Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Yπαρχουν και χειροτερα. Κηπουροι, Μιχαλακηδες, Λαρισαιοι κλπ.

Φυσικα ο καθενας, οπως και ο Παπαδοπουλος, δεν εμποδιζεται να δειξει τον χαρακτηρα του και την αξιοπρεπεια του, ιδιαιτερα οταν υπαρχει και μετρο συγκρισης:

Και ο Λυμπε εφυγε με ασχημο τροπο αλλα ηταν κυριος και μαγκας οσες φορες κι αν μας καρφωσε με γκολ που πονεσαν πολυ περισσοτερο απτου Παπ. Ο καθεις λοιπον με την προσωπικοτητα του, την αξια του και τον χαρακτηρα του. Δεν ειναι ολοι ιδιοι. Καποιοι μενουν respected μεχρι τελειας, ακομα κι αν αγωνιστηκαν για πολλα χρονια με φανελα αντιπαλης ομαδας και καποιοι αλλοι για ενα γκολ που δε θα θυμαται κανεις σε 10-12 μηνες με μια ομαδα που παλι δε θα θυμαται κανεις, στα τελειωματα της καριερας τους, καταφερνουν να βαλουν τον εαυτο τους σε αλλη κατηγορια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Oταν δεν ειμαστε ανταγωνιστικοι λογω διοικητικης διαλυσης στα τμηματα μας, υποψιαζομαι οτι μονο τα πρεζονια χαλιουνται και μονο τα (οπαδικα) πρεζονια της αλλης πλευρας φτιαχνονται με το να βλεπουν διαλυμενο και μη ανταγωνιστικο τον αντιπαλο. Οσοι βλεπουν, ξερουν οτι δεν χασαμε το Σεπτεμβρη αλλα απο το καλοκαιρι μην πω, απο περυσι.

 

Για το μπασκετ ομοιως. Χρειαστηκε να αναλαβει ο γονος και να διωξει τον Ζοτς για να επελθει η διαλυση.

 

Εγω παντως οταν ειχα Ζοτς και εσυ ησουν διαλυμενος με κατι Ζουρους και δε συμαζευεται δεν παταγα επι πτωματων για να πανηγυρισω. Ευτυχως με ολοκληρωνε οπαδικα η ευρωπαικη μας παρουσια στο μπασκετ οσο ησουν διαλυμενος, διαφορετικα δε θα ειχα να υπερηφανευομαι για κατι.

 

Kαι btw με την οικονομικη κατασταση υποψιαζομαι οτι οσονουπω θα πολεμαει πτωμα με πτωμα για τον τιτλο. Τωρα ειμαστε στη φαση μονοφθλαμος vs τυφλος που κερδιζει ο μονοφθλαμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το μπάσκετ απο που προκύπτει ότι ο Παο θα είναι χειρότερος του Οσφπ φέτος;

Ροστερ, αλλα αν θες να το παμε πιο φιλοσοφημενα απο το γεγονος οτι υπαρχει μια δεμενη ομαδα vs ομαδα που τα μονα προσωπα που γνωριζονται ειναι ο ΔΔ με τον Τσαρτσαρη.

 

Σοβαρα τωρα, θεωρεις οτι απτη στιγμη που ο περσινος ΠΑΟ με Ζοτς στον παγκο δεν μπορουσε, θα μπορεσει ο φετινος ΠΑΟ απεναντι σε εναν πιο ενισχυμενο Ολυμπιακο? really?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έπαιζαν μπάσκετ τα ρόστερ θα βγάζαμε πρωταθλητή το Σεπτέμβρη αλλα κ το περσινό πρωτάθλημα θα το είχε πάρει ο Παο κ όχι ο Οσφπ..

Ακόμα κ αν συγκρίνεις τα ρόστερ εγώ τουλάχιστον δεν βλέπω ιδιαίτερες διάφορες, ίσως ο Παο να θέλει έναν ακόμα αξιόπιστο ψηλό αλλα διορθωτικές αλλαγές μπορούν να γίνουν πολλές. Επίσης η ομοιογένεια του Ολυμπιακού θα αμφισβητηθεί αρκετά μέσα στη χρονια όταν αναγκαστεί να ρίξει ρυθμούς κ εκεί θα δούμε τον Μπαρτζωκα που για μένα είναι αρκετά χειρότερος κ φυσικά πιο απειρος απο τον Πεδουλακη..

Τέλος το μόνο που θα φοβόμουν αν υποστηριζα τον Παο θα ήταν η διοικητική σταθερότητα και κυρίως η διασφάλιση των εγκαίρων πληρωμών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έπαιζαν μπάσκετ τα ρόστερ θα βγάζαμε πρωταθλητή το Σεπτέμβρη αλλα κ το περσινό πρωτάθλημα θα το είχε πάρει ο Παο κ όχι ο Οσφπ..

Ακόμα κ αν συγκρίνεις τα ρόστερ εγώ τουλάχιστον δεν βλέπω ιδιαίτερες διάφορες, ίσως ο Παο να θέλει έναν ακόμα αξιόπιστο ψηλό αλλα διορθωτικές αλλαγές μπορούν να γίνουν πολλές. Επίσης η ομοιογένεια του Ολυμπιακού θα αμφισβητηθεί αρκετά μέσα στη χρονια όταν αναγκαστεί να ρίξει ρυθμούς κ εκεί θα δούμε τον Μπαρτζωκα που για μένα είναι αρκετά χειρότερος κ φυσικά πιο απειρος απο τον Πεδουλακη..

Τέλος το μόνο που θα φοβόμουν αν υποστηριζα τον Παο θα ήταν η διοικητική σταθερότητα και κυρίως η διασφάλιση των εγκαίρων πληρωμών.

Α εσυ βασιζεις το σκεπτικο σου στο οτι ο ΟΣΦΠ θα ειναι χειροτερος απο τον περσινο, στα εγχωρια -γιατι για ευρωπαικο κι εγω δεν τον βλεπω-. Παρολα αυτα ακομα κι ετσι, δεν βλεπω πως προκυπτει οτι θα εχουμε καλυτερο Παναθηναικο απτον περσινο.

 

Ο ΠΑΟ εφετος δεν εχει φροντ λαιν. Μηδεν απο μηδεν, μηδεν.

Και η περιφερεια περα απο τον μεγαλωμενο πλεον ΔΔ (που υποθετω οτι θα παιρνει και λιγοτερες ανασεις απο τις ηδη ελαχιστες που επαιρνε περυσι) δεν εχει τιποτα αξιοπιστο.

 

Αν αυτος ο ΠΑΟ, με τον Πεδουλακη βεβαιως βεβαιως και οχι με τον Ζοτς, θεωρειτε οτι μπορει να δειξει καλυτερο προσωπο απο τον περσυνο τοτε εγω παο πασσο.

 

Οσο για το οτι τα ροστερ δεν παιζουν μπασκετ εχεις ενα δικιο. Παιζουν και οι προπονητες μπασκετ, παιζει και η ομοιογενεια, παιζει και η φιλοδοξια. Τωρα το τι φιλοδοξια μπορει να κουβαλανε 2-3 αγνωστα Αμερικανακια που ισως μαθανε τον ΠΑΟ πριν 1 μηνα+ κατι 35ρηδες Πανκο + κατι συνταξιουχοι Τσαρτσαρηδες, εσυ, αυτοι, ο θεος και η ψυχη σας :D Εγω παντως δεν ξερω.

 

Η μονη περιπτωση ο ΠΑΟ να φανει φετος ανταγωνιστικος ειναι αν ο τρακης κανει οτι καναν οι Αγγελοπουλοι περυσι. Δηλαδη μαγκιορικες μεταγραφες το Γενναρη (εξου και λαθος ο συσχετισμος σου με τον ΟΣΦΠ και τα ροστερ , μιας και ο ΟΣΦΠ με το ροστερ του Δεκεμβρη δεν πηγαινε πουθενα, αλλα με αυτο του Γενναρη εκανε πραματα και θαματα). Ομως για να περασουμε στην πραγματικοτητα, ο φετινος ΠΑΟ θα ειναι one man show με μοναχικο καβαλαρη τον Μητσο. Οι υπολοιποι θα ειναι μια του υψους και 10 του βαθους, αντε με εξαιρεση κανεναν Μασιουλις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν με νοιάζει να είναι διαλυμένος ο ΠΑΟ σαν σύλλογος, όπως δεν θα σας ενδιέφερε και εσάς, αν ήμουν εγώ στη θέση σας.

 

Οι περισσότεροι μάλιστα θα χαιρόσασταν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν με νοιάζει να είναι διαλυμένος ο ΠΑΟ σαν σύλλογος, όπως δεν θα σας ενδιέφερε και εσάς, αν ήμουν εγώ στη θέση σας.

 

Οι περισσότεροι μάλιστα θα χαιρόσασταν.

ε αρα εισαι πρεζονι... :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το μπάσκετ μην χαίρεστε και πολυ ακόμα εσείς νωρις ειναι και θα δούμε!!

 

Όσο για τον Παπ όπως είπαν και παραπάνω και ο λυμπε που δεν έφυγε με τον καλύτερο τροπο είδαμε πως πανηγύριζε τα γκολ του, οπότε ειναι θέμα χαρακτήρα απο κει και πέρα ο καθένας καταλαβαίνει

Μετα βγήκε λέει και είπε πως στενοχωρηθηκε για τα υβριστικά συνθηματα ελεος

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν με νοιάζει να είναι διαλυμένος ο ΠΑΟ σαν σύλλογος, όπως δεν θα σας ενδιέφερε και εσάς, αν ήμουν εγώ στη θέση σας.

 

Οι περισσότεροι μάλιστα θα χαιρόσασταν.

Το έχω γράψει με πολύ χειρότερο τρόπο στο παρελθόν... Αλλά όπως μετά από κακό χωρισμό το μίσος σιγά-σιγά φεύγει και γίνεται νοσταλγία, συγχωρείς και θυμάσαι τις καλές στιγμές, έτσι και δω δεν τη γουστάρω πια αυτή τη φάση. Το φχαριστήθηκα -ομολογώ- στην αρχή να βλέπω τον απέναντι να κυλιέται στα πατώματα αλλά αρχίζει να μη μου αρέσει πια αυτό το θλιβερό θέαμα. Άσε που ξέρω ότι σε λίγο έρχεται η σειρά μου, γιατί τα φράγκα από τσουλου θα λιγοστέψουν μέχρι να μηδενιστούν γιατί πολύ απλά, δεν θα βγάζουμε ομάδα στο τσουλού και αντίο ζωή μετά. Οκ, πρωταθλητής, αλλά πρωταθλητής σε τί;...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...