Προς το περιεχόμενο

Αστεία, απίστευτα...κτλ βίντεο με περιγραφή!


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

flakka το νέο ναρκωτικό που μετατρέπει τους ανθρώπους σε ζόμπι  :fear:  :fear:

https://www.youtube.com/watch?v=BMJMujPoa4Y

 

Ζούμε πολύ σκοτεινές εποχές  :-(

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 The power elite are all trained at a clutch of very exclusive schools to manage the rest of society. What's interesting or rather more illuminating is Vidal admitting that even within the power elite there's the wealthy and the super wealthy.

He also raises the point that George Carlin used in his comedy routines, which is that there is often no conspiracy for this super wealthy power-elite group in many many instances. They don't need to conspire because it goes without saying what is good for their exclusive group and if that means bloodshed for us in foreign lands or austerity at home then so be it.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάξτε να δείτε για εμένα τέτοιου είδους βίντεο ότι και καλά δείχνει κάτι αλλά για να τραβήξει τη προσοχή με στήθια και έτσι δεν μου αρέσουν καθόλου. Θες να δείξεις αμέ σε κανα άλλο σιτε και δώσε πόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάξτε να δείτε για εμένα τέτοιου είδους βίντεο ότι και καλά δείχνει κάτι αλλά για να τραβήξει τη προσοχή με στήθια και έτσι δεν μου αρέσουν καθόλου. Θες να δείξεις αμέ σε κανα άλλο σιτε και δώσε πόνο.

Εχει δώσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...