Προς το περιεχόμενο

Αστεία, απίστευτα...κτλ βίντεο με περιγραφή!


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πρόεδρος της Coca Cola Ευρώπης, καλεσμένος σε τηλεοπτική εκπομπή, δεν γνωρίζει οτι το μικρό μέγεθος που δίνουν στου κινηματογράφους περιέχει 23 κουταλιές ζάχαρης και το μεγάλο 44...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.. and then there are these assholes

 

 

Μη χάσουν ευκαιρία να εκμεταλλευτούν την επιτυχία μιας φιλανθρωπικής καμπάνιας.

Bill Hicks always related.

 

https://www.youtube.com/watch?v=gDW_Hj2K0wo

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη χάσουν ευκαιρία να εκμεταλλευτούν την επιτυχία μιας φιλανθρωπικής καμπάνιας.

Ενώ ας πούμε οι και καλά σελέμπριτι δεν το κάνουν για να κερδίσουν περισσότερη δημοσιότητα.. Κι εγώ τις προάλλες έριξα ένα ευρώ σε κουτί για το χαμόγελο του παιδιού αλλά δεν το τράβηξα βίντεο για να το δείξω σε όλο τον κόσμο, ρίχνοντας στο κεφάλι μου έναν κουβά νερό..

 

 

Αυτοί κάνουν γαμάτα super slow motion βίντεο.. Έχουν πάρα πολλά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ ας πούμε οι και καλά σελέμπριτι δεν το κάνουν για να κερδίσουν περισσότερη δημοσιότητα.. Κι εγώ τις προάλλες έριξα ένα ευρώ σε κουτί για το χαμόγελο του παιδιού αλλά δεν το τράβηξα βίντεο για να το δείξω σε όλο τον κόσμο, ρίχνοντας στο κεφάλι μου έναν κουβά νερό..

 

Και εγώ μαζί σου θα ήμουν σε αυτό που λες, όμως στο συγκεκριμένο άμα δεν ήταν οι celebrities να κάνουν το challenge και donation μεγάλα ποσά και να προτείνουν άλλους διάσημους που με τη σειρά τους έκαναν το ίδιο, δεν θα είχαμε αυτή τη τεράστια συμμετοχή και εννοείτε με τίποτα το ποσό που μαζεύτηκε μέχρι τώρα (50m $ - πηγή).

 

Τέλος το offtopic απο εμένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτούς που ταξιδεύουν όχι μόνο στην Αφρική άλλα κ στις Ευρωπαϊκές χώρες. Πως σας κλέβουν τις βαλίτσες κ λείπουν πράγματα χωρίς να ανοίξουν καν την κλειδαριά...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...