Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που λέγαν όλοι είδαμε στο Καραϊσκάκης σήμερα tbh. Ήταν και τυχερός ο Ο.Σ.Φ.Π. νομίζω (χαμένο πέναλτι, ακυρωθέν γκολ για την Σάλκε).

 

Ο Ζοζέ στο τσακ το γλύτωσε το σφράγισμα του εισιτηρίου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με Σουτο και Τσαρλι ανεβηκε επιπεδο ο NovaSport-fm ....

Πραγματικα εκπομπη στολιδι ....

Καθε μερα 12.00 - 2.00 τα μεσανυχτα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με Σουτο και Τσαρλι ανεβηκε επιπεδο ο NovaSport-fm ....

Πραγματικα εκπομπη στολιδι ....

Καθε μερα 12.00 - 2.00 τα μεσανυχτα .

 

Λίγο που τους άκουσα καλοί φάνηκαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ κράξιμο έχει πέσει για τον Ο.Σ.Φ.Π./Μαριδάκη/Ζαρντίμ. Θα κάνει κανά διπλό στην Αγγλία και θα διαβάσουμε πράγματα και θάματα...

 

Ειδες εσυ καμια ομαδα στο γηπεδο χτες που να σε επεισε οτι μπορει να φυγει απ το Λονδινο με ηττα εστω και με 2 μονο γκολ κατα .. ??

Θα βρεξει ασχημα φετος στο Λονδινο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδες εσυ καμια ομαδα στο γηπεδο χτες που να σε επεισε οτι μπορει να φυγει απ το Λονδινο με ηττα εστω και με 2 μονο γκολ κατα .. ??

 

Nαι,την Αρσεναλ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδες εσυ καμια ομαδα στο γηπεδο χτες που να σε επεισε οτι μπορει να φυγει απ το Λονδινο με ηττα εστω και με 2 μονο γκολ κατα .. ??

Θα βρεξει ασχημα φετος στο Λονδινο ...

 

 

Και εγω ειμαι αυτης της αποψης,φετος θα ειναι δυσκολα για τον ολυμπιακο στο λονδινο,η Αρσεναλ εχει ωραια ομαδα φετος και εμεις ενα επιπεδο κατω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαριά δήλωση, αν την έχει κάνει.

 

Κ. Παπαδόπουλος: «Έτσι γινόταν πάντα στην έδρα του Ολυμπιακού με τους διαιτητές, το είχα ζήσει.[/b]

 

Μεγάλος ντόρος έχει γίνει τις τελευταίες ώρες στις τάξεις των φιλάθλων του Ολυμπιακού για το τι έκανε ο Κυριάκος Παπαδόπουλος στην αναμέτρηση με την Σάλκε στο Φάληρο χθες. Ο παίκτης της Σάλκε ήταν κάπως προκλητικός σύμφωνα με μεγάλη μερίδα των οπαδών της Πειραϊκής ομάδας, ενώ για άλλους όχι…

 

Ο νεαρός ταλαντούχος αμυντικός ήρθε και πάλι να ταράξει τα νερά του Πειραιά καθώς σύμφωνα με γερμανικές πηγές με δηλώσεις του στην γερμανική τηλεόραση τόνισε αρχικά για το τέρμα που σημείωσε και δεν μέτρησε ποτέ: «Θα ένιωθα μεγάλη ικανοποίηση αν το τέρμα αυτό μέτραγε», για να έρθει να κλείσει τις δηλώσεις του με ένα άκρως καυστικό σχόλιο: «Αλλά έτσι γινόταν πάντα στην έδρα του Ολυμπιακού με τους διαιτητές, έτσι ήταν μια ζωή και ειδικά στην Ελλάδα που το έζησα και εγώ. Του έδιναν πέναλτι που δεν ήταν ούτε απλά φάουλ».

 

http://www.xxsports....s-to-icha-zisi/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...