Προς το περιεχόμενο

To iPhone εγκατέλειψε τους χάρτες της Google και ο κόσμος... άλλαξε


Swimmer21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και το business insider trollαρει :P

 

 

Now We Know How Apple Fans Apply Reality Distortion To The New Maps App

 

http://www.businessi...on-field-2012-9

 

διαβασες τι του γραφουν απο κατω του τυπου?

παρανοια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 275
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

 

 

 

Αν δεν τρολλάρεις στο σπίτι θέμα σου θα πέσει να σε πλακώσει.

 

Οι mods μεταξύ μας αγαπιόμαστε, εσυ γιατί μπαίνεις στη μέση; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι ότι όλοι αυτοί οι φανατικοί applaκιδες το παίρνουν στο χαλαρό! Έλα μωρέ θα το διορθώσει η Apple...

-Εγώ πάντως αν πλήρωνα ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ για κινητό η GPS και μου έβγαζε τέτοιους χάρτες στη καλύτερη περίπτωση θα το πετούσα στο κεφάλι του πωλητή και θα ζητούσα τα λεφτά μου πίσω.

 

-Ε ρε Jumbo που σας χρειάζεται!!!

 

Να γιάσει το στόμα σου ρε φίλε! ΠΕΣ ΤΑ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βοήθειά μας! :P

 

χαχαχαχ :-D (εδω παρεμβάλλεται σχετικό e-moticon το οποίο δεν υπάρχει στο φορουμ και πρέπει να μπει άμεσα!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβασες τι του γραφουν απο κατω του τυπου?

παρανοια..

 

όχι, τώρα τα διάβασα

 

:shock: :o

 

μια χαρά είναι ο billdanos, άριστος

δεν ξανά λέω τπτ :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχμ ξέρεις το έκανε και άλλος αυτό και μετά το βάφτισε ...pure view και είπαμε wow! :P

 

/offtopic

 

 

Εχμ ξέρεις....δες καλύτερα την υλοποίηση της άλλης εταιρείας και πόσο πιο αποτελεσματικότερη και ποιοτικότερη είναι και μετά τα λέμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που επικροτεις θυμιζει λιγο την εκφραση

"να πεθανει η κατσικα του διπλανου" δλδ δεν μας νοιαζει το προβλημα αλλα λεμε κοιτα ο αλλος....

 

Σαφως και η Samsung οπως και πολλοι αλλοι που δεν παρεχουν updates ειναι για κλωτσιες και για κραξιμο αλλα τι σχεση εχει το ενα με το αλλο;;;;

 

Μαλλον μου θυμιζει λιγο απο το πως εφτασε η Ελλαδα εδω που εφτασε.

 

πχ

"Καλα ρε δεν ντρεποντε να πιανουν το μαϊμου τυφλο που εφαγε 10.000 ας πιασουν τους μεγαλους."

 

Ενω το σωστο θα ηταν

"Καλα τους κανουν και να τον βαλουν φυλακη. Και να πιασουν και τους μεγαλους!!!"

Μερικοί θέλετε να το παίξετε αντικειμενικοί αλλά δεν σας βγαίνει.

Γιατί το "να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα" δεν ισχύει για τους Android users;

δλδ δεν μας νοιαζει το προβλημα που δεν έχουμε αναβαθμίσεις μόλις 1 χρόνο μετά σε 500 ευρώ κινητό αλλα λεμε κοιτα ο αλλος με το iphone τι χάλια χάρτες έχει....

 

Σαφως και η Apple με τους χάλια χάρτες οπως και πολλοι αλλοι που δεν παρεχουν σωστές υπηρεσίες ειναι για κλωτσιες και για κραξιμο αλλα τι σχεση εχει το ενα με το αλλο;;;;

 

]Μαλλον μου θυμιζει λιγο απο το πως εφτασε η Ελλαδα εδω που εφτασε.

 

πχ"Καλα ρε δεν ντρεποντε να πιανουν το μαϊμου τυφλο που εφαγε 10.000 ας πιασουν τους μεγαλους."[/background]

 

Ενω το σωστο θα ηταν

"Καλα τους κανουν και να τον βαλουν φυλακη. Και να πιασουν και τους μεγαλους!!!"

 

Στην τελική θα μπορούσες να το πεις αυτό εάν σύγκρινα Android vs iOS ή iphone vs Galaxy S II ή ΙΙΙ,το σχολιό μου ήταν για τους χρήστες που μπηκαν να κράξουν άλλους χρήστες που πήραν iphone και να τους αποκαλούν πρόβατα κλπ άλλα,λες και αυτός που έσκασε το 500αρι για το SII και πήρε πούλο 1 χρόνο μετά στο θέμα αναβάθμισης και τώρα τρέχει να μας ανοιξει τα μάτια και να μας τρίψει στην μούρη πόσο έξυπνος είναι σε σχεση με το ιphon-ακια δεν είναι πρόβατο.

Έχει σημασία το μαντρί φαίνεται,αν γράφει Android είσαι έξυπνος και ψαγμένος.

 

Είπαμε,η αντικειμενικότητα σας τσακίζει κόκκαλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοί θέλετε να το παίξετε αντικειμενικοί αλλά δεν σας βγαίνει.

Γιατί το "να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα" δεν ισχύει για τους Android users;

δλδ δεν μας νοιαζει το προβλημα που δεν έχουμε αναβαθμίσεις μόλις 1 χρόνο μετά σε 500 ευρώ κινητό αλλα λεμε κοιτα ο αλλος με το iphone τι χάλια χάρτες έχει....

 

Σαφως και η Apple με τους χάλια χάρτες οπως και πολλοι αλλοι που δεν παρεχουν σωστές υπηρεσίες ειναι για κλωτσιες και για κραξιμο αλλα τι σχεση εχει το ενα με το αλλο;;;;

 

]Μαλλον μου θυμιζει λιγο απο το πως εφτασε η Ελλαδα εδω που εφτασε.

 

πχ"Καλα ρε δεν ντρεποντε να πιανουν το μαϊμου τυφλο που εφαγε 10.000 ας πιασουν τους μεγαλους."[/background]

 

Ενω το σωστο θα ηταν

"Καλα τους κανουν και να τον βαλουν φυλακη. Και να πιασουν και τους μεγαλους!!!"

 

Στην τελική θα μπορούσες να το πεις αυτό εάν σύγκρινα Android vs iOS ή iphone vs Galaxy S II ή ΙΙΙ,το σχολιό μου ήταν για τους χρήστες που μπηκαν να κράξουν άλλους χρήστες που πήραν iphone και να τους αποκαλούν πρόβατα κλπ άλλα,λες και αυτός που έσκασε το 500αρι για το SII και πήρε πούλο 1 χρόνο μετά στο θέμα αναβάθμισης και τώρα τρέχει να μας ανοιξει τα μάτια και να μας τρίψει στην μούρη πόσο έξυπνος είναι σε σχεση με το ιphon-ακια δεν είναι πρόβατο.

Έχει σημασία το μαντρί φαίνεται,αν γράφει Android είσαι έξυπνος και ψαγμένος.

 

Είπαμε,η αντικειμενικότητα σας τσακίζει κόκκαλα

 

Φιλαρακι επειδη μιλας χωρις να ξερεις σου παραθετω το τελευταιο κραξιμο μου στην Samsung/android:

 

To sgs II νομιζω θα την παρει. Απο εκει και περα καποια στιγμη πρεπει να τελειωνουν με τα καραγκιοζιλικια σε θεματα update γιατι θα φυγει πολυς κοσμος απο το android.

Αν η Microsoft εγγυηθει τα updates των Windows Phone απο εδω και μπρος (Γιατι και αυτη εκανε πατατα με Windows Phone 7.5) ισως αλλαξω στρατοπεδο.

 

Το προβλημα μου δεν ειναι τοσο το update(μια χαρα παει το κινητο) αλλα η αισθση του "τωρα που τα εσκασες Μ@##@κα στα @@ μας."

 

Απλα εγω δεν ζω σε ουτοπιες και κοροϊδευω τον εαυτο μου για να μην πω κακη κουβεντα για την σουπερ εταιρια του κινητου μου......

 

Τελικα μαλλον ειμαι αντικειμενικος ετσι δεν ειναι;;;;

Οσον αφορα το θεμα τον updates και support θα δεις οτι το εχω αναφερει πολλες φορες στο παρελθον....

 

Και πληροφοριακα το Galaxy SII θα παρει το Update. Παρολα αυτα η αποψη μου παραμενει....

http://www.phonesreview.co.uk/2012/09/25/samsung-updates-android-4-1-jelly-bean-upgrade-list/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Google's "iLost" Motorola ad faked an address to "lose" iOS 6 Maps

 

http://appleinsider.com/articles/12/09/27/googles-ilost-motorola-ad-faked-an-address-to-lose-ios-6-maps

 

Εμπρός στο δρόμο που χάραξε η ...Νοκια! :P

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά είναι απίστευτο.

The more our customers use our Maps the better it will get and we greatly appreciate all of the feedback we have received from you.
While we’re improving Maps, you can try alternatives by downloading map apps from the App Store like Bing, MapQuest and Waze, or use Google or Nokia maps by going to their websites and creating an icon on your home screen to their web app.

Αυτά τα δύο αυτοαναιρούνται.

Τραγικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαρακι επειδη μιλας χωρις να ξερεις σου παραθετω το τελευταιο κραξιμο μου στην Samsung/android:

 

 

 

Απλα εγω δεν ζω σε ουτοπιες και κοροϊδευω τον εαυτο μου για να μην πω κακη κουβεντα για την σουπερ εταιρια του κινητου μου......

 

Τελικα μαλλον ειμαι αντικειμενικος ετσι δεν ειναι;;;;

Οσον αφορα το θεμα τον updates και support θα δεις οτι το εχω αναφερει πολλες φορες στο παρελθον....

 

Και πληροφοριακα το Galaxy SII θα παρει το Update. Παρολα αυτα η αποψη μου παραμενει....

http://www.phonesrev...n-upgrade-list/

"Φιλαράκι",τα περι να ψοφήσει η κατσίκα,έπρεπε να τα πεις όταν άρχισε το κράξιμο προς τους χρήστες και όχι για τους χάρτες και έπεσαν τα επιχειρήματα περί του φοβερού Andorid,πράγματα δλδ άσχετα με την είδηση.

Αλλά το θυμήθηκες όταν σας την είπαν για τις αναβαθμίσεις.

 

Επίσης που δυσκολεύτηκες εκεί που έγραψα ότι δεν έχω smartphone;

Στο δεν,στο έχω ή στο smartphone,ποια λέξη σε δυσκόλεψε.

 

Αααα,ναι να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονος,τρέξε για το patch

http://www.adslgr.co...να-από-απόσταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...