Προς το περιεχόμενο

Φόρτωση PAYPAL (OXI ΚΑΡΤΑ OXI PAYSAFE)


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μακρια απο την PAYSAFE και την καρτα της! 

Εχουν ακουστει τα χειροτερα (αναμονη χρηματων μεχρι και 2 μηνες!!!)

 

Το θεμα ειναι οτι το ππ του γυρισε χρηματα στην paysafe, τι γινετε λοιπον τα χανει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το θεμα ειναι οτι το ππ του γυρισε χρηματα στην paysafe, τι γινετε λοιπον τα χανει?

 

Κατα 99% οχι. Απλα εχω ακούσει (και βιώσει) για ταχύτητες ελ.Δημοσιου.

Οπως και να εχει το ερωτημα του δεν εχει σχεση με το topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΙΑ ΠΑΡΑΘΕΣΟΥΛΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ

 

 

Η διαδικασία που αναφέρετε στο πρώτο ποστ άλλαξε μετά την συνεργασία του PayPal με την TrustPay 

 

Λεπτομέρειες εδω

https://www.insomnia.gr/topic/165639-paypal/?p=53620646

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

παιδια εχω βαλει 10 euro sto MY PAYSAF CARD KAI THELO AN TA METAFERO SE PAYPAL ACCOUNT PLZ HELP ME

 


'


παιδια εχο  βαλει 10 euro σε mypaysafe card account και θελω να τα μταφερω σε paypal account plz help

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Εχω μιλήσει και παλαιότερα εδώ, αρκετοί μπορώ να πω μου έχουν μιλήσει στο skype από το insomnia παρόλο που δεν το περίμενα.
Αυτές τις μέρες δεν είμαι διαθέσιμος για μεταφορές αλλά όποιος θέλει μπορεί να μου μιλήσει στο skype: XxIiIrTagmaGRxX

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα !

Η αλήθεια είναι ότι δεν πολυκατάλαβα.Τελικά γίνεται να κάνω κατάθεση με paysafe στο λογαριασμό μου στο paypal ή όχι?

 

Υπάρχει κάποια χρέωση?Δεν ασχολήθηκα ποτέ με paysafe και δεν γνωρίζω αν γίνεται ή όχι κι επειδή δεν είναι για εμένα τον ίδιο,θα ήθελα να μάθω πως ακριβώς γίνεται γιατί κι εγώ εξυπηρέτηση θα κάνω.

Πήρε τηλέφωνο στην paysafe και του είπαν επιβάρυνση 7.5 ευρώ για να του δώσουν τα χρήματά του πίσω.

 

Οπότε η λύση είναι (αν γίνεται) κατάθεση σε paypal.

 

Σας ευχαριστώ πολύ :)

 

up.

Νομίζω πως κατάλαβα. Μη με βρίσει και κανείς :)

newtech εδώ που γράφουμε τώρα με μπέρδεψες.Σε αυτό τα εξηγείς ωραία http://www.insomnia.gr/topic/517740-%CE%B3%CE%AF%CE%BD%CE%B5%CF%84%CE%B5-%CE%BC%CE%B5%CF%84%CE%B1%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AC-%CE%B1%CF%80%CF%8C-paysafecard-%CF%83%CE%B5-paypal/

 

Ευχαριστώ και πάλι,απλά για να μην πάνε χαμένα μερικά ευρώ,είπα μήπως υπάρχει κάποιος τρόπος αλλά δεν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα !

Η αλήθεια είναι ότι δεν πολυκατάλαβα.Τελικά γίνεται να κάνω κατάθεση με paysafe στο λογαριασμό μου στο paypal ή όχι?

 

Υπάρχει κάποια χρέωση?Δεν ασχολήθηκα ποτέ με paysafe και δεν γνωρίζω αν γίνεται ή όχι κι επειδή δεν είναι για εμένα τον ίδιο,θα ήθελα να μάθω πως ακριβώς γίνεται γιατί κι εγώ εξυπηρέτηση θα κάνω.

Πήρε τηλέφωνο στην paysafe και του είπαν επιβάρυνση 7.5 ευρώ για να του δώσουν τα χρήματά του πίσω.

 

Οπότε η λύση είναι (αν γίνεται) κατάθεση σε paypal.

 

Σας ευχαριστώ πολύ :)

 

up.

Νομίζω πως κατάλαβα. Μη με βρίσει και κανείς :)

newtech εδώ που γράφουμε τώρα με μπέρδεψες.Σε αυτό τα εξηγείς ωραία http://www.insomnia.gr/topic/517740-%CE%B3%CE%AF%CE%BD%CE%B5%CF%84%CE%B5-%CE%BC%CE%B5%CF%84%CE%B1%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AC-%CE%B1%CF%80%CF%8C-paysafecard-%CF%83%CE%B5-paypal/

 

Ευχαριστώ και πάλι,απλά για να μην πάνε χαμένα μερικά ευρώ,είπα μήπως υπάρχει κάπ

οιος τρόπος αλλά δεν....

 

Εισαι σε offtopic φιλε μου. Εδω μιλαει για φορτωση του PAYPAL χωρις PAYSAFE!

Αν εχεις paysafe και θελεις να τα βαλεις paypal τοτε εχει ατομα που κανουν την μεταφορα με καποια χρεωση! (θελει μεγαλη προσοχη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Μπορείτε να μου πείτε τι σημαίνει αυτό? SEPA credit transfers ??

 

Please note: PayPal only accepts SEPA credit transfers (in EUROs) to add money to your PayPal account.

 

PayPal Europe,  Deutsche Bank, PayPal IBAN DE15120700883003214861, BIC DEUTDEDBPAL.

Εμένα μου έβγαλε αυτά τα στοιχεία σήμερα που το κοίταξα .

 

Ωραίος οδηγός :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...