Προς το περιεχόμενο

SSD Samsung 128GB -> Eur93 απο You


sokos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

iceman, δεν το πρόσεξα μαν! υγεια και καλή καρδιά και φτηνοί SSD στον λαό :-D

Εννοείται φίλε.. για αυτό άλλωστε λέω no offence!

Το να βάλεις SSD είναι μακράν η καλύτερη αναβάθμιση της καθημερινής εργασίας σου με ένα PC !

Άμα δεν φτιάξεις θέμα πως θα το δει ο άλλος; Δεν κοιτάνε όλοι το θέμα με τον 64άρη και αν το κοιτάξανε κάποια στιγμή δεν σημαίνει ότι συνεχίζουν να τον κοιτάνε. Πολύ καλά έκανε ο topic starter.

Δεν τραβάω κανα ζόρι - πόσο πιο ξεκάθαρα να το γράψω?? - απλά το ανέφερα παρεπέμποντας και εκεί για την πληρότητα της ενημέρωσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

SSD SAMSUNG 830 2.5" SATA3 128GB BULK 91.79 Ε

Τι ειναι το BULK?Δεν θα ειναι σφραγισμενος στη συσκευασια του?Αν ειναι ετσι δεν τον παιρνω, να τον ακυρωσω...Ευχαριστω πολυ το φιλο που μας ενημερωσε για την προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την εντυπωση οτι Bulk ειναι οτιδιποτε προιον ειναι σε μια απλη κουτα-ζελατινα-πλαστικο κουτι και οχι στην 'αυθεντικη' του συσκευασια(δηλαδη ισως να μην εχει τα Manual ή το CD εγκατάστασης)....Οπως και να έχει ειναι καινούργιο προιόν απλα μειώνεται με αυτο τον τροπο η τελικη τιμη του προιοντος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τραβάω κανα ζόρι - πόσο πιο ξεκάθαρα να το γράψω?? - απλά το ανέφερα παρεπέμποντας και εκεί για την πληρότητα της ενημέρωσης

 

Σε ποιο ακριβώς σημείο σου λέω ότι τραβάς ζόρι; Γιατί παρουσιάζεις το δικό μου σχόλιο ως κακοπροαίρετο και το δικό σου ως καλοπροαίρετο "για την πληρότητα της ενημέρωσης";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πιστεύω ότι σύντομα με ελάχιστα παραπάνω θα παίρνουμε 256g. Για αυτό παρηγορούμαι που αυτήν την στιγμή δεν μπορώ να διαθέσω χρήματα να τον πάρω:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πιστεύω ότι σύντομα με ελάχιστα παραπάνω θα παίρνουμε 256g. Για αυτό παρηγορούμαι που αυτήν την στιγμή δεν μπορώ να διαθέσω χρήματα να τον πάρω :)

 

μακάρι να ήσουν και ο μόνος που κάνει την ίδια ακριβώς σκέψη...

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω αυτο πιστευω και οτι σε λιγο καιρο θα παιζουμε στα 256g

 

σε κάμποσους μήνες όμως. να είμαστε καλά και το καλοκαιράκι να πάρουμε και εμείς κανέναν 256GB Sata 3 SSD...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήρθε το πακέτο.. κανονικά σε κουτι σφραγισμένος εδώ η φώτο :)

 

Τώρα αν κάνω ghost image τον δισκο μου (ειναι 120gb) μπορώ να τον ghostαρω στον καινούργιο?

Ποιος ειναι ο ποιο ευκολος τρόπος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήρθε το πακέτο.. κανονικά σε κουτι σφραγισμένος εδώ η φώτο :)

 

Τώρα αν κάνω ghost image τον δισκο μου (ειναι 120gb) μπορώ να τον ghostαρω στον καινούργιο?

Ποιος ειναι ο ποιο ευκολος τρόπος ?

 

Μπορείς να τον γκοστάρεις στον καινούριο - και raid έχω κάνει ghost σε single ssd με επιτυχία - αλλά πιθανόν δεν θα σου κάτσει καλά το alignment (εκτός και αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να κάνει ghosting με σωστό alignment - δεν το έχω ψάξει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήρθε το πακέτο.. κανονικά σε κουτι σφραγισμένος εδώ η φώτο :)

 

Τώρα αν κάνω ghost image τον δισκο μου (ειναι 120gb) μπορώ να τον ghostαρω στον καινούργιο?

Ποιος ειναι ο ποιο ευκολος τρόπος ?

:mad:

Eιχα παραγγειλει χθες και παιρνω τηλ σημερα να ρωτησω σχετικα με το BULK. (Δεν μου αρεσουν τα bulk)

Μου ειπαν οτι ερχεται σε ζελατινα και οχι στο κουτι του και ακυρωσα.

Δευτερη φορα που δεν μου καθεται ο samsung.

Δεν με θελει αυτος ο δισκος με τιποτα.

Θα παω να παρω νομιζω τον vertex4...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...