Προς το περιεχόμενο

Αστεία, απίστευτα...κτλ βίντεο με περιγραφή!


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωραιος φιλε! επαγγελματικη δουλεια!

 

απλα σαν μια μικρη κριτικη, ακομα και αμα θες να πεις μια συντομη ιστορια ειτε 5 λεπτων ειτε 5 δευτερολεπτων χρειαζεσαι παντα αρχη, μεση, τελος και μια συνοχη αναμεσα τους.

 

Ας πουμε ειχες την αρχη (καποιος θελει να παει διακοπες στην ολλανδια αλλα δεν εχει χρηματα)

 

,ειχες την μεση (ξαφνικα ανακαλυπτει εναν περιεργο τροπο οπου μπορει να ταξιδεψει οπου θελει αμεσα με τηλεμεταφορα)

 

,ενω στο τελος καπου το εχασες μιας και υπηρχε αυτο το force field και δε μπορουσες να το περασεις. Γιατι βγηκε αυτο? Απο που ηρθε? Γιατι δεν υπηρχε και στην καλαματα πχ?

 

 

 Κοιτα αυτο δεν ειναι απολυτο. Πχ δες ταινιες του Lynch, κανεις δεν τις καταλαβαινει 100% αλλα επιτηδες αφηνει το θεατη να το δει οπως το θελει αυτος. Μπραβο και απο μενα στα παιδια οντως πολυ καλα τεχνικα στημενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θέλω γνώμες...

 

 

 

μια χαρά.. 

 

σε ποια μέρη έγιναν οι λήψεις;

 

επίσης αν μπορούσες  να μας πεις και τι θέλει να πει το βίντεο γιατί δεν είμαι σίγουρη ότι κατάλαβα το μήνυμα, φυσικά μπορεί και να μην έχει κάποιο μήνυμα, απλά αυτό που βλέπουμε, πάλι καλό είναι

 

by the way εγώ πήγα στο Αμστερνταμ να ζηλεύεις... 

 

έλα σε κοροΪδευω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρά.. 

 

σε ποια μέρη έγιναν οι λήψεις;

 

επίσης αν μπορούσες  να μας πεις και τι θέλει να πει το βίντεο γιατί δεν είμαι σίγουρη ότι κατάλαβα το μήνυμα, φυσικά μπορεί και να μην έχει κάποιο μήνυμα, απλά αυτό που βλέπουμε, πάλι καλό είναι

 

by the way εγώ πήγα στο Αμστερνταμ να ζηλεύεις... 

 

έλα σε κοροΪδευω

 

Τα γυρίσματα έγιναν στην Καλαμάτα

 

Δεν κρύβει κάποιο μήνυμα απλά αφήνει ένα μυστήριο έτσι ώστε το τέλος να διαμορφωθεί με βάση την κρίση του κάθε θεατή.

π.χ κάποιος μπορεί να θεωρήσει ότι γίνεται μέχρι 2 teleport και για το 3ο θα έπρεπε να αγοράσεις την full version του app, άλλο παράδειγμα μπορεί να ήταν ότι γινόντουσαν τηλεμεταφορές μόνο στην Ελλάδα και όχι στο εξωτερικό.  :-)  :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...