Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες.


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βαριέμαι να αφιερώσω και ενα δευτερόλεπτο να διαβασω τι σημαίνει αυτη η βλακεια. Τίποτα προσωπικο αλλα η νεα γενιά ή οποια γενια τελοσπαντων ασχολείται με αυτες και αλλες παρομοιες μπούρδες είναι εντελώς καμμένη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαριέμαι να αφιερώσω και ενα δευτερόλεπτο να διαβασω τι σημαίνει αυτη η βλακεια. Τίποτα προσωπικο αλλα η νεα γενιά ή οποια γενια τελοσπαντων ασχολείται με αυτες και αλλες παρομοιες μπούρδες είναι εντελώς καμμένη.

 

 

Επομένως έχεις άποψη χωρις να έχεις ιδέα. Υπάρχει ορισμός γι αυτούς που πράττουν έτσι. Φαντάζομαι αν στη δίνουν τόσο πολύ τα memes και τα κοπρόσκυλα, που να γνωρίσεις και τη γενιά που ασπάζεται το YOLO, SWAG κτλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαριέμαι να αφιερώσω και ενα δευτερόλεπτο να διαβασω τι σημαίνει αυτη η βλακεια. Τίποτα προσωπικο αλλα η νεα γενιά ή οποια γενια τελοσπαντων ασχολείται με αυτες και αλλες παρομοιες μπούρδες είναι εντελώς καμμένη.

Παίρνουν ναρκωτικά γι' αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα αυτές οι εικόνες με το "Feel" είναι ό,τι χειρότερο γιατί κοροϊδεύουν τα άτομα με καρκίνο. Νομίζετε δηλαδή ότι είναι αστείο, πρέπει να υπάρχει και ένα όριο. Δίκιο έχει ο gpgalanis.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα αυτές οι εικόνες με το "Feel" είναι ό,τι χειρότερο γιατί κοροϊδεύουν τα άτομα με καρκίνο. Νομίζετε δηλαδή ότι είναι αστείο, πρέπει να υπάρχει και ένα όριο. Δίκιο έχει ο gpgalanis.

μην ξεχνάμε ομως πως οτι κοροϊδεύεις το λούζεσαι

ο καρκίνος δεν ειναι κάτι αστείο ,ούτε πρέπει να αντιμετωπίζεται έτσι γιατι μπορεί να το πάθει ο καθένας οποιαδήποτε στιγμή

δεν έχει σημασία αν κάνεις "υγιεινή ζωή" η είσαι μες τις καταχρήσεις .

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ξεχνάμε ομως πως οτι κοροϊδεύεις το λούζεσαι

ο καρκίνος δεν ειναι κάτι αστείο ,ούτε πρέπει να αντιμετωπίζεται έτσι γιατι μπορεί να το πάθει ο καθένας οποιαδήποτε στιγμή

δεν έχει σημασία αν κάνεις "υγιεινή ζωή" η είσαι μες τις καταχρήσεις .

 

 

 

Έτσι είναι, έχω έναν που παίζει LoL και μου λέει "Άσε φίλε, μπαίνω για ranked και καρκινιάζω με αυτά που βλέπω"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνουν ναρκωτικά γι' αυτό.

Γιατί,υπάρχει κάποια γενιά (απ' τις παλιότερες) που δεν έπαιρνε;

 

Κι απ΄ότι έλεγε κι ο πρίγκηπας,ναρκωτικά υπάρχουν πολλά,η πρέζα όμως σκοτώνει.

 

 

 

btw,κι εμένα μου σπάνε τ' @@ τα μέμες και τα trollfaces και τα κατεβατά σε ιδιάζον χρονικό ιδίωμα,αλλά ξεχνάω μάλλον τις δικές μου μαλακίες στην επαναστατική μαλακισμένη μου ηλικία...συνεπώς απλά παρακάμπτουμε κάτι που δεν μπορούμε να αφομοιώσουμε ή ζητάμε επεξηγήσεις (με ό,τι παρεπόμενη κοροϊδία εισπράξουμε),η απλά το αγνοούμε ή αλλάζουμε forum ή τους σπάμε τα δικά τους τα @@ με τις υστερίξ φωνές μας.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...