Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως αν συνεχισουμε με 7-8 παιχτες τα υπολοιπα παιχνιδια μας βλεπω και εκτος final four αλλα και στους τελικους

θα εχουμε προβλημα.Αν παντως ειναι καλο για την ομαδα καλυτερα να παει σπιτι του και να ερθει κανενας δασκαλος τον ευρωπαικων γηπεδων να αναλαβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

@dkni εμενα πιο πολυ παπατζα μου φαινεται το να χει, ακομα, προβλημα ο Ουκιτς. Πιο πολυ σαν δικαιολογια το βλεπω σα πισινη για να χει να λεει "ε προσπαθουν τα παιδια, αλλα εχουμε τραυματισμους κλπ" . Οσο ηλιθιος και να ναι καποιος δε θα χρησιμοποιουσε τον παιχτη συνεχεια, ειδικα απ τη στιγμη που δεν παιζει καλα, και υπαρχει ο Καρυ.

 

Οπως επισης και για τον παππα δε θεωρω οτι εχει κατι, προπονησεις κανει κανονικα, στις αποστολες ειναι. Αλλωστε πριν χτυπησει επισης δεν επαιζε δεν ειναι δηλ οτι πριν τον υπολογιζε και τωρα ξαφνικα δε παιζει.

Δεν μου φαινεται τετοια παπατζα

Μου φαινεται οτι λογω κορμιου και ικανοτητας ο Πεδουλακης νιωθει ασφαλεια να εχει διαθεσιμο τον Ουκιτς

Πιθανοτατα το ιατρικο τιμ να εδωσε το ΟΚ να παει συντηρητικα για να βγαλει την χρονια, χωρις ομως να ειναι ο περσυνος Ουκιτς

Με τον Παππα ισως δεν καιγεται και τοσο πολυ, δεν νιωθει τοσο ασφαλης γιαυτο τον εχει απεξω

ΥΓ. Η κουβεντα για τα αγωνιστικα παντως δεν αποφερει κατι. Τα προβληματα μας ειναι φανερα εδω και καιρο και ειναι συγκεκριμενα. Καποια μπορει και πιστευω θα λυθουν πχ επανοδος Παππα-Ουκιτς και απλα ελπιζουμε να λυθουν εγκαιρως και οχι πριν ειναι αργα

Καποια αλλα δεν προβλεπεται να λυθουν πχ 2ος ψηλος, επιθετικη αδυναμια

 

Δεν υπαρχει τιποτα που να δειχνει διαθεση για αλλαγη και δεδομενου οτι μετα το τοπ16 μενουν ουσιαστικα 2 σειρες, η μια με γαβρο που την παει καλα ο Πεδουλακης, δυσκολα η δουλεια θα γινει πριν το καλοκαιρι

 

Και βασικα ουτε καν παικτες δεν βλεπω να αλλαζουμε οποτε τσαμπα συζηταμε. Ή μαλλον συζηταμε απλα ξαναλεμε 200 φορες τα ιδια πραγματα μεταξυ μας ενω στην ΚΑΕ απλα πονταρουν στους υπαρχοντες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαθετε να ξεχωριζετε και να ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ

Για αυτό ακριβώς τον λόγο δεν γράφω την γνώμη μου γιατί εδώ στο φόρουμ όλοι νομίζετε ότι ξέρετε από μπάσκετ χωρίς να έχετε ασχοληθεί ποτέ με αυτό...

 

Keep going!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτό ακριβώς τον λόγο δεν γράφω την γνώμη μου γιατί εδώ στο φόρουμ όλοι νομίζετε ότι ξέρετε από μπάσκετ χωρίς να έχετε ασχοληθεί ποτέ με αυτό...

 

Keep going!

Θεος

Απαντηση καταπελτης

Μας ξερεις, ξερεις οτι δεν εχουμε ασχοληθει με μπασκετ και ειμαστε και τοσο βλακες που δεν θα καταλαβουμε την σοφια που θα μπορουσες να μας χαρισεις αν καταδεχοσουν να μας πεις την γνωμη

 

btw η απαντηση "δεν ξερετε απο μπασκετ γιαυτο δεν γραφω την γνωμη μου" ειναι σε quote "μαθετε να διαβαζετε ολοκληρα τα ποστ του αλλου", δλδ παραινεση να μην διαβαζετε αποσπασματικα ειτε μιλαμε για μπασκετ είτε για πυρηνικη φυσικη

Πως αυτη η προταση μπορει να εχεις ως απαντηση "δεν ξερετε μπασκετ"...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις επόμενες 3 μέρες θα βλέπω μόνο ΣΚΑΙ!

Βαλε να δεις την εκπομπη "τα καρντασιανς" που εχουν καλεσμενο τον τσουκαλα.Εκει να δεις ποσο καλα θα σου παει η εβδομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε δω τον Πορτοσάλτε να αναλύει τις φάσεις που αδικήθηκε ο ΠΑΟ στη Μπουσδούκου, δε μου πάει καλά η εβδομάδα.

 

Καταρχάς να σε ευχαριστήσω θερμά που μοιράζεσαι μαζί μας τα τηλεοπτικά σου γούστα στο τόπικ του Παναθηναϊκού, έχω προσέξει ότι το συνηθίζεις.

Είσαι πολύ τυχερός πάντως, γιατί με την ομάδα που υποστηρίζεις και τον τρόπο που σφυρίζεται ο ΠΑΟ, θα έχεις άφθονο υλικό για γέλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...