Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικά πάντα ψωνίζουμε πρώτα τα προϊόντα με πόντους και μετά με τις δωροεπιταγές κάνουμε τα ψώνια που θα κάναμε σε προϊόντα χωρίς πόντους(σε άλλη συναλλαγή με χρήση των δωροεπιταγών).

 

Στο λινκ http://www.ab.gr/click2shop/search/promotionsθα βρεις ανάμεικτα και τις προσφορές του φυλλαδίου και της εβδομάδας και μερικές άλλες επιπλέον που δεν αναγράφονται σε φυλλάδιο ή που δεν ανήκουν στις εβδομαδιαίες. Θέλει λίγο συχνότερο κοίταγμα, γιατί δεν συμβαδίζουν κατα ανάγκην οι ημερομηνίες αυτών των επιπλέον προσφορών με τις ημερομηνίες φυλλαδίου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γενικά πάντα ψωνίζουμε πρώτα τα προϊόντα με πόντους και μετά με τις δωροεπιταγές κάνουμε τα ψώνια που θα κάναμε σε προϊόντα χωρίς πόντους(σε άλλη συναλλαγή με χρήση των δωροεπιταγών).

Δηλαδη μπορω να παω καθε Τεταρτη(αφου κανω αυριο την αρχη) μονο με τα κουπονια που θα εχω απο την προηγουμενη εβδομαδα και να ψωνιζω μονο προιοντα με πολλους ποντους........οποτε καθε Τεταρτη θα ψωνιζω ΤΣΑΜΠΑ? :shock:

Πειτε οτι ειναι ετσι να παω να την πεσω γιατι ειμαι με το ενα ματι ανοιχτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη μπορω να παω καθε Τεταρτη(αφου κανω αυριο την αρχη) μονο με τα κουπονια που θα εχω απο την προηγουμενη εβδομαδα και να ψωνιζω μονο προιοντα με πολλους ποντους........οποτε καθε Τεταρτη θα ψωνιζω ΤΣΑΜΠΑ? :shock:

Πειτε οτι ειναι ετσι να παω να την πεσω γιατι ειμαι με το ενα ματι ανοιχτο.

Αν και εφόσον υπάρχουν τα προϊόντα που σε ενδιαφέρουν και δίνουν τόσους πολλούς πόντους θεωρητικά ναι....... Αν η προσφορά δεν πάρει παράταση, ισχύει μέχρι 14.11.2015 σύμφωνα με τους όρους χρήσης(στους διπλούς πόντους αναφέρομαι).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και εφόσον υπάρχουν τα προϊόντα που σε ενδιαφέρουν και δίνουν τόσους πολλούς πόντους θεωρητικά ναι....... Αν η προσφορά δεν πάρει παράταση, ισχύει μέχρι 14.11.2015 σύμφωνα με τους όρους χρήσης(στους διπλούς πόντους αναφέρομαι).

Ευχαριστω πολυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην συνολική αγορά πάνω από 12 ευρώ που δίνουν μια 6ευρη αφαιρούνται τα κουπόνια?

Π.χ. 2 head & soulders και μια always = 12.77 > 12.

Αφαιρώντας κουπόνια από livesmart 1.5+1.5+0.80=3.8 βγαινει 12.77-3.8=8.97 < 12.

Θα τη δώσουν την 6ευρη ώστε να βγουν όλα 2.97?

Από κάτω τα γράφει λίγο μπερδεμένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην συνολική αγορά πάνω από 12 ευρώ που δίνουν μια 6ευρη αφαιρούνται τα κουπόνια?

Π.χ. 2 head & soulders και μια always = 12.77 > 12.

Αφαιρώντας κουπόνια από livesmart 1.5+1.5+0.80=3.8 βγαινει 12.77-3.8=8.97 < 12.

Θα τη δώσουν την 6ευρη ώστε να βγουν όλα 2.97?

Από κάτω τα γράφει λίγο μπερδεμένα...

λογικά μιλάς για κουπόνια από epithymies

 

ΔΕ ΤΟ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ εγώ προσωπικά αλλά λίγες σελίδες πιο πίσω έχει αναφερθεί ότι το σύνολο μετράει προ-κουπονιών, οπότε λογικά θα είσαι ΟΚ.

 

αλλά το ξαναλέω, εγώ δε το έχω δοκιμάσει

 

άμα λέει ΟΧΙ ο ΣΚΡΟΥΤΖ τότε άκυρο το δικό μου.

he's the man!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφει οτι τα 12 ευρω ειναι μετα απο αφαιρεση ολων των προσφορων.επομένως θελει 12 ευρω μετα απο τις εκπτωσεις

Ρωταω γιατί στο προηγούμενο φυλλάδιο με τα αποσμητικά που ήθελε συνολο πανω από 8 ευρώ δεν ήταν ετσι. Τα αφαιρούσε κανονικά και έδινε και τους πόντους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικά μιλάς για κουπόνια από epithymies

 

ΔΕ ΤΟ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ εγώ προσωπικά αλλά λίγες σελίδες πιο πίσω έχει αναφερθεί ότι το σύνολο μετράει προ-κουπονιών, οπότε λογικά θα είσαι ΟΚ.

 

αλλά το ξαναλέω, εγώ δε το έχω δοκιμάσει

 

άμα λέει ΟΧΙ ο ΣΚΡΟΥΤΖ τότε άκυρο το δικό μου.

he's the man!

Συγγνώμη, επιθυμίες εννοούσα.

Μα το έκανα εγώ με τα αποσμητικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως την προηγούμενη φορά με τα αποσμητικά αρκούσε η τιμή προ κουπονιών να είναι >8 ευρώ. Ωστόσο τώρα διευκρινίζεται πως ισχύει μετά την αφαίρεση προσφορών κι εκπτώσεων, οπότε ίσως γι'αυτό δίνεται αυτή η διευκρίνηση. Δεν αναφέρονται βέβαια ρητά τα κουπόνια, αλλά αλλιώς γιατί να προστίθεται αυτός ο όρος που δεν υπήρχε τις άλλες φορές; Μακάρι να μην είναι έτσι, αλλά δε νομίζω. Αν ξέρει/ μάθει κάποιος άλλος σίγουρα, ας μας πει.

 

 

Καλησπέρα, αυτό που γράφει στην τελευταία σελίδα του φυλλαδίου για τους 50 πόντους στην κάρτα με κάθε ανέπαφη συναλλαγή με mastercard, ξέρουμε για τι ποσό και πάνω αναφέρεται;

Δε γνωρίζω τους όρους γιατί σε παραπέμπει στη σελίδα τους και δεν έχω χρόνο να το ψάξω τώρα. Ωστόσο, ΠΡΟΣΟΧΗ: ισχύει από την Πέμπτη 15/10 και για ένα μήνα, άρα όχι αύριο!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

My Market  14/10 - 17/10

 

-50% σε όλα τα αφρόλουτρα & κρεμοσάπουνα Palmolive και σε όλα τα προϊόντα Gillette (εξαιρούνται τα ανταλλακτικά Gillette)

-50% σε όλες τις σερβιέτες Everyday
-Alta Gusto χυμοί 1lt  μακράς διάρκειας  0,65€
-Φρέσκια ελιά ή σπάλα βοείου χωρίς κόκαλο,  6,20€/κιλό
 
Στη σελίδα τους έχει αναρτηθεί και το έντυπο προσφορών με ισχύ από 7/10 μέχρι 20/10...ίσως να ενδιαφέρει κάποιους.
 
Κορυφαίες ατάκες στo topic...λογικά με τέτοιο πλιάτσικο που γίνεται κάθε βδομάδα,οι εταιρείες μας αφήνουν ακόμα μόνο και μόνο επειδή τα βράδια τη βρίσκουν μπαίνοντας και διαβάζοντας όσα γράφονται εδώ  :-D
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

  • Σελ. 20: PHILIPS σεσουάρ μαλλιών --> 25€ - 9€ (2*150p Τετάρτη) = 16 € (με κάθε επιφύλαξη αν είναι καλή προσφορά)

Σχετικά με το σεσουάρ όποιος γνωρίζει ποιο μοντέλο είναι ας ενημερώσει :)

 

 

Μετά από εκτενές googlάρισμα, :-D βρήκα ότι είναι το Philips BHD004/00.

Κυκλοφορεί κυρίως στο ανατολικό μπλοκ. Ενδεικτικά η τιμή στο mediamarkt της Πολωνίας είναι περίπου 16,5€, ενώ στο idealo.de (ένα γερμανικό ψαχτήρι τιμών) ξεκινάει από 19,5€ και φτάνει στα 25€ στο γερμανικό άμαζον.

Συμπερασματικά, στα 16€ είναι καλή τιμούλα για 1800άρι σεσουάρ. Για κάποιον που έψαχνε κάτι αντίστοιχο, αλλά όχι για «ορμάτε ωρέ παληκάρια». :-D

 

Βλέπω να πάω αργά στον ΑΒ και να μήν μένει ούτε κουτάκι Μερέντας! :ph34r:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...