και w.a.s.p

καθολου σεβασμος .. ντροπη ..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...