Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για αύριο:

 

1) Αυτός είναι Ευρωπαίος (σε καμιά Goal μάλλον).

2) Τρομερός Φερέιρα.

3) Κίνηση ματ του Αλά Φουζ που του ξύπνησε όλους.

4) Φάνηκε με την απουσία της η κακή επιρροή του Κατσούρ.

5) Ξεμπούκωσε (:P).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να επαιξε τρελος κουβας σημερα. Καποιος μου ειπε πριν 4-5 μερες οτι το 2πλο της Τοτεναμ οι εταιρειες στοιχηματων το δινανε 2,20 (!). Τυχαιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

 

Ο Ζοζέ Μουρίνιο είχε μεγάλα κέφια στην συνέντευξη που παραχώρησε στο CNN και τον συμπατριώτη του δημοσιογράφο Πέδρο Πέντο.

Ο τεχνικός της Ρεάλ Μαδρίτης όταν ρωτήθηκε για τον Μάριο Μπαλοτέλι προσπαθούσε να μην βάλει τα γέλια.

 

Αφού χαρακτήρισε πλακατζή τον Ιταλό διεθνή φορ, αποκάλυψε μία ιστορία με πρωταγωνιστή τον ίδιο και τον σταρ της Μάντσεστερ Σίτι.

"Ο Μάριο είναι ένας ωραίος πλακατζής. Θα μπορούσα να γράψω ένα βιβλίο 200 σελίδων για όσα έζησα με τον Μάριο στην Ίντερ για δύο χρόνια.

Το βιβλίο όμως δεν θα ήταν δραματικό, αλλά κωμικό. Θυμάμαι σε ένα ταξίδι στο Καζάν για το Τσάμπιονς Λιγκ, όπου στο συγκεκριμένο παιχνίδι όλοι οι στράικερ μας ήταν τραυματίες.

Δεν έπαιζαν, ο Μιλίτο και ο Ετό. Ο Μάριο πήρε κίτρινη κάρτα στο 42΄-43΄. Έτσι όταν πήγαμε στα αποδυτήρια ξόδεψα τα 14 από τα 15 λεπτά που είχα στη διάθεση μου, μιλώντας στον Μάριο.

Του είπα 'Μάριο δεν μπορώ να σε αλλάξω, δεν έχω άλλο στράικερ στον πάγκο, μην αγγίζεις κανένα, παίξε μόνο με την μπάλα, όταν χάνεις την μπάλα μην αντιδράς, αν σε προκαλούν μην αντιδράς, εάν ο διαιτητής κάνει κάποιος λάθος μην αντιδράσεις σε παρακαλώ Μάριο'. Στο 46΄ δέχθηκε κόκκινη κάρτα!".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλοι πηγαν ΚΟΥΒΑ σημερα.

Ειδα οτι ειχε παιχτει παρα πολυ το διπλο της Τοτεναμ.

 

Εγω ειχα να παιξω στοιχημα 3 χρονια και σημερα μολις ειδα ενδεκαδα ΠΑΟ πηγα κι εβαλα ενα 20αρι στο διπλο.

Χαμενα.

Πως πηρε Χ ο ΠΑΟ του Μαρινου , του Τοτσε , του Ζεκά και του Πιντο ?

Ελεος ..

Απλά ΕΛΕΟΣ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αύριο:

 

1) Αυτός είναι Ευρωπαίος (σε καμιά Goal μάλλον).

2) Τρομερός Φερέιρα.

3) Κίνηση ματ του Αλά Φουζ που του ξύπνησε όλους.

4) Φάνηκε με την απουσία της η κακή επιρροή του Κατσούρ.

5) Ξεμπούκωσε ( :P).

 

Δες νικολογιάννη. Όσα χρόνια τον θυμάμαι μόνιμος τίτλος πριν τα ευρωπαικά παιχνιδιά "Να είναι Panathinaikos" και μετά αναλόγως αποτελέσματος, "ήταν/δεν ήταν Panathinaikos".

 

Την ίδια λακαμία τόσα χρόνια. Και καλά αυτός νομίζει ότι γράφει εξυπνάδα, ένας φίλος του δεν τον διαβάζει να του το πει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Πελεγκρινι ειναι μακραν ο χιροτερος προπονητης.εχει φαει απο το τερμα το Ντιεγο Αλβες και σημερα εκανε αλλαγη τον καλυτερο παικτη του στο ματς τον Τινο Κοστα.εχασε η βαλενθια απο την Λεβαντε 1-0.

 

Εμ βοηθος του Μπενιτεθ δεν ηταν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...