Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει παρακολουθήσει κανείς τον Μπουχαλάκη? Τι ρόλο βαράει το παληκαράκι? Ταραλίδης φάση, βούπες απο μακρυά και έτσι? Άλλα στοιχεία όμως έχει?

Πάντως αν το σημερινό γκολ το είχε βάλει σε κανά τσουλού θα μιλαγαμε για πολύ καιρό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • margaritagr

    1508

  • Cossutius.

    1324

  • Atallos1

    1240

  • MiDi_MiLiZ

    849

Έχει φοβερό αριστερό πόδι....... Απλά πρέπει να είναι το στυλ του τέτοιο που νομίζεις πως βαριέται και κάνει πολλές λάθος πάσες για την θέση που παίζει...... Πάντως και ο Μίτσελ και όπως φαίνεται και ο Περέιρα τον πιστεύουν πολύ....... Θέλω να τον δω του χρόνου τι εξέλιξη θα έχει..... Όντως πολύ ωραίο το γκολ του αλλά με έναν αντίπαλο πολυ κατώτερης κλάσης......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kανένας πονεμένος Ολυμπιακός της συμπρωτεύουσας που να ξέρει καποιο μαγαζί στο κέντρο για να δω euroleague και συγκεκριμενα το ματς με την Εφες με την ησυχια μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kανένας πονεμένος Ολυμπιακός της συμπρωτεύουσας που να ξέρει καποιο μαγαζί στο κέντρο για να δω euroleague και συγκεκριμενα το ματς με την Εφες με την ησυχια μου;

 

Αν βρεις, κάνει την καλή και στείλε μία τα στοιχεία του εδώ, εδώ, κι εδώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kανένας πονεμένος Ολυμπιακός της συμπρωτεύουσας που να ξέρει καποιο μαγαζί στο κέντρο για να δω euroleague και συγκεκριμενα το ματς με την Εφες με την ησυχια μου;

Με φωνη δεν υπαρχει. Χωρις φωνη ολο και καπου θα το εχει αλλα ρισκαρεις...

 

Σε κανα προποτζηδικο θα το δειχνει...πιο ησυχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βρεις, κάνει την καλή και στείλε μία τα στοιχεία του εδώ, εδώ, κι εδώ...

Το θεωρω τουλαχιστον τραγικο το οτι δεν μπορω να παρακολουθησω ματς της ομαδας μου το 2015 και ειδικα καποιο ασχετο με το μιζερο ελληνικο ποδοσφαιρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με φωνη δεν υπαρχει. Χωρις φωνη ολο και καπου θα το εχει αλλα ρισκαρεις...

 

Τι ρισκάρει δηλαδή? Θα του την πέσει κανάς τέτοιος?

 

opados.jpg

 

Τιναυτάρε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kανένας πονεμένος Ολυμπιακός της συμπρωτεύουσας που να ξέρει καποιο μαγαζί στο κέντρο για να δω euroleague και συγκεκριμενα το ματς με την Εφες με την ησυχια μου;

Δες το σπίτι σου με όση ησυχία θες

acestream://95c43951ff1aab57b59110c7b4b4494a4c3f80e5

 

Κατέβασε το Ace Stream σε περίπτωση που δεν ξέρεις

http://acestream.org/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kανένας πονεμένος Ολυμπιακός της συμπρωτεύουσας που να ξέρει καποιο μαγαζί στο κέντρο για να δω euroleague και συγκεκριμενα το ματς με την Εφες με την ησυχια μου;

Πριν αρκετα χρονια υπηρχε ενα cafe στις αρχες της Αρμενοπουλου (Αρμενοπουλου με Μελενικου σχεδον, διπλα απο Εθνικης αμυνης) που συχναζαν πολλοι γαυροι. Οχι απλα συχναζαν αλλα φωναζαν και συνθηματα κλπ σε πολλα ματς.

 

Ο γνωστος ''Μακης''.

 

Δεν ξερω καν αν υπαρχει πλεον το μαγαζι γιατι μιλαω τουλαχιστον για 10 χρονια πριν... :-)

 

Σιγουρα θα υπαρχουν sport cafe παντως που θα το δειχνουν, εστω και χωρις φωνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιος Σαντανα τελικα για στοπερ και φυσικα παλι δανεικος

Γουρουνι στο σακι για αλλη μια φορα μιας κ ο μεταγραφικος σχεδιασμος σε αυτη την ομαδα ειναι ανεκδοτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιος Σαντανα τελικα για στοπερ και φυσικα παλι δανεικος

Γουρουνι στο σακι για αλλη μια φορα μιας κ ο μεταγραφικος σχεδιασμος σε αυτη την ομαδα ειναι ανεκδοτο

Για αγορα μιλανε παντως.. Ετσι εγραψε το sport24 τουλαχιστον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...