Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • margaritagr

    1508

  • Cossutius.

    1324

  • Atallos1

    1240

  • MiDi_MiLiZ

    849

Ετσι και εφαρμοστούν οι νόμοι, θα ψάχνεις σε ποια κατηγορία θα παίζετε του χρόνου στη ποδόσφαιρο. Υπέρμαχοι της νομιμότητας, εσείς, το αλλο με τον τοτο το ξερεις;

Που εχετε πλακώνει παίχτες μπροστά στις κάμερες τόσες φορές και τιποτα δεν εγινε. Τα παοκια τα τιμώρησαν.

Καφροι οπαδοί υπάρχουν παντού, πρόεδροι χουλιγκαν σε κάποιες ομάδες μόνο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει Νίκη Βόλου, διαλύθηκε λόγω οικονομικών προβλημάτων

 

δλδ θεωρειται ηδη υποβιβασμενη η ομαδα και μαζι της αλλες 2 θα πεσουν ή απλα δεν υπαρχει η ομαδα πια και θα πεσουν κανονικα 3 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω σήμερα να μην βάλει την ομάδα μέσα ο Περέιρα για να παίξει φουλ επίθεση με έναν κόφτη στο 4-3-3 που πάιζει......  Μέσα σε 3 μέρες δεν προλαβαίνεις να αλάξεις φιλοσοφία σε μια ομάδα..... Είμαι περίεργος να δώ τι πρόσωπο θα παρουσιάσουν ορίσμένοι παίκτες σήμερα (βλέπε Αφελάι-Ντοσεβί) που δεν πήγαιναν τον Μίτσελ, και άλλοι (βλέπε Μανιάτης-Μασουακού και πολλοί άλλοι) που τον πήγαιναν.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Μία βουτιά, ένα φάουλ που ποτέ δεν ήταν, μία κάρτα και ένα τείχος που στήθηκε σε διπλανή πόλη, δίνουν το προβάδισμα στην ομάδα του Ολυμπιακού"

 

Τάδε έφη Σταύρος Κόλκας.

 

Ισχύει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, αν τα έγραψε ο Κόλκας, ok.

 

Το φάουλ είναι αλληλοσπρώξιμο και το παίρνει ο Ντοσεβί περισσότερο, το τείχος είναι στημένο 30 πόντους πιο πίσω και το γκολ μπαίνει, επειδή οι της Ξάνθης κοιτούσαν να διαμαρτυρηθούν για τα πάντα και ξέχασαν τον Μήτρογλου αφύλαχτο που το κάρφωσε σαν σε προπόνηση.

 

Μετά το ματς περιμένω ο Μανιάτης να παραδώσει το περιβραχιόνιο. Ο άνθρωπος είναι ψευτόμαγκας ολκής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>"Μία βουτιά, ένα φάουλ που ποτέ δεν ήταν, μία κάρτα και ένα τείχος που στήθηκε σε διπλανή πόλη, δίνουν το προβάδισμα στην ομάδα του Ολυμπιακού"</p>

<p> </p>

<p>Τάδε έφη Σταύρος Κόλκας.</p>

<p> </p>

<p>Ισχύει;</p>

 

Πραγματικά, εχετε τέτοιο.. κ@@ξ που δν ξερετε τι βλέπετε μερικοί, πραγματικά.. Δες αγόρι μου οτι του παταει το πόδι πισω στη φτερνα, δηλαδή ελεος!

 

Αποστολή από το GT-I9505 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, αν τα έγραψε ο Κόλκας, ok.

 

Το φάουλ είναι αλληλοσπρώξιμο και το παίρνει ο Ντοσεβί περισσότερο, το τείχος είναι στημένο 30 πόντους πιο πίσω και το γκολ μπαίνει, επειδή οι της Ξάνθης κοιτούσαν να διαμαρτυρηθούν για τα πάντα και ξέχασαν τον Μήτρογλου αφύλαχτο που το κάρφωσε σαν σε προπόνηση.

 

Μετά το ματς περιμένω ο Μανιάτης να παραδώσει το περιβραχιόνιο. Ο άνθρωπος είναι ψευτόμαγκας ολκής

 

Με μπερδεύεις.. Φταίει ο Μαρινάκης δλδ που δεν είμαι πρωταθλητής χειμώνα;

Πραγματικά, εχετε τέτοιο.. κ@@ξ που δν ξερετε τι βλέπετε μερικοί, πραγματικά.. Δες αγόρι μου οτι του παταει το πόδι πισω στη φτερνα, δηλαδή ελεος!

 

Αποστολή από το GT-I9505 με τη χρήση Insomnia App

 

Δεν έχω εικόνα βρε πουλάκι μου, γι'αυτό ρωτάω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ε, αν τα έγραψε ο Κόλκας, ok.

 

Το φάουλ είναι αλληλοσπρώξιμο και το παίρνει ο Ντοσεβί περισσότερο, το τείχος είναι στημένο 30 πόντους πιο πίσω και το γκολ μπαίνει, επειδή οι της Ξάνθης κοιτούσαν να διαμαρτυρηθούν για τα πάντα και ξέχασαν τον Μήτρογλου αφύλαχτο που το κάρφωσε σαν σε προπόνηση.

 

Μετά το ματς περιμένω ο Μανιάτης να παραδώσει το περιβραχιόνιο. Ο άνθρωπος είναι ψευτόμαγκας ολκής

 

Με μπερδεύεις.. Φταίει ο Μαρινάκης δλδ που δεν είμαι πρωταθλητής χειμώνα;

Πραγματικά, εχετε τέτοιο.. κ@@ξ που δν ξερετε τι βλέπετε μερικοί, πραγματικά.. Δες αγόρι μου οτι του παταει το πόδι πισω στη φτερνα, δηλαδή ελεος!

 

Αποστολή από το GT-I9505 με τη χρήση Insomnia App

 

Δεν έχω εικόνα βρε πουλάκι μου, γι'αυτό ρωτάω

Για την κόκκινη κάρτα που χαρίστηκε στην Ξάνθη δεν ειχες ενημέρωση να υποθέσω απο τον Κολκα ε?Αποστολή από το GT-I9505 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...