Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενα φαουλ που ελεγχεται - εγω παντως δεν ειδα καποιο φαουλ - στο κεντρο του γηπεδου, μετα γινεται κοντρα απο το πλαι, υπαρχουν 4-5 αμυντικοι, γινεται κουρσα και παραλληλη σεντρα

 

εξισωνεται με

 

πεναλτυ που δεν υπαρχει καθως και οι 2 τραβανε, σε παικτη που ειναι οφσαιντ στο 83' και κοκκινη χωρις ο αλλος να εχει παρει μπαλα και να ειναι σε θεση για γκολ

 

Ειναι κατα το "Ο Παναθηναικος και ο Ολυμπιακος εχουν καταστρεψει το ποδοσφαιρο"

 

 

ΥΓ. Νικ Καλαθης παπαδες χτες. Στα τελευταια ματς παιζει 10-15' και χθες που ελειπε ο Κονλευ επαιξε βασικος και εκανε 22π 5ρ και 0 λαθη. Θα κλασουμε στο γελιο αν Κουφος-Καλαθης-Τουμπο ερθουν με την Εθνικη στο παγκοσμιο που θα τους εχουν για τα νερα του ηγετη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Και όσο για τον χοντρό, πιο πολύ πιστεύω ότι φοβάται την Αεκ από οποιονδήποτε άλλο. Από όλους τους άλλους είναι η μοναδική που έχει αυτή την στιγμή τις προοπτικές να διεκδικήσει πρωτάθλημα

Και το ερωτημα ειναι...γιατι τοτε τοσο κυνηγι στον φτωχο Παναθηναικο του Αλαφουζου με 5 λεγεωναριους και 10 πιτσιρικια?

 

Γιατι η απαντηση ειναι, και σορρυ απο τους οπαδους της ΑΕΚ και του ΠΑΟΚ και ολων των αλλων ομαδων, οτι ο Ολυμπιακος προτιμα ισχυρη ΑΕΚ ή ΠΑΟΚ από ισχυρό Παναθηναικο. Και το αντιστροφο.

Πρωταθλημα που δεν παιρνει ο Παναθηναικος ή ο Ολυμπιακος είναι σαν να μην εγινε

 

Ξερω οτι θα με κραξετε, ξερω οτι θα μου την πεσουν οι politically correct και θα μου πουν "να οι αντιΟλυμπιακοι, σας τα λεγαμε" αλλα, και εσεις οι γαυροι, και εμεις οι Παναθηναικοι ξερουμε μεσα μας οτι η απωλεια ενος τιτλου ειναι κατα 80-90% πιο αποδεκτη αν δεν παρει τον τιτλο ο αλλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα φαουλ που ελεγχεται - εγω παντως δεν ειδα καποιο φαουλ -

 

Αντιλαμβανεσαι πως όταν υπάρχει ο ορισμος του φάουλ στη μια πλευρά (του πήρε τα πόδια και γκρεμοτσακίστηκε...τι έπρεπε να γινει?Να βγάλει και αίμα?), με ένα οφσάιντ το οποιο ειναι εντελως οριακό, κάτι δε παει καλά.

 

Τώρα το κατά πόσο ο Παναθηναϊκός αδικείται, στα μάτια ενος μέσου φιλάθλου, ειναι αστείο. Ας ρωτήσουμε τον οπαδό του Πανιωνίου ή του ΟΦΗ ας πουμε για το κατά πόσο θεωρουν οτι ο ΠΑΟ αδικείται.

Εγω ας πουμε θεωρω οτι αδικήθηκε η ΑΕΚ διότι ηταν καλύτερη απο εσάς πέρσι.

Βλέπεις, σχετικά ειναι όλα.

 

Χθες ο ΟΦΗ ηταν Μπαρτσελόνα. Ενας ΌΦΗ που έχει παρουσιασθεί μετριότατος φέτος. Αυτό δε σε προβληματιζει αλλά το κατά πόσο το να παιρνεις τα ποδια σε 'εναν αθλητή ειναι φάουλ ή όχι.

 

Και επειδη οι μικρότερες ομάδες δεν ακουγονται, σάλος έχει γινει στη Κρήτη οπου θεωρούν πως το παιχνιδι έπρεπε να έχει λήξει με 4-0. Υπαρχει πάντα και ο αντίλογος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει χώρος για αυτούς, Φώτσης και ξερό ψωμί, με εντολή Βαζελακόπουλου.

Ναι ναι η ομαδα του Φωτση

Μιλαμε για ηγετικη παρουσια 1,5' ανα ματς

Εξαλλου την θεση του Κουφου θα την παρει ο Φωτσης. Και του Καλαθη ο Φωτσης. Και του Αντετοκουνμπο ο Φωτσης

 

Ο Βασιλακοπουλος ο γαυρος μεγαλε ετρεξε να σου βρει wild card για να κανει τον ηγετη ο φαποδεκτης και η κοκκινη φαποπαρεα της Φινλανδιας και της Νιγηριας και να βγαινει μετα να λεει για "ξεσκαρταρισμα"...ο ηγετης

Και θα παει τωρα το παιδακι με παρουσια σε All Star ή ο αλλος με 350 ματς ΝΒΑ και θα τον βαζουν να κανει σκριν στον ηγετη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι τοτε τοσο κυνηγι στον φτωχο Παναθηναικο του Αλαφουζου

 

Κανεις δεν ασχολειται με τον ΠΑΟ. Ειναι πολύ αδύναμος εδω και 2 χρόνια για να ασχοληθούν οι μεγάλοι.

Ο Βασιλακοπουλος ο γαυρος

 

Ο Θεός του μπάσκετ?? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επειδη οι μικρότερες ομάδες δεν ακουγονται, σάλος έχει γινει στη Κρήτη οπου θεωρούν πως το παιχνιδι έπρεπε να έχει λήξει με 4-0. Υπαρχει πάντα και ο αντίλογος.

 

Αδικηθηκε η οφαρα παλι χθες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις δεν ασχολειται με τον ΠΑΟ. Ειναι πολύ αδύναμος εδω και 2 χρόνια για να ασχοληθούν οι μεγάλοι.

Ελα ομως που μια χαρα ασχολουνται

 

Ελα ομως που και συ ο γαυρος ποσταρεις εδω μεσα και οχι στο τοπικ του ΠΑΟΚ, της ΑΕΚ, του Ατρομητου και της Τριπολης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και θα παει τωρα το παιδακι με παρουσια σε All Star ή ο αλλος με 350 ματς ΝΒΑ και θα τον βαζουν να κανει σκριν στον ηγετη

Εσύ δηλαδή πιστεύεις ότι ο Αντετοκούνμπο είναι έτοιμος για βασικό ρόλο στην εθνική; Τον έχεις δει να παίζει; Έχει τεράστια προσόντα, αλλά από τακτική μηδέν. Εγώ αμφιβάλλω αν αυτή τη στιγμή είναι μέσα στους 15 καλύτερους Έλληνες παίκτες. Άλλο αν σε 3 χρόνια γίνει ο καλύτερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ομως που μια χαρα ασχολουνται

 

Ελα ομως που και συ ο γαυρος ποσταρεις εδω μεσα και οχι στο τοπικ του ΠΑΟΚ, της ΑΕΚ, του Ατρομητου και της Τριπολης

Ti ΄σχέση εχει η ψυχαγωγια και η συζήτηση μεταξύ φίλων (θεωρητικά πάντα), με το πόσο ασχολείται η διοικηση ή οχι μαζί σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ναι η ομαδα του Φωτση

Μιλαμε για ηγετικη παρουσια 1,5' ανα ματς

Εξαλλου την θεση του Κουφου θα την παρει ο Φωτσης. Και του Καλαθη ο Φωτσης. Και του Αντετοκουνμπο ο Φωτσης

 

Ο Βασιλακοπουλος ο γαυρος μεγαλε ετρεξε να σου βρει wild card για να κανει τον ηγετη ο φαποδεκτης και η κοκκινη φαποπαρεα της Φινλανδιας και της Νιγηριας και να βγαινει μετα να λεει για "ξεσκαρταρισμα"...ο ηγετης

Και θα παει τωρα το παιδακι με παρουσια σε All Star ή ο αλλος με 350 ματς ΝΒΑ και θα τον βαζουν να κανει σκριν στον ηγετη

 

Να μας πει και που βρήκε τα λεφτά για την wild card, όταν όλες οι ομάδες πέραν των 2, ψωμολυσσάν ακόμα και στην Α1.

 

Επίσης,μια χαρά μου είχε κάτσει ο αποκλεισμός, θα είχα και Σπανούλη φρέσκο, σαν τον Διαμαντίδη, να μην τραβιέται σε ανούσια τουρνουά με την εθνική του Σωλήνα.

 

Γαύρος ο Τζίγκερ, γαύρος ο Σωλήνας. Σε λίγο θα μας πείτε και για τον Τράκη ότι γαύρωσε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μας πει και που βρήκε τα λεφτά για την wild card, όταν όλες οι ομάδες πέραν των 2, ψωμολυσσάν ακόμα και στην Α1.

Εγω θα στο πω? Λενε απο τη Eurobank

Καιγω αυτο ρωταω, που βρηκαν τα λεφτα για να κανουν διακοπες οι ΑΡΔ και να παρουν συμμετοχες αυτοι που γουσταρουν

Λες εγω (εγω ως Παναθηναικος υποθετω ρωτας) να εχω καποιο συμφερον?

 

Επίσης,μια χαρά μου είχε κάτσει ο αποκλεισμός, θα είχα και Σπανούλη φρέσκο, σαν τον Διαμαντίδη, να μην τραβιέται σε ανούσια τουρνουά με την εθνική του Σωλήνα.

 

Διχασμενη προσωπικοτητα?

Ο ηγετης ηρωας που δεν προδιδει την Εθνικη και οι 12-15 παικτες που εχετε Εθνικη και ακομα κολλατε στον Διαμαντιδη που το καλοκαιρι θα ειναι 34 στα 35 τωρα ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΘΕΣ και θες να ξεκουραστουν?

Με τον εαυτο σας βρειτε τα και μετα ελατε να μας πειτε σε ποια σταση καταληγετε

 

ΥΓ Τον Σπανουλη τον ρωτησες αν θελει να ξεκουραζεται? Με το ζορι τον εχουν στην Εθνικη ε?

Εσύ δηλαδή πιστεύεις ότι ο Αντετοκούνμπο είναι έτοιμος για βασικό ρόλο στην εθνική; Τον έχεις δει να παίζει; Έχει τεράστια προσόντα, αλλά από τακτική μηδέν. Εγώ αμφιβάλλω αν αυτή τη στιγμή είναι μέσα στους 15 καλύτερους Έλληνες παίκτες. Άλλο αν σε 3 χρόνια γίνει ο καλύτερος.

Σιγουρα ο Αντετοκουνμπο οπως εχει εξελιχθει μεσα σε 6 μηνες δεν ειναι για πετσετες

Αν εχω δει Αντετοκουνμπο? Εχω λιωσει

Πες μου τι θες να συζητησουμε πανω στον συγκεκριμενο

 

 

ΥΓ. Και το αντικειμενο και τον τραυματισμο του Καπινο, δεν τους εγραψε στο φυλλο αγωνα γιατι ειχε γινει φαουλ στο 0-1?

 

ΥΓ2. Παλι με μουφα πεναλτυ το γυρισε η ομαδα του επενδυτη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αντικείμενο που έπεσε στον Καπινο, είναι η συνέχεια της περσινής σφαλιάρας στον Μαυρια. Η λεωφόρος εχει τιμωρηθει για πολύ λιγότερα φέτος .

 

Ας επένδυαν οι οπαδοί του ΟΦη, να είχανε zippo μπας και έβγαινε τελείως το μάτι του τερματζη. Που μου είναι με το bic και θέλουν να το γράψουμε στο φ.α.

Είπαμε, αν δεν ρίχνεις λεφτά, μοκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα ο Αντετοκουνμπο οπως εχει εξελιχθει μεσα σε 6 μηνες δεν ειναι για πετσετες

Αν εχω δει Αντετοκουνμπο? Εχω λιωσει

Πες μου τι θες να συζητησουμε πανω στον συγκεκριμενο

Επειδή είπες ότι θα τους βάζουν να κάνουν σκριν στον ηγέτη, ενώ ο ένας πάει στο All-Star Game και ο άλλος έχει 350 παιχνίδια στο ΝΒΑ.

Να θυμίσω ότι κι ο Πέρο Άντιτς πάει στο All-Star Game. O Άντιτς. Να υποθέσω ότι κι αυτός αδικούνταν στον Ολυμπιακό που δεν τον είχαμε σταρ της ομάδας; Εντάξει, δε γουστάρεις Σπανούλη, γνωστό. Αλλά ισχυρίζεσαι σοβαρά ότι οι τρεις ΝΒΑers (ένας 19χρονος άγουρος με μηδέν εμπειρίες, ένας ρολίστας σέντερ που έχει ξαναπαίξει στην εθνική και δεν ακούμπησε και ένας παίκτης που τον έχουμε δει κατά κόρον και ξέρουμε ότι είναι καλός, αλλά φέτος κάνει ένα καλό παιχνίδι τον μήνα) είναι λογικό να έχουν πρωταγωνιστικό ρόλο στην εθνική Ελλάδος, που έχει μέσα MVP Ευρωλίγκας, πρωταθλητές Ευρώπης κτλ κτλ; Δε λέω ότι δε χωράνε, αλλά μην τους κάνουμε και θεούς.

 

Όσο για τον Αντετοκούνμπο, τον συμπαθώ απεριόριστα, αλλά όσες φορές τον έχω δει να παίζει, περιφέρεται ασκόπως μέσα στο γήπεδο. Φυσικά κάνει κάτι απίθανες ενέργειες κατά καιρούς, αλλά στον ΠΑΟ και τον Ολυμπιακό θα είχε ρόλο Γιάνκοβιτς μέχρι να μάθει. Εκεί παίζει γιατί είναι σε μια ομάδα που την βολεύει να χάνει και τα βλέπει όλα τα παιχνίδια σαν φιλικά προετοιμασίας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...