Προς το περιεχόμενο

To iPhone εγκατέλειψε τους χάρτες της Google και ο κόσμος... άλλαξε


Swimmer21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να υποθέσω πως είχες το 4 και είχες συνεχώς προβλήματα με τις κλήσεις κλπ?

Να υποθεσεις οτι ζω με αλλους ανθρωπους γυρω μου και οτι ενω μιλαγαμε στο τηλεφωνο να του ριχνει την κληση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Να υποθεσεις οτι ζω με αλλους ανθρωπους γυρω μου και οτι ενω μιλαγαμε στο τηλεφωνο να του ριχνει την κληση.

 

Το ίδιο συμβαίνει και κάθε φορά που μιλάω με τη μάνα μου στην Καρδίτσα που έχει vodafone... Και ΔΕΝ έχει iphone! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη για τα προβληματα που εχουν οι γνωστοι μου με το 4αρι φταιει η εταιρεια τηλεφωνιας τους και το μερος που ζουνε λογο σηματος;Συμφωνω.

 

Βεβαια εντελως τυχαια τα προβληματα εμφανιστηκαν με την αγορα του iphone,ενω με τα προηγουμενα (3gs και ενα νοκια) δεν ειχανε κανενα προβλημα.......χμ οκ!!!

 

Το οτι παιρνετε χαλαρα τα οποια (ηλιθια) προβληματα βγαζουν τα κινητα της apple(κεραια,χαρτες κτλ),και στο επομενο μοντελο χαιρεστε που η καλη αυτη εταιρεια τα διορθωσε και "σκεφτηκε τους καταναλωτες της" το παραδεχεσαι τουλαχιστον;

 

Βεβαια το πως διορθωνεις ενα προβλημα που τοσα χρονια δεν υπηρχε και ξαφνηκα εμφανιστηκε στο πιο καινοτομο προιον του κοσμου ειναι αλλου παππα ευαγγελιο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δηλαδη για τα προβληματα που εχουν οι γνωστοι μου με το 4αρι φταιει η εταιρεια τηλεφωνιας τους και το μερος που ζουνε λογο σηματος;Συμφωνω.

 

Βεβαια εντελως τυχαια τα προβληματα εμφανιστηκαν με την αγορα του iphone,ενω με τα προηγουμενα (3gs και ενα νοκια) δεν ειχανε κανενα προβλημα.......χμ οκ!!!

 

Το οτι παιρνετε χαλαρα τα οποια (ηλιθια) προβληματα βγαζουν τα κινητα της apple(κεραια,χαρτες κτλ),και στο επομενο μοντελο χαιρεστε που η καλη αυτη εταιρεια τα διορθωσε και "σκεφτηκε τους καταναλωτες της" το παραδεχεσαι τουλαχιστον;

 

Βεβαια το πως διορθωνεις ενα προβλημα που τοσα χρονια δεν υπηρχε και ξαφνηκα εμφανιστηκε στο πιο καινοτομο προιον του κοσμου ειναι αλλου παππα ευαγγελιο...

 

Δεν έχει νόημα να μιλάμε για συσκευή 2 γενιές πίσω! Επί της ουσίας τώρα!

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαραδεκτο αυτο που εκανε η apple με τους χαρτες, δεν σεβεται καθολου τους πελατες της.

Κριμα που οι ανταγωνιστριες εταιριες δεν μπορουν να βγαλουν ουτε ενα κινητο που να πλησιαζει το iphone, ωστε να εχουμε εναλλακτικες επιλογες μπας και να μαζευτει η apple.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαραδεκτο αυτο που εκανε η apple με τους χαρτες, δεν σεβεται καθολου τους πελατες της.

Κριμα που οι ανταγωνιστριες εταιριες δεν μπορουν να βγαλουν ουτε ενα κινητο που να πλησιαζει το iphone, ωστε να εχουμε εναλλακτικες επιλογες μπας και να μαζευτει η apple.

εψαξες πολυ τις εναλλακτικες και δε βρηκες τιποτα εε? :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όσα περισσότερα λινκ βλέπω τόσο πείθομαι ότι η υπόθεση με τους χάρτες είναι το απόλυτο ξεβράκωμα της Apple. Αν δεν παίξει άμεσα Google Maps την έχουν βάψει άσχημα. Περιττό να πω ότι σε μια βόλτα στη ΝΥ πέρυσι ήταν ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ οι κάτοχοι iP εξαρτημένοι από τους χάρτες, είτε για διαδρομές είτε για να βρουν επιχειρήσεις κλπ. Μάλλον δεν έχουν καταλάβει όλοι όσοι γράφουν εδώ ποσό τιτάνια γκάφα ήταν αυτή και τι επιπτώσεις θα έχει αν δεν υπάρχει σχέδιο Β και μάλιστα πολύ γρήγορα.

 

Όσο για μένα, δεν περίμενα το Nokia Maps για να αρχίσω να γλυκοκοιτάζω τα WP8 :) Μόνο τιμές περιμένω να δω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα στο pc magazine ότι προσλαμβάνει γενναιόδωρα τους πρώην της google για να φτιάξουν τους χάρτες της (θέλω κι εμένα να με προσλάβει!!!)

 

http://e-pcmag.gr/news/h-apple-proslambanei-sunergates-ton-google-maps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει νόημα να μιλάμε για συσκευή 2 γενιές πίσω! Επί της ουσίας τώρα!

 

:P

Και τώρα βρες και ένα Symbian vs Iphone5 να θυμηθούμε και τα παλιά! :P

 

Αν δεν τρολλάρεις στο σπίτι θέμα σου θα πέσει να σε πλακώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...