Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Χατζηγεωργιου ειναι φουλ παναθηναικος πιο πολυ δε παει. Ο Ιωαννου απο την αλλη περιγραφει πιο φιλολυμπιακα αλλα οχι τοσο χτυπητα σαν τον πρωτο, κατα τη γνωμη μου.

 

Ο αντ1 στο μπασκετ ειναι....αστα βραστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Ήμουν γήπεδο, δεν άκουσα μετάδοση και σχόλια αλλα το παλικάρι δεν εχει άδικο για Αντ1 ειδικα απο τοτε που ανέλαβε ο φιλιππουσης. Μετα το διπλο στην Βιτορια, το μεσημέρι του Σαββάτου, δλδ στο 1ο μεγάλο δελτίο μετα είπε απλα το σκορ!! Και έδειχνε 3' γκολ απο δυο Ισπανικά ματς!!

Γενικά ο Αντ1 ειναι το κανάλι που δεν το εχει με τα αθλητικά άλλα οποτε το κάνει τον τελευταίο καιρό ειδικα ειναι κατι σαν το τιβι Μάτζικ. Και επειδη νομίζω εχει πάρει δικαιώματα Ευρωμπάσκετ, Μουντομπάσκετ κτλ (κατι διάβαζα πριν 15 μέρες) θα ακούμε τον Φιλιππουσης να λέει ο Μπιλαρος, ο ΓΙωργαρος και να κάνει ουυυυυυ στα σουτ του Μπραμου

 

Όσο για ΔΤ οκ, Αφεντικο ειναι ο Ιωάννου που μην μου πεις τώρα οτι ειναι ουδέτερος. Στην Ευρώπη δεν εχω θέμα, οκ πραγματικά τον Παναθηναϊκό τον περιγράφει σαν πχ Μακάμπι-ΤΣΣΚΑ και τον ολυμπιακο σαν το Λεωνιδας-ξερξης αλλα στο φιναλε και γω έτσι πιθανότατα να το έκανα. Για χθες δεν εχω εικόνα, ήμουν γήπεδο, αλλα σε ΔΤ του Ιωάννου και το 60-40 σε μεταδοςη υπέρ του Ολυμπιακού μου φαίνεται μια χαρά

 

Ρε μλκ μεταξυ μας τωρα, ο Ιωαννου ειναι γαβρος και ο αλλος βαζελος.. ποιος το αρνειται αυτο? Και εννοειται ειναι μια αηδια και οι 2. Οτιδηποτε αλλο και να πουμε σπαμε το φραγμα του φυσικου και επρναμε στο μεταφυσικο

 

Απο μπαλα μη λες, δε βλεπω το ελαχιστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Χατζηγεωργιου ειναι φουλ παναθηναικος πιο πολυ δε παει. Ο Ιωαννου απο την αλλη περιγραφει πιο φιλολυμπιακα αλλα οχι τοσο χτυπητα σαν τον πρωτο, κατα τη γνωμη μου.

 

Ο αντ1 στο μπασκετ ειναι....αστα βραστα.

 

Ο Χατζηγεωργίου γιατί νομίζω οτι είναι Άεκ; Και να λέμε οτι ο άλλος ο μπουχέσας δεν περιγράφει χτυπητά; Πιο χτυπητά δεν γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Χατζηγεωργιου ειναι φουλ παναθηναικος πιο πολυ δε παει. Ο Ιωαννου απο την αλλη περιγραφει πιο φιλολυμπιακα αλλα οχι τοσο χτυπητα σαν τον πρωτο, κατα τη γνωμη μου.

Ο αντ1 στο μπασκετ ειναι....αστα βραστα.

Θα αστειεύεσαι!!! Ο Ιωάννου δεν υπαρχει! Σλούκι λουκ! βελούδινο σφυρί! σουτ Πρίντεζη

Και πραγματικά κόκκινα γυαλιά

 

@κρις

Μιλάω για χτες

Και αλλού το διάβασα, δεν ξερω, ήμουν γήπεδο αλλα οντως κράζουν χατζηπαπαρα (που τον λεω έτσι γιατι την παίζει με την πάρτη του, κάνει μετάδοση για να όνομα θαυμάζουν οι θεατές)

Και παρεμπιπτόντως, ναι δεν αποκλείω να ειναι παναθηναικος απο τις μεταδοσεις. Αλλα για χτες διαβάζω οτι επαιζε πολυ σιγουριά στα σφυρίγματα υπέρ Ολυμπιακού και πολυ Χμ δεν ξερω να δούμε υπέρ Παναθηναικου

Anyway δεν το συνεχίζω γιατι δεν άκουσα τα χτεσινα αρα μπορεί να λένε μαλακιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι, που να τον φτάσει ο αντικειμενικός Ιωάννου που βλέπουμε ματς με κλειστό ήχο για να μην ξερασουμε με συγκρίσεις Σπανουλη Τζορνταν και Πρίντεζη Ντουραντ

 

Ρε μλκα Πανοπουλε, έλεος να πούμε, δυο παιδάκια τρελαμενα με μπάλα, βλέπουν Πρανιτς, ζητάνε μια φωτογραφία και τα πετάς εκτός Ακαδημίας; Τόσο παράρτημα πια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BTW ο Πανόπουλος παράρτημα ποιου ακριβώς? Του ΠΑΟΚ? Το ότι ήταν γραφικός, το ξέρουν και οι πέτρες. Μόνο ένας γραφικός θα δεχόταν τον Γκαρσία στην ομάδα του. Το ότι θα έφτανε σε τέτοιο σημείο, ούτε ο ίδιος δεν το φανταζόταν.

Ο Πανοπουλος εδιωξε 2 πιτσιρικαδες απο την ακαδημια της Ξανθης γιατι ανεβασαν φωτο που εβγαλαν μαζι με τον Πρανιτς του Παναθηναικου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, ακούσαμε και οτι ο Ιωάννου δεν μεταδίδει σαν οπαδός και ο Χατζηγεωργιου το κάνει

 

Βγάλε λιγο, λύσσα το εκανες

 

Τα σπόρια ειναι στο μπουκέτο του Κολινς "πρεπει να υπαρχει επαφή"

 

 

Υγ δεν το χωράει ανθρώπου νους τι πεταξες, οτι ο Χατζηγεωργιου περιγράφει σαν μέλος του Φορέα και ο Ιωάννου απλα λέει κατι γραφικά χαριτωμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ασχολούμαι καν. Έγραψες οτι ο Χατζηγεωργιου κάνει μετάδοση με πράσινα γυαλιά και ο Ιωάννου κάνει αντικειμενική μετάδοση απλα με γραφικές εκφράσεις

You got me covered

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες δηλαδη λες οτι ο Χατζηπαπαριου ειναι γαυρος?

φίλε μου καλημέρα. μην παίρνεις στραβά το σχόλιο μου το οποίο σε καμία περίπτωση δεν αποτελεί μειωση του ολυμπιακού. εξάλλου τι να μειώσεις ένα σύλλογο που πρωταγωνιστεί σε όλα τα αθλήματα!  απλώς μία διαπίστωση έκανα βλέποντας την εκπομπή μετά τον αγώνα και φυσικά τα άρθρα του αντ1 που ποτέ δε μου έχουν δώσει εικόνα αντικειμενική. φυσικά το κανάλι είναι χειρότερο όταν αναλύει κάτι του Π.Α.Ο.Κ. όπου η λέξη αντικειμενικότητα απλώς είναι λέξη ξένης γλώσσας. τέλος πάντων για να είμαι σωστός σε αυτή τη διαπίστωση πρέπει να υπάρξουν και άλλοι φίλαθλοι με την ίδια εικόνα αλλιώς εμένα μου φάνηκε λάθος , άρα δεν είμαι σωστός. γενικότερα πάντως τουλάχιστον σε κόσμο κοντινό σε μένα όλοι ακόμα και ολυμπιακοί έχουν κάνει αυτήν τη διαπίστωση. αναφέρω τις πιο τραντακτές περιπτώσεις πάντα. από άλλα έντυπα και κανάλια και ραδιοφωνικούς σταθμούς , πέραν των σωματειακών , μπορώ να πω πως υπάρχει αντικειμενικότητα και ίσος χρόνος προβολής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ασχολούμαι καν. Έγραψες οτι ο Χατζηγεωργιου κάνει μετάδοση με πράσινα γυαλιά και ο Ιωάννου κάνει αντικειμενική μετάδοση απλα με γραφικές εκφράσεις

You got me covered

 

Έγραψα ότι στα μεταξύ μας ο ένας μόνο που δεν σηκώνεται να πανηγυρίζει και ο άλλος απλά περιγράφει,

 

I got u uncovered

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για το Σωτηρακοπουλο στο ποδοσφαιρο τα ιδια λεγατε και στο τελος ο ανθρωπος ηταν Αεκ και Λιβερπουλ.

Σε αντιθεση με το Σπυροπουλο που μεχρι να του βαλουν χερι πανηγυριζε γκολ στο τσαμπιονς λιγκ του παναθηναικου σαν κοιμισμενος και οταν εβαζε ο ολυμπιακος χαμηλωναμε την τηλεοραση.

Περιοδος 98-99

 

Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου καλημέρα. μην παίρνεις στραβά το σχόλιο μου το οποίο σε καμία περίπτωση δεν αποτελεί μειωση του ολυμπιακού. εξάλλου τι να μειώσεις ένα σύλλογο που πρωταγωνιστεί σε όλα τα αθλήματα!  απλώς μία διαπίστωση έκανα βλέποντας την εκπομπή μετά τον αγώνα και φυσικά τα άρθρα του αντ1 που ποτέ δε μου έχουν δώσει εικόνα αντικειμενική. φυσικά το κανάλι είναι χειρότερο όταν αναλύει κάτι του Π.Α.Ο.Κ. όπου η λέξη αντικειμενικότητα απλώς είναι λέξη ξένης γλώσσας. τέλος πάντων για να είμαι σωστός σε αυτή τη διαπίστωση πρέπει να υπάρξουν και άλλοι φίλαθλοι με την ίδια εικόνα αλλιώς εμένα μου φάνηκε λάθος , άρα δεν είμαι σωστός. γενικότερα πάντως τουλάχιστον σε κόσμο κοντινό σε μένα όλοι ακόμα και ολυμπιακοί έχουν κάνει αυτήν τη διαπίστωση. αναφέρω τις πιο τραντακτές περιπτώσεις πάντα. από άλλα έντυπα και κανάλια και ραδιοφωνικούς σταθμούς , πέραν των σωματειακών , μπορώ να πω πως υπάρχει αντικειμενικότητα και ίσος χρόνος προβολής.

 

Δεν ειπα οτι ειναι μειωση του ΟΣΦΠ απλα ειναι οφθαλμοφανεστατο πως Μπατης, Χατζηγ και λοιποι γυμνοσαλιαγκες περιγραφουν μεροληπτικα υπερ του παο. Μη νομιζεις, ειμαι σιγουρος οτι και σε πολλους παναθηναικους δεν αρεσει αυτο (οπως και vice versa με τους δικους μας ¨αντικειμενικους¨¨. Η δημοσιογραφια ποτε και πουθενα στην ΕΛλαδα δεν ειναι αντικειμενικη, ουτε η αθλητικη, ουτε η πολιτικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...