Προς το περιεχόμενο

Ψηφοφορία και γενική συζήτηση: Δημοσκόπηση web browsers 08/09/12 – 31/12/2012


alexzzz

Ψηφοφορία: Δημοσκόπηση web browsers 08/09/12 – 31/12/12  

191 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιον web browser προτιμάτε;

    • Chrome
    • Chromium ή rebranded παραλλαγές (SRWare Iron, Comodo Dragon κλπ., διευκρινίστε)
    • Firefox ή rebranded παραλλαγές (Iceweasel, Namoroka κλπ., διευκρινίστε ΚΑΙ έκδοση)
    • Internet Explorer (διευκρινίστε έκδοση)
    • Maxthon
    • Opera
    • Safari
    • Άλλον (Διευκρινίστε)
      0


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έγραψα πουθενά πως είναι απαράδεκτος; Μια χαρά είναι. Την ανάφερα την αρίθμηση μεταξύ σοβαρού και αστείου, εξού και το ύφος του λόγου όταν το ανάφερα, δεν έκανα καμία ανάλυση. Το τί καταλαβαίνει ο καθένας και πόσες λέξεις μέτρησε, πρόβλημά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Τον Firefox χρησιμοποιώ. Για πολλά χρόνια. Τώρα τον 16.1 και τον Waterfox 15. Έχω σύστημα 64bit Win7. Απεγκατέστησα τον Chrome επειδή με ενοχλούσαν κάποια πράγματα στη διαχείρισή του και έχει κάποια προβλήματα στην επικόλληση στοιχείων. Όλους τους φυλλομετρητές έχω χρησιμοποιήσει και τώρα έχω εγκαταστημένους όλους εκτός από τον Chrome. Θέλω όμως να πω πως ο ΙΕ9 64bit είναι ο αναμφισβήτητα ταχύτερος από όλους. Και έχω αρχίσει να τον χρησιμποιώ πολύ... Είναι αστραπή. Κι εγώ ανοιχτός στη διερεύνηση... Α ναι: ο Opera είναι η μεγάλη μου αγάπη... Έστω και με το GoToPage...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι προσφατα χρησιμοποιουσα firefox και τον λατρευα.

Για παιχνιδι ομως με flash player τα εκανα σκατα,οποτε αρχισα τον chrome και απο συνηθεια πλεον χρησιμοποιω αυτον....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω,Πω το internet explorer εντελώς έπεσε . Εγώ ομως χρησιμοποιω chrome ,αλλά μετά απο μεγάλη διαρκής χρήση εχει χαλάσει και δεν

αποκρίνεται .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιώ λίγο παραπάνω Chrome από Firefox οπότε ψήφισα Chrome. Αν και δεν μπορεί μια ψήφος να αποτυπώσει σωστά την εικόνα. Μπορεί να ήταν καλό να έχουμε μέχρι 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Opera, με βολευει και παει σφαιρα! Ο firefox μου κανει πολλα κολιματα και ο chrome δεν με βολεψε ποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

101 tabs και στα 2 browsr windows ανοικτά + εργαλεία προγραμματιστή που σπάνε κάθε βράχο .CHROME

 

και ποσα αddons τρεχει ο chrome? οπως επισης και ποσα flash tabs? :-)

θα σου ελεγα να ανεβασεις και screenshot για να στηριξεις την απαντηση σου αλλα δεν υπαρχει νοημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...