Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Χατζη μη χρωματισμένος?? Ήμαρτον που θα λεγε και μια ψυχη.

Εδω ο άλλος έβγαλε Σολωμοντα τον Ιωάννου

Πάντως αποτι λένε χρωματισμενος ο Χατζη την Δευτέρα, κόκκινος κοκκινος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Πατέρας, Βγενόπουλος, Τζίγκερ και έχει κι άλλους η λίστα.

 

Anyway, end of story. 

Αυτοι το παναθηναικο κατεστρεψαν,δε κατεστρεψαν τις μισες ομαδες τις λιγκας και τις αλλες μισες τις εδωσαν απο 2-3 δανεικους.

Αλλα οποτε πιανω κουβεντα με γαυρους φιλους οι αγνωστους γι αυτο το θεμα το γυρναμε στι τρελιτσα του πατεροβγενοπουλου που ηταν 2 χρονια μονο στο παραγοντιλικη.

 

Σωκρατης

Σαββας

Μαρινακης-Μπεος Αγιοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ο Τοροσιδης, θα ήθελα να τον είχα πρότυπο και να βγάλω καμία φωτογραφία λοιπόν αλλα πλέον αυτο ειναι κακο πράγμα...

Τοσα ξερεις,τοσα λες......

Εκει στην Ξάνθη οταν ανοίγατε τα πόδια και τρώγατε πεντάρες απο τον γαυρο με τα δευτερα δεν είχατε ευθιξια, τώρα την αποκτήσατε. Με τον Παναθηναϊκό όπως τυχαίως.

Ωραια,ναι και?τι θελεις να πεις?οποιον Ξανθιωτη οπαδο και να ρωτησεις,ντρεπεται για εκεινο το ματς.κατι αλλο εχεις να πεις?η μηπως θελεις να βγαλεις και αλλο κομπλεξ καημενε και ταλαιπωρημενε παναθηναϊκε?εμενα πολλα χρονια Θεσσαλονικη.ξερεις πως κανεις αυτη την στιγμη?πως κανουν οι Θεσσαλονικεις οταν ακουνε για την Αθηνα?ετσι κανεις.κομπλεξ και τιποτα αλλο.εσυ και ολα τα υπολοιπα social,τωρα βρηκατε να ασχοληθητε με την Ξανθουλα?τωρα σας επιασε ο καημος?αντε σκοτωθητε τωρα μεταξυ σας και αφηστε την συμπονια.....μαθηματα ηθους δεν δεχομαστε φιλε μου.κοιταξτε τον κολο σας πρωτα και την συμπεριφορα σας και μετα μιληστε.Αληθεια,ξερεις κατα που πεφτει η Ξανθη?

Θα ερθει και σας κάποια στιγμή η ώρα σας να σας φτιάξει ο χοντρος όπως η Τρίπολη που σημερα πάλι της ακυρωσανε δυο γκολ. Αυτά έχουν οι "καλές παρέες"

Δεν σε πιανω.Και οσον αφορα τις παρεες,που να ξερες αγορι μου ποια ειναι η πραγματικοτητα.......ουτε που την φανταζεσε.

1 σελίδα πισω, 2 χρήστες το αναφέρουν

Τι ίδια άποψη ρε, ήμουν γήπεδο το εχω γράψει σε 2-3 ποστ

 

Διαβαζεις το θρεντ η εχεις βάλει notification οποτε ποσταρω να σε ειδοποιεί να μου γράφεις; Ρε μπας και με γουστάρεις;

 

Μήπως θες να ρωτήσεις τον αντικειμενικό Ιωάννου για τον Χατζηγεωργιου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πατέρας, Βγενόπουλος, Τζίγκερ και έχει κι άλλους η λίστα.

 

Anyway, end of story.

 

ρε μλκα έλεος να πούμε. Εισαι γαυρος και σε πονάει ο Πατέρας και ο Σισε και ο Βγενο, οκ. Αλλα Τζιγγερ;

Του εχω σουρει άπειρα αλλα μην του φορτωσουμε του Τζιγγερ οτι κατέστρεψε και το ελληνικό ποδόσφαιρο. Μονο τον Παναθηναϊκό.

Αυτο ηταν και το παράπονο μας, οτι ο Βαρδινογιάννης (ο Βαρδης βασικα) πάντα έβρισκε την μπάλα άνευ αξίας και δεν κατα δεχόταν το σόι να ασχοληθεί (ουτε καν σαν μοχλό προς το κράτος όπως έκανε ο πράκτορας)

 

Που μου βάζεις και τον Τζιγγερ ως καταστροφέα του ποδοσφαίρου οπαδε του Κοσκωτα, του Σαλιαρελη, του Κόκκαλη και του Μαρινακη

 

Θάνο, σταμάτησα να διαβάζω στο ταλαιπωρημένε Παναθηναικε κτλ

 

Δεν θα κάτσω να ασχοληθώ με οπαδό της Ξάνθης τώρα.

Που κάνατε μανούρα στα παιδια επειδη ειναι Παναθηναικοι.

Ε ναι ρε φίλε, ακόμα και μετα απο 20 χρονια παράγκα τα παιδια στην Ξάνθη θα ειναι με τον ταλαιπωρημένο Παναθηναικο ρε Θάνο, πως να το κάνουμε

 

Αυτοι ειμαστε, ακόμα και στην ταλαιπωρία μας γεννάμε οπαδούς

 

Που θα κάτσω να ασχοληθώ με την...Σκόντα (ομάδα που ακόμα κρατάει όνομα χορηγού)

 

Υγ1 οταν ακούω τα "ουτε που φαντάζεται" και μετα σιωπή πεθαίνω στα γέλια. Έλα ρε ρυθμιστή

Υγ2 μια χαρά ξερω που ειναι η Ξάνθη, 1 χρονο ήμουν πάνω. Πανέμορφη πόλη, κρίμα που εχει τόσους Ξανθιωτες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ αλλα ναι,αυτο μου βγαζεις.ταλαιπορημενος παναθηναϊκος που κλαιγετε.

δεν εγινε καμια μανουρα στα παιδια...υπαρχουν εσωτερικοι κανονισμοι σε μια ομαδα.εαν σου αρεσει καλος.εαν οχι,τα μπογαλακια σου και στην ομαδα της καρδιας σου.αρχηγος των ΤΕΠ ειναι ο ενας και ακομη συνεχιζει και μιλαει και προκαλει.το αλλο το παλικαρι τζαμπα το πηρε η μπαλα αλλα εχουν-ειχαν 2 μερες διορια να ζητησουν συγνωμη για την συμπεριφορα τους.ο ενας κατα πασα πιθανοτητα θα το κανει.ο αλλος,με το καλο να τον δεχτητε.μην ασχολησε με την Ξανθη (και οχι Σκοντα οπως λες).ασχολησου με την ομαδα σου και αφησε μας εμας εσυ και ο καθε εσυ στην ηρεμια μας,στην ησυχια μας,στην πολη μας και στην ομαδα που γουσταρουμε.btw η ομαδα με το ονομα χορηγου δεν χρωσταει σε κανεναν οπως γνωριζεις φανταζομαι και απεναντιας πληρωνει παντα στην ωρα της.να μην μιλησουμε για αλλες ομαδες ετσι μεταξυ αυτων και την δικη σου.

και ναι θα τα ακουσεις αυτα τα ουτε που φανταζεσαι και μετα σιωπη.με λιγα λογια σου λεω,κρατα μια πισινη γιατι τα πραγματα δεν ειναι ετσι οπως φανταζεσαι οτι ειναι.σορρυ που δεν μπορω να επεκταθω παραπανω.αλλα δεν υπαρχει και λογος.πιστευε οτι θελεις.αλλα κρατα το για τον εαυτο σου οπως επρεπε να εχουν κανει και τα 2 παιδια.

δεν το φανταζοσουν οτι θα ειναι στο Insomnia και ενας οπαδος της Ξανθης για να εχεις αντιλογο ε....εμ ειδες...

οσον αφορα το κριμα που εχει τοσους Ξανθιωτες...δεν σε πιανω.εαν εννοεις για οπαδους,δεν ημαστε πολλοι.εαν εννοεις για τους κατοικους,θα συμφωνησω.κριμα που εχει τοσους Ξανθιωτες οπως λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπλα Μπλα Μπλα Μπλα Σκοντα Ξάνθη

Τα αλλα περιττεύουν

Δεν θα κάτσω να ασχοληθώ με Ξάνθη τώρα...

 

 

Το μήνυμα σας ηταν σαφές "στην Σκόντα Ξάνθη δεν γουστάρουμε όσους ειναι Παναθηναικοι"

Ειμαι σίγουρος οτι οι αλλοι πιτσιρικάδες έχουν Λαμπριακο ινδαλμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ φυσικα τι θα πεις.μπλα μπλα μπλα και μ@λ@κιες.ουτε να μιλησεις σοβαρα δεν μπορεις.

μην ασχολησε με Ξανθη ρε φιλε.ασχολησου με την ομαδα σου.και στα καλα και στα ασχημα.

Και το μηνυμα που λες ηταν σαφες για τους κοντοφθαλμους....τεσπα,καλα το λες.μην ασχολησε και δεν θα ασχοληθω και εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξερω αν πρεπει να χαιρομαι που υπαρχουν ανυχτομυαλα παιδια με παιχτες προτυπα και στολιδια για τα ελληνικα ψωρογηπεδα

που δε κολανε αν ειναι στον παναθηναικο η στον ολυμπιακο η αεκ,παοκ αλλα γουσταρουν να μοιασουν σε αυτους.

Και δε ξερω αν πρεπει να λυπηθω που ενας οπαδος της Ξανθης γεννηθης το 1983 αν κρινω απο το profile του εχει τετοια μυαλια.

Αυριο μεθαυριο μπορει να ειναι ο γιος σου ο γιος μου η ο γιος του παραδιπλα που επειδη εβγαλε φωτο με καποιο ξενο γνωστο παιχτη αλλα αντιπαλο να του κοβουν το μελλον.Ειτε λεγεται Σαβιολα ειτε Ριβαλντο ειτε Πρανιτς ειτε Βεργκ.

Aυτα ειναι οπισθοδρομικα πραγματα.

Συγνωμη να ζητησουν?Δε παμε καλα...Για πιο λογο?

Ο Τοροσιδης να ζητηση συγνωμη φιλαρακο που πηγε Ιταλια και του βαζουν προστιμα επειδη κανει μακροβουτια για πεναλτυ και ξεφτιλιζει και τον ιδιο και την Ελλαδα και τη Ξανθη σας.

Οι πιτσιρικαδες δεν εκαναν τιποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^οτι ναναι ετσι?πραγματικα δεν καταλαβαινετε τι λεω.

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΡΓΚ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ.

ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ?

δεν ειπε κανεις οτι δεν πρεπει να εχουν οι παιχτες προτυπα.απεναντιας,καλα κανουν και εχουν.

χανω τα λογια μου μαλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^οτι ναναι ετσι?πραγματικα δεν καταλαβαινετε τι λεω.

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΡΓΚ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ.

ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ?

δεν ειπε κανεις οτι δεν πρεπει να εχουν οι παιχτες προτυπα.απεναντιας,καλα κανουν και εχουν.

χανω τα λογια μου μαλλον.

Ξερω πολυ καλα τη ειπες.Ολα ξεκινησαν με την φωτο που ανεβηκε στο fb.

Τα παιδια της ακαδημιας ελευθεροι ελληνες πολιτες δεν ειναι?Για πιο λογο να επικρατει τετοια χουντα?

"και τους ειπαν,και τους εκαναν συστασεις,και πρεπει να ζητησουν συγνωμη,και εβαλαν καρδουλες και 1002 μπουρδες"

Για πιο λογο να μη μπορουν να κανουν οτι θελουν?Ποδοσφαιριστες ειναι δεν ειναι σκλαβοι του Πανοπουλου.

 

Τελος παντων δε βλεπω να καταλαβαινομαστε οπως ειπες.

 

υ.γ Ειλικρινα αν εβγαζε φωτο με τον Σαβιολα εσυ προσωπικα ετσι θα αντιδρουσες?Μπεσα απαντησε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα δηλωνε οτι ειναι Ολυμπιακος,ειχε κασκολ ολυμπιακου και τετοια και παρομοια φαση,απλα αλλαζε το προσωπο πως πιστευεις οτι θα αντιδρουσα?γιατι καταλαβαινω που το πας....λες να ειμαι κρυφογαυρος και τετοιες αλλες μαλακιες που ακουγονται?αυτο εχεις καταλαβει τοση ωρα?

ρε δεν παει να %$#@^ και ο κολογαυρος και ο βαζελος,πλακα μου κανετε?

ps,να σου στειλω φωτο με τον γκουμα σημερινη?λογω της δουλειας μου,μπορω να το κανω.τον γουσταρω πολυ σαν ατομο.γαμω τα παιδια ειναι.τι παει να πει αυτο?οτι υποστηριζω τον βαζελο?η οτι τον μισω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είχαν φωτογραφηθεί με Σαβιόλα, θα μιλούσαν 10 χρόνια για παραρτήματα.

 

Μιλάει ο άλλος για Σαλιαρέλη κ Κοσκωτά, όταν ο Βαρδινογιάννης διέλυσε το ελληνικό ποδόσφαιρο και ο Βγενόπουλος ολόκληρη χώρα.

 

Λολ ρε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είχαν φωτογραφηθεί με Σαβιόλα, θα μιλούσαν 10 χρόνια για παραρτήματα.

 

 

 

Μιλάει ο άλλος για Σαλιαρέλη κ Κοσκωτά, όταν ο Βαρδινογιάννης διέλυσε το ελληνικό ποδόσφαιρο και ο Βγενόπουλος ολόκληρη χώρα.

 

 

 

Λολ ρε

 

Τωρα η τρολαρις η δε ξερεις τι σου γινεται η εισαι πιτσιρικας.

Επι Βαρδινογιαννη ο Ολυμπιακος πηρε 9 πρωταθληματα ο Παναθηναικος 6 η Αεκ 4 και Παοκ και Λαρισα 1

Ο Παναθηναικος απο το 1997 επι Κοκκαλη εχει παρει 2 !Και ο Ολυμπιακος 15!Ποιος διελυσε το ελληνικο ποδοσφαιρο λοιπον?

Βγαλε τα κοκκινα γυαλια και δες καμια προιστορια γιατι εκτιθεσαι με αυτες τις ασυναρτησιες που λες.

 

Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...