Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

φίλε μου καλημέρα. μην παίρνεις στραβά το σχόλιο μου το οποίο σε καμία περίπτωση δεν αποτελεί μειωση του ολυμπιακού. εξάλλου τι να μειώσεις ένα σύλλογο που πρωταγωνιστεί σε όλα τα αθλήματα! απλώς μία διαπίστωση έκανα βλέποντας την εκπομπή μετά τον αγώνα και φυσικά τα άρθρα του αντ1 που ποτέ δε μου έχουν δώσει εικόνα αντικειμενική. φυσικά το κανάλι είναι χειρότερο όταν αναλύει κάτι του Π.Α.Ο.Κ. όπου η λέξη αντικειμενικότητα απλώς είναι λέξη ξένης γλώσσας. τέλος πάντων για να είμαι σωστός σε αυτή τη διαπίστωση πρέπει να υπάρξουν και άλλοι φίλαθλοι με την ίδια εικόνα αλλιώς εμένα μου φάνηκε λάθος , άρα δεν είμαι σωστός. γενικότερα πάντως τουλάχιστον σε κόσμο κοντινό σε μένα όλοι ακόμα και ολυμπιακοί έχουν κάνει αυτήν τη διαπίστωση. αναφέρω τις πιο τραντακτές περιπτώσεις πάντα. από άλλα έντυπα και κανάλια και ραδιοφωνικούς σταθμούς , πέραν των σωματειακών , μπορώ να πω πως υπάρχει αντικειμενικότητα και ίσος χρόνος προβολής.

Δεν ειπα οτι ειναι μειωση του ΟΣΦΠ απλα ειναι οφθαλμοφανεστατο πως Μπατης, Χατζηγ και λοιποι γυμνοσαλιαγκες περιγραφουν μεροληπτικα υπερ του παο. Μη νομιζεις, ειμαι σιγουρος οτι και σε πολλους παναθηναικους δεν αρεσει αυτο (οπως και vice versa με τους δικους μας ¨αντικειμενικους¨¨. Η δημοσιογραφια ποτε και πουθενα στην ΕΛλαδα δεν ειναι αντικειμενικη, ουτε η αθλητικη, ουτε η πολιτικη.

Υπαρχουν και αντικειμενικοι Καρπετοπουλος-Πανουτσος :P

 

Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Ρε μλκα Πανοπουλε, έλεος να πούμε, δυο παιδάκια τρελαμενα με μπάλα, βλέπουν Πρανιτς, ζητάνε μια φωτογραφία και τα πετάς εκτός Ακαδημίας; Τόσο παράρτημα πια;

 

 

Ο Πανοπουλος εδιωξε 2 πιτσιρικαδες απο την ακαδημια της Ξανθης γιατι ανεβασαν φωτο που εβγαλαν μαζι με τον Πρανιτς του Παναθηναικου..

 

Μαγκες μην τραγικοποιητε τα πραγματα και αναμασατε την καραμελα.

το θεμα ειναι αρκετα πιο βαθυ.τωρα το οτι ξαφνικα αρχισαν και ασχολουντε ολοι με την Ξανθη....κατι επρεπε αν εχετε καταλαβει ηδη.

μην το συνεχιζετε.

και στην τελικη καλα τα εκανε τα 'παιδακια'.εχουν και την επιλογη να γυρισουν πισω εαν θελουν.

(ενας Ξανθιωτης που συναναστρεφεται καθημερινα σε εκεινο τον χωρο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ρε μλκα Πανοπουλε, έλεος να πούμε, δυο παιδάκια τρελαμενα με μπάλα, βλέπουν Πρανιτς, ζητάνε μια φωτογραφία και τα πετάς εκτός Ακαδημίας; Τόσο παράρτημα πια;

 

 

Ο Πανοπουλος εδιωξε 2 πιτσιρικαδες απο την ακαδημια της Ξανθης γιατι ανεβασαν φωτο που εβγαλαν μαζι με τον Πρανιτς του Παναθηναικου..

 

Μαγκες μην τραγικοποιητε τα πραγματα και αναμασατε την καραμελα.

το θεμα ειναι αρκετα πιο βαθυ.τωρα το οτι ξαφνικα αρχισαν και ασχολουντε ολοι με την Ξανθη....κατι επρεπε αν εχετε καταλαβει ηδη.

μην το συνεχιζετε.

και στην τελικη καλα τα εκανε τα 'παιδακια'.εχουν και την επιλογη να γυρισουν πισω εαν θελουν.

(ενας Ξανθιωτης που συναναστρεφεται καθημερινα σε εκεινο τον χωρο).

Μα προτυπο τον Τοροσιδη?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγραψα ότι στα μεταξύ μας ο ένας μόνο που δεν σηκώνεται να πανηγυρίζει και ο άλλος απλά περιγράφει,

 

I got u uncovered

Εγω τον Χατζη τον θεωρω μαλακακο παρότι μη χρωματισμενο, εσυ σαν γαυρο το βλέπεις αλλιώς, δεν μπορω να κάνω κατι

Αλλα να μου λες οτι ο Ιωάννου στα μεταξύ μας περιγράφει απλα...οκ, πάσο, σηκώνω τα χέρια ψηλά

Μαγκες μην τραγικοποιητε τα πραγματα και αναμασατε την καραμελα.

το θεμα ειναι αρκετα πιο βαθυ.τωρα το οτι ξαφνικα αρχισαν και ασχολουντε ολοι με την Ξανθη....κατι επρεπε αν εχετε καταλαβει ηδη.

μην το συνεχιζετε.

και στην τελικη καλα τα εκανε τα 'παιδακια'.εχουν και την επιλογη να γυρισουν πισω εαν θελουν.

(ενας Ξανθιωτης που συναναστρεφεται καθημερινα σε εκεινο τον χωρο).

Οταν λες καραμέλα;

Πριν λιγο διάβαζα στο gazzetta τις δηλωσεις του προέδρου που είπε χύμα οτι τους έδιωξαν γιατι ήταν Παναθηναικοι και τους είχαν γίνει συστάσεις να μην ειναι Παναθηναικοι! Και πως αυτο με τον Πρανιτς ηταν οντως η αφορμή!

Αυτο ειναι καραμέλα?

 

Υγ. Είπε πως και με τον Μητρογλου να το έκαναν, τα ίδια θα έκανε και πως θέλει τα παιδια να ειναι μόνο Ξάνθη...παρότι δεν το πιστεύω, άντε σου λεω πως έτσι ειναι και απλα πάλι "έτυχε" να συμβεί με μας

Ειναι σοβαρή συμπεριφορά?

Σε όλες τις ομάδες οι παίκτες αγαπάνε μονο την ομάδα που παίζουν; Πχ στον Ατρόμητο δεν υπαρχει κανεις που δεν ειναι Ατρόμητος αλλα προσφέρει οτι μπορεί για ην ομάδα που τον πληρωνει;

Το διάολο έγιναν ΠΑΕ τοτε; Η ΠΑΕ Εκτος απο δικαιώματα εχει και υποχρεώσεις, να λειτουργεί ως ΑΕ που σέβεται τον εργαζόμενο και ο εργαζόμενος προσφέρει τις καλύτερες υπηρεσίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι αμφισβητεις την αξια του τοροσιδη σαν παιχτη?

Ξανθιωτης γεννημα θρεμα,βοηθαει τον τοπο του οσο μπορει αλλα επαγγελματιας.

και μας εχει βρισει οταν ακομη επαιζε στον κολογαυρο σαν οπαδους γιατι τον βριζαμε και εμεις και τετοια.αλλα εκτος γηπεδου δεν εχει δωσει αφορμες.απεναντιας.

καλος η κακος ειχαμε καποιους παιχτες αρκετα μεγαλα ονομα του στυλ ρατζινσκι-εμερσον-και πιο παλια μαρτσελο και εαν θελεις απο ελληνες αντζα και βρυζα και τετοια.αλλα ολοι τιμησαν την φανελα που φορουσαν και ας μην υποστηριζαν Ξανθη.αλλα δεν προκαλουσαν ποτε με την σταση τους.(ασχετος που ο Βρυζας δηλωμενος παοκτσης).

και ναι,για τον φιλαθλο κοσμο η φωτογραφια των 'παιδιων΄ειναι προκληση.εχουμε μεινει που εχουμε μεινει λιγοι σαν οπαδοι,αυτα μας ελειπαν.

πιστευω οτι εαν ηθελαν να δειξουν οτι συμπαθουν παιχτες οκ,ας βγουνε φωτογραφια φυσικα αλλα μην την ανεβαζεις facebook.με καρδουλες και σχολια και τετοια.

στην τελικη, εχω και εναν deguzman στην ξανθη πλεον και εναν garcia που κανεις δεν μπορει να αμφισβητησει το ποσο μεγαλο ονομα εχει.ετσι δεν ειναι?(και ας ημουν απο τους πρωτους που εβριζα τον garcia οτι δεν τον θελω μιας και το μονο που μπορει να προσφερει στην ομαδα πλεον ειναι νευρο που μας λειπει και καμια μπαλια ακριβειας απο το κεντρο), ας εβγαιναν φωτογραφια με αυτους εαν ηθελαν απλα να θαυμασουν ενα μεγαλο ποδοσφαιρικο ονομα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>γιατι αμφισβητεις την αξια του τοροσιδη σαν παιχτη?</p>

<p>Ξανθιωτης γεννημα θρεμα,βοηθαει τον τοπο του οσο μπορει αλλα επαγγελματιας.</p>

<p>και μας εχει βρισει οταν ακομη επαιζε στον κολογαυρο σαν οπαδους γιατι τον βριζαμε και εμεις και τετοια.αλλα εκτος γηπεδου δεν εχει δωσει αφορμες.απεναντιας.</p>

<p>καλος η κακος ειχαμε καποιους παιχτες αρκετα μεγαλα ονομα του στυλ ρατζινσκι-εμερσον-και πιο παλια μαρτσελο και εαν θελεις απο ελληνες αντζα και βρυζα και τετοια.αλλα ολοι τιμησαν την φανελα που φορουσαν και ας μην υποστηριζαν Ξανθη.αλλα δεν προκαλουσαν ποτε με την σταση τους.(ασχετος που ο Βρυζας δηλωμενος παοκτσης).</p>

<p>και ναι,για τον φιλαθλο κοσμο η φωτογραφια των 'παιδιων΄ειναι προκληση.εχουμε μεινει που εχουμε μεινει λιγοι σαν οπαδοι,αυτα μας ελειπαν.</p>

<p>πιστευω οτι εαν ηθελαν να δειξουν οτι συμπαθουν παιχτες οκ,ας βγουνε φωτογραφια φυσικα αλλα μην την ανεβαζεις facebook.με καρδουλες και σχολια και τετοια.</p>

<p>στην τελικη, εχω και εναν deguzman στην ξανθη πλεον και εναν garcia που κανεις δεν μπορει να αμφισβητησει το ποσο μεγαλο ονομα εχει.ετσι δεν ειναι?(και ας ημουν απο τους πρωτους που εβριζα τον garcia οτι δεν τον θελω μιας και το μονο που μπορει να προσφερει στην ομαδα πλεον ειναι νευρο που μας λειπει και καμια μπαλια ακριβειας απο το κεντρο), ας εβγαιναν φωτογραφια με αυτους εαν ηθελαν απλα να θαυμασουν ενα μεγαλο ποδοσφαιρικο ονομα.....</p>

 

Μιλαμε για ενα παιχτη που εχει παιξει μπαγερν μοναχου.Τα παιδια μπορει να γουσταρουν το παιχνιδι του και να τον εχουν προτυπο.Καλο στον αθλητισμο κανει αυτο.Δηλαδη αμα βγαζανε με τον Ριβαλντο το ιδιο θα γινοταν?Αν εβγαζα εγω με το Ριβαλντο θα ημουν αεκ η ολυμπιακος ξερω εγω?Ρε ειστε καλα?Αθλητισμος ειναι.

Αυτα ειναι κομπλεξικα πραγματα

 

Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελος παντων,πειτε οτι θελετε.δεν το συνεχιζω.και εγω το ιδιο θα αντιδρουσα κατα πασα πιθανοτητα εαν διαβαζα ολα αυτα που αναγραφονται.

αντε, δειξτε μας και το ηθος των μεγαλων ομαδων....

 

P.s καφεδακι με τον γκουμα πινω.....ολοι ξερουμε οτι ειναι παναθηναϊκος και ειναι και γαμω τα παιδια.

το θεωρεις οτι ειναι το ιδιο?εαν ναι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω το ιδιο θα αντιδρουσα κατα πασα πιθανοτητα 

Δηλαδη αν εσυ ησουν προεδρος ομαδας και 2 παιχτες απο την ακαδημια σου βγαζανε φωτο με τον Πρανιτς,τον Σισε η τον Ζιλμπερτο Σιλβα θα τους εδιωχνες?

εαν διαβαζα ολα αυτα που αναγραφονται.

 

 

 

 

Δηλαδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστο,δεν θα βγαλεις ειδηση απο εμενα.οχι οτι σε νοιαζει κιολας.

οχι εαν ημουν προεδρος ομαδας και 2 παιχτες απο την ακαδημια βγαζανε φωτο με τον σισε η το σιλβα δεν θα εκανα τιποτα.

τωρα οσον αφορα τον πρανιτς....εαν ηταν ο σισε η ο σιλβα οκ.πρανιτς?ελα τωρα.μας διαβαζουν κιολας.με λιγα λογια κατα της γνωμη μου,σιγα το ονομα ποια για να δικαιολογησει την ενεργεια τους.ασε που δεν ειναι το θεμα της φωτογραφιας.εκτος και εαν θεωρεις οτι ειναι παιχτης παγκοσμιας κλασης και καθε πιτσιρικι θελει και φωτο μαζι του.(οπως τα 2 ονοματα που ειπες πριν).

 

και για να σου πω την γνωμη μου,εαν ηταν απλα μια φωτογραφια με τον (εστω) πρανιτς με 2 πιτσιρικαδες (οπου ο ενας ειναι και ο αρχηγος) δεν θα ελεγα τιποτα.θα αντιδρουσα οπως εσυ.υπερβολικη αντιδραση και τετοια.αλλα δεν ειναι μονο αυτο.και αντε ο ενας,δεν εχει δωσει συνεχεια στο θεμα.ο αλλος το συνεχιζει.

 

πες μου τωρα εαν στον παναθηναϊκο ειχες 2 πιτσιρικια οπως τους αποκαλουμε απο τις ακαδημιες,ο ενας αρχηγος και εβγαιναν φωτογραφια με τον σαβιολα.με σχολια σαβιολα παιχταρα μου και καρδουλες και τετοια.και μετα δηλωνε ο ενας εκ των 2 οτι ειναι και γαυρος.εσυ τι θα εκανες εαν ησουν προεδρος?(που ο σαβιολα φυσικα και ειναι μεγαλυτερο παγκοσμιο ονομα απο τον πρανιτς).

 

(και αντε εσυ εχεις και οπαδο απο πισω που θα υποστηριξει την ομαδα απο τον καθε γενιτσαρο μιας μικρης επαρχιακης ομαδας που πρωτα δηλωνει οτι ειναι γαυρος-βαζελος-παοκ και αεκ και μπλα μπλα μπλα και μετα Ξανθη).

εγω πως μπορω να το αντιμετωπισω ολο αυτο?

μπορει για εσενα να μην εχει καμια σημασια το οποιο βαρος της φανελας της Ξανθης.για εμενα εχει ομως.οσο και εαν ειναι αυτο.

και στην τελικη,και ο λαμπριακος δηλωνε οτι υποστηριζει τον Αρη.δεν το διατυμπανιζε ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Αστο,δεν θα βγαλεις ειδηση απο εμενα.οχι οτι σε νοιαζει κιολας.</p>

<p>οχι εαν ημουν προεδρος ομαδας και 2 παιχτες απο την ακαδημια βγαζανε φωτο με τον σισε η το σιλβα δεν θα εκανα τιποτα.</p>

<p>τωρα οσον αφορα τον πρανιτς....εαν ηταν ο σισε η ο σιλβα οκ.πρανιτς?ελα τωρα.μας διαβαζουν κιολας.με λιγα λογια κατα της γνωμη μου,σιγα το ονομα ποια για να δικαιολογησει την ενεργεια τους.ασε που δεν ειναι το θεμα της φωτογραφιας.εκτος και εαν θεωρεις οτι ειναι παιχτης παγκοσμιας κλασης και καθε πιτσιρικι θελει και φωτο μαζι του.(οπως τα 2 ονοματα που ειπες πριν).</p>

<p> </p>

<p>και για να σου πω την γνωμη μου,εαν ηταν απλα μια φωτογραφια με τον (εστω) πρανιτς με 2 πιτσιρικαδες (οπου ο ενας ειναι και ο αρχηγος) δεν θα ελεγα τιποτα.θα αντιδρουσα οπως εσυ.υπερβολικη αντιδραση και τετοια.αλλα δεν ειναι μονο αυτο.και αντε ο ενας,δεν εχει δωσει συνεχεια στο θεμα.ο αλλος το συνεχιζει.</p>

<p> </p>

<p>πες μου τωρα εαν στον παναθηναϊκο ειχες 2 πιτσιρικια οπως τους αποκαλουμε απο τις ακαδημιες,ο ενας αρχηγος και εβγαιναν φωτογραφια με τον σαβιολα.με σχολια σαβιολα παιχταρα μου και καρδουλες και τετοια.και μετα δηλωνε ο ενας εκ των 2 οτι ειναι και γαυρος.εσυ τι θα εκανες εαν ησουν προεδρος?(που ο σαβιολα φυσικα και ειναι μεγαλυτερο παγκοσμιο ονομα απο τον πρανιτς).</p>

<p> </p>

<p>(και αντε εσυ εχεις και οπαδο απο πισω που θα υποστηριξει την ομαδα απο τον καθε γενιτσαρο μιας μικρης επαρχιακης ομαδας που πρωτα δηλωνει οτι ειναι γαυρος-βαζελος-παοκ και αεκ και μπλα μπλα μπλα και μετα Ξανθη).</p>

<p>εγω πως μπορω να το αντιμετωπισω ολο αυτο?</p>

<p>μπορει για εσενα να μην εχει καμια σημασια το οποιο βαρος της φανελας της Ξανθης.για εμενα εχει ομως.οσο και εαν ειναι αυτο.</p>

<p>και στην τελικη,και ο λαμπριακος δηλωνε οτι υποστηριζει τον Αρη.δεν το διατυμπανιζε ομως.</p>

 

Μιλαμε για μικρα παιδια δεν ξερω αν εχεις μπερδεψει τους επαγγελματιες με τα πιτσιρικια.Το καθε πιτσιρικι εχει και απο ενα προτυπο.Ξενο η ελληνα.Και ο Πρανιτς μια χαρα ονομα ειναι για την σουπερ λιγδα και πολυς ειναι.

Η ουσια ειναι οτι δεν υπαρχει υγεια στο ελληνικο παραγοντιλικη και γενικα στο ελληνικο ποδοσφαιρο.

Μη μερδευεις τον παναθηναικο με τον ολυμπιακο και τον σαβιολα,εκει υπαρχουν αλλα,εκτος και αν η Ξανθη θεωρει τοσο μεγαλο εχθρο το παναθηναικο.Μη λεμε και οτι θελουμε.Παρολα αυτα οχι δε θα τους εδιωχνα και με το σαβιολα,απλα θα εδινα 5 συμβουλες για το δικο τους καλο και τελος.Αλλα μιλαω παντα για παναθηναικο ολυμπιακο για τους λογους που ολοι ξερουμε.

 

Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι και τοσο μικρα παιδια.μονο στην Ελλαδα θεωρουνται μικρα παιδια.ο ενας ηταν ετοιμος να υπογραψει επαγγελματικο το καλοκαιρι.

και οταν τους εχουν τονισει ολους οτι μην προκαλειτε εδω και πολυ καιρο τι περιμενεις να γινει.

συμφωνω οτι το καθε πιτσιρικι εχει ενα προτυπο.και εγω εχω.και φυσικα αυτο δεν σημαινει οτι υποστηριζει εκεινη την ομαδα.μια φωτο δεν μας το λεει αυτο.αλλα στο ξαναλεω δεν ειναι το θεμα της φωτογραφιας μονο.

και πιστεψε με,πιο μεγαλος εχθρος ειναι ο γαυρος της Ξανθης παρα ο παναθηναΙκος.και εαν θελεις πιστεψε το....

και οσον αφορα τις συμβουλες,τι θα εκανες εαν ειχαν δωθει οι συμβουλες και ξαναεγιναν τα ιδια?

καλος η κακος υπαρχουν και αλλες ομαδες σε αυτο το σαπιο πρωταθλημα.και αλλοι οπαδοι.οποτε μην μου λετε οτι οι αντιδρασεις δεν θα ηταν οι ιδιες σε αλλες ομαδες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και δεν ειναι μονο αυτο.στο γηπεδο μεσα ολα επιτρεποντε.το θεμα ειναι εκτος γηπεδου τι γινετε.

και ο τοροσιδης εχει αποδειξει εκτος γηπεδο στον τοπο εδω τι κανει και τι οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Ναι και δεν ειναι μονο αυτο.στο γηπεδο μεσα ολα επιτρεποντε.το θεμα ειναι εκτος γηπεδου τι γινετε.</p>

<p>και ο τοροσιδης εχει αποδειξει εκτος γηπεδο στον τοπο εδω τι κανει και τι οχι.</p>

 

Μοιραζει λεφτα?

 

Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...