Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες.


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν μπορώ να πιστέψω ότι το παραπάνω δεν είναι fake.

Και εγω αυτό λέω αλλα μετά θυμάμαι κάτι πράγματα που μου λέγανε κατι Ελληνίδες και με πιάνει ενα ρίγος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ουτε καν ταξί. Μεχρι να βγει κατι πιο ακριβό απο το ταξί, κάθομαι σπίτι. Δεν την μπορώ την πλέμπα...

 

Γατάκι.... ποιο ταξί και βλακείες.... Προσωπικό μονοθέσιο ελικοπτεράκι και άσε τους άλλους να κουρεύονται... Βγαίνει και σε διθέσιο άμα λάχει να 'ούμε, αν είσαι large και θέλεις και σωφέρ/πιλότο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ισα ισα , το αντιθετο. Και ξες γυμνασμενος , για να μας προστατευει ....

α φανταζομαι ειναι απο αυτους που πανε στο γυμναστηριο με το αμαξι κι ας ειναι 1 τετραγωνο μακρια,και μετα καταλαμβανουν διαδρομους και ποδηλατα για να καψουν λιπος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο ενα ολιγολεπτο reverse image search επεσα πανω σε μια σελιδα της ελληνικης γιωτομπλογκοσφαιρας και ειχε το απο κατω comment :

ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΔΩΡΕΑΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΕΛΕΓΧΟΥΣ ΘΑ ΑΥΞΗΣΟΥΝ ΤΟ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΠΑΛΙ Ο ΑΓΡΙΩΣ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΡΩΜΙΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΟΛΥΣΜΑΤΙΚΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ΤΗΣ ΦΥΜΑΤΙΩΣΗΣ, ΥΠΑΤΙΤΙΔΑΣ κλπ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΧΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΤΟ ΚΕΕΛΠΝΟ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΞΑΡΣΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΚΡΥΠΤΟΥΝ ΚΑΙ ΖΟΥΝ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟΡΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΤΑΙ Η ΧΑ

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο ενα ολιγολεπτο reverse image search επεσα πανω σε μια σελιδα της ελληνικης γιωτομπλογκοσφαιρας και ειχε το απο κατω comment :

 

Εσύ είσαι βαθιά νυχτωμένος! Δεν το ξέρεις ότι το ασημένιο σούρουπο, εκτός από το να ταΐζει πεινασμένους, έκανε και ψεκασμούς κατά τυς ...Υπατοίτηδασ κε τυσ Φηματείοσισ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...