Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω αν έχει ξαναειπωθεί. Στο touchpoint του ΑΒ στην αρχική οθόνη επιλέγεις "ΈΡΕΥΝΑ" κι αν λάβεις μέρος (2 λεπτά υπόθεση είναι) σου βγάζει ένα κουπόνι 10 πόντων για οποιαδήποτε αγορά. Δεν είναι κάτι φοβερό αλλά όπως λέει κι ο σοφός λαός "μάζευε κι ας είν και πόντοι"!

Tελικά με την 2η επιλογή στο touchpoint δεν μας είπες; Βγήκαν οι πόντοι σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παλαιοτερα στον μασουτη οι προσφορες για oral και gillette συμπεριελαμβαν και τα ανταλλακτικα.προσφατα μου τελειωσαν τα ανταλλακτικα απο τις oral b σνιφ σνιφ

Εγω εδω και αρκετα χρονια που παρακολουθω τις προσφορες του Μασουτη, ποτε δεν θυμαμαι να περιλαμβανε και τα ανταλλακτικα απο τα Gillette. Μονο το Carrefour τα ειχε σε προσφορα (-25%) οταν εβγαζε τα περιφημα Happy Hour.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Carrefour 10-12 Μαρτίου

- Μακαρόνια Ήλιος Νο6 ή Νο10  500gr στα 0,39€/πακέτο

- Απορρυπαντικό πλυντηρίου ρούχων ΟΜΟ 50 δόσεις στα 4,99€

- όλο το χύμα νωπό χοιρινό κρέας -20%


My market

fairy caps all in one 4,5 ευρω

Always οικονομικες με pockee βγαινουν 1,40 το πακετο. Βασικα εχει και σε προσφορα λιγο μικροτερες οικονομικες που με pockee βγαινουν 80 λεπτά και στο σκανερ ελεγε "εχεις διαλεξει το σωστο προϊόν" παρολο που στην περιγραφη ελεγε για τις μεγαλες συσκευασιες.

Εχω Paypal και θα αργησω να το διαπιστωσω.

να συμπληρώσω οτι οι Fairy caps All in One είναι το πακέτο με τα 31 τεμάχια και από 9€ έχει -50% 4,5€ όπως πολύ σωστά έγραψες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελικά με την 2η επιλογή στο touchpoint δεν μας είπες; Βγήκαν οι πόντοι σου;

Επικοινώνησα με ΑΒ και μου είπαν να περιμένω έως 11/3 και θα στείλουν μήνυμα - φαίνεται πως τα στέλνουν κατά ομάδες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και βέβαια να ποσταρεις. Συμφωνώ μαζί σου, ότι έχω αγοράσει έπειτα από ενημέρωση εδώ ήταν σχεδόν πάντα σε συνδιασμό με pockee. Γιατί να μην αναφέρουμε τι βγαίνει συνδυαστικά με αυτό αφού κερδίζουμε λίγα έστω χρήματα;

Επεξ/σία από orck
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όποιον δεν αρέσει το topic, απλά να μην μπαίνει μέσα, δεν είναι με το ζόρι.

Συνέχισε την εξαιρετική δουλειά που κάνεις φίλε SKROUTZ.

 

Να σημειώσω ότι σε άλλες κατηγορίες προσφορών ανοίγουν θέματα για άχρηστα "σκουπίδια"

που δεν θα χρειαστεί σχεδόν ποτέ κανένας, μόνο και μόνο επειδή είναι δωρεάν ή σχεδόν δωρεάν.

 

Τουλάχιστον στο συγκεκριμένο topic αγοράζουμε προϊόντα που χρειαζόμαστε σε καλές ή και εξαιρετικές τιμές

και πολλές φορές αυτά είναι ΤΡΟΦΙΜΑ ή προϊόντα ευρείας κατανάλωσης.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποτε που είχε τρελλές προσφορές ο ΑΒ, 99 στα 100 μυνήματα αφορούσαν το ΑΒ. Τώρα που παίζει μπάλα το pockee, υπάρχουν πολλά μυνήματα που το αναφέρουν. Αύριο αν βρεθεί κάτι καινούργιο, θα ασχολούμαστε πιο συχνά με αυτό.

 

Είναι απόλυτα λογικό και σωστό λοιπον να γράφονται στο παρόν τοπικ και οι προσφορές του pockee. Άλλωστε πολές φορές οι προσφορές αυτές, είναι συνδιαστικά με προσφορές των super market, οπότε δεν έχει νόημα να χωριστούν και να γράφονται διαφορετικά.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Θυμιζω:
 

Κουβέντες σχετικες με καποια εφαρμογή ή κουπονι, χωρις προσφορα, δεν εχουν θεση εδώ. Από σημερα αφαιρω οποιοδήποτε τετοιου είδους ποστ. Θεση θα εχουν μονο ποστ σχετικα με αυτα όπως:

"Στο σουπερ μαρκετ Γκρουν, η φολα κολα 1.5λιτρο τελικη 0.55€ με το κουπονι του Πικε." (όταν η τιμη είναι πραγματικα πολύ κατω από την αγορα δηλαδη)

Μηνυματα όπως "είναι καλο το Πικε;" ή "ποσο θα βγει με το κουπονι του Πικε το πιλαφι;" ή "δεν βλεπω κουπόνια από τις λιποθυμίες" δεν εχουν καμια θεση αφου δεν αφορουν / ενημερωνουν για συγκεκριμενη προσφορα.

Όπως απαγορεύονται τα newsletters και τα φυλλαδια ετσι και αυτα δεν θα τα βλέπουμε πλεον. Σκοπος είναι να ενημερωνόμαστε για προσφορες μονο, χωρις να τρωμε πλυση εγκεφαλου / διαφημισεις οσο είναι δυνατον.


Όποια προσφορα (συνδιαστικη ή μη) είναι αξια λογου (ή/και ανατροφοδότηση επι της εξελιξης της - όπως σε όλα τα τοπικ της ενοτητας), εχει θεση στο τοπικ.
Αντίθετα, ερωτήσεις και αποριες (σπαμαρισμα) για το "τι είναι", "πως λειτουργει" κλπ, δεν εχουν θεση και φευγουν μονίμως και αδιαλείπτως. Μην τα συγχέετε. (Όπως επισης δεν εχει θεση -για να ειμαστε σαφεις- κατι σαν το ο "χ" εβγαλε κουπονι 0.20€ για το "Υ" προϊον, χωρις να αναφέρεται δηλαδή συνδιαστικη τελικη που να αξιζει και να αποτελει σημαντικη/πραγματικη προσφορα).

Οποιος πιστευει/νομιζει ότι ένα ποστ είναι σπαμ, μπορει όπως λεμε τοσο καιρο σε ολες τις ενοτητες και θεματα, απλα να πατησει το κουμπακι "αναφορα" που υπαρχει ακριβως από κατω ώστε να ενημερωσει-βοηθησει-εκφρασει αποψη. Η αμεση ή εμμεση, με δημοσια ποστς, προσπαθεια "συντονισμου" δεν επιτρεπεται από τους ορους χρησης (δεν επιτρέπεται η προσπάθεια άσκησης συντονιστικών καθηκόντων, έστω και εμμέσως) και δεν βοηθα κανεναν.

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για, ψάχνω να βρω τα τυροπιτάκια με φέτα και μυζήθρα που το Pocke έχει διπλασιάσει το κουπόνι, αλλά δεν μπορώ να το βρω ως προϊών πουθενά. Αν κάποιος το έχει δει κάπου (στην Αθήνα) θα τον ευχαριστούσα να μου έλεγε .το που.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για, ψάχνω να βρω τα τυροπιτάκια με φέτα και μυζήθρα που το Pocke έχει διπλασιάσει το κουπόνι, αλλά δεν μπορώ να το βρω ως προϊών πουθενά. Αν κάποιος το έχει δει κάπου (στην Αθήνα) θα τον ευχαριστούσα να μου έλεγε .το που.

έχω την εντύπωση ότι έχει στο my market στην Λ.Πεντέλης αλλά θα σου πω σίγουρα σε κανένα 2ωρο που θα περάσω απο εκεί ούτως ή άλλως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναφορτιζόμενο δραπανοκατσάβιδο PABS 16 A1 από το Lidl στα 44€, την Τρίτη 15/3. Δεν ξέρω αν αξίζει αλλά για την μπαταρία λιθίου που έχει πιστεύω κάτι να λέει:

 

http://www.lidl-hellas.gr/el/ergaleia.htm?action=showDetail&id=47558

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναφορτιζόμενο δραπανοκατσάβιδο PABS 16 A1 από το Lidl στα 44€, την Τρίτη 15/3. Δεν ξέρω αν αξίζει αλλά για την μπαταρία λιθίου που έχει πιστεύω κάτι να λέει:

 

http://www.lidl-hellas.gr/el/ergaleia.htm?action=showDetail&id=47558

ελα.... και γιορτάζει η γυναίκα μου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 για την μπαταρία λιθίου που έχει πιστεύω κάτι να λέει:

 

http://www.lidl-hellas.gr/el/ergaleia.htm?action=showDetail&id=47558

 

η οποια κανει ποσο και την πουλαει ποιος?

αν δεν εχεις αυτες τις απαντησεις, θα σου προτεινα να μην ασχοληθεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η οποια κανει ποσο και την πουλαει ποιος?

αν δεν εχεις αυτες τις απαντησεις, θα σου προτεινα να μην ασχοληθεις.

Και βεβαια φερνουν και ανταλλακτικες μπαταριες, εχω ενα παλιοτερο δραπανο δικο τους με κοστος 40 και η μπαταρια ειχε καπου 15. Κατι αντιστοιχο ισχυει και για αυτο, πληροφορεις απο το τηλεφωνο εξυπηρετησης πελατων του καταστηματος.

Δεν ξερω βεβεια εαν θα συνεχισουν να εχουν τα επομενα 5 χρονια.

Οποιος θελει φορητο δραπανοκατσαβιδο αξιζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...