Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα Παιδες πήγα σε καταστήμα ΑΒ και μόνο οι λάμπες 4w philips είχαν 100 πόντους..οι άλλες όχι..έκανα ακόμα ακύρωση και πήρα συγκεκριμένα αυτές με τους πόντους..

 

εχθες ειτε απο λαθος ειτε εσκεμενα ειχαν και τις 5,5 watt

ποντοι ομως δεν περαστηκαν συνεπως πανε για αλλαγη η επιστροφη χρηματων

τα κερακια των 4 watt εχουν σιγουρα 100 ποντους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο ΑΒ Άργους είχε μόνο ένα γλομπάκι των 4w με 100 πόντους στα 2.52 . Προφανώς θα ξαναστοκάρουν από Δευτέρα που δεν θα ισχύει η προσφορά.

 

Είχαν όμως αρκετές από τις dimmable των 6w οι οποίες στον καφκά κάνουν 5.54 ευρώ στα 5,90 - 35% = 3,84 ευρώ το οποίο είναι εξαιρετική τιμή για dimmable κερί με ωραίο design.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

τα κερακια των 4 watt εχουν σιγουρα 100 ποντους

 

Εισαι σιγουρος γι αυτο που λες; Αγορασες; Πηρες ποντους απο κερακι 4W (250lm) ;  Μηπως μιλας για την σφαιρικη 4W;

Για τα κερακια αναφερει μονο τα 5.5W για 100 ποντους. (ειναι αυτη που εχει φωτογραφια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι σιγουρος γι αυτο που λες; Αγορασες; Πηρες ποντους απο κερακι 4W (250lm) ; Μηπως μιλας για την σφαιρικη 4W;

Για τα κερακια αναφερει μονο τα 5.5W για 100 ποντους. (ειναι αυτη που εχει φωτογραφια)

Επιβεβαιώνω ότι ισχύουν τα γραφόμενα από τον matrix
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέσσερις κωδικοί δίνουν από 100 πόντους. Όλοι θερμό λευκό. Αν αγοράζετε στα τυφλά, αυτά παθαίνετε. Αγορασα και από τους 4 κωδικούς. Πάνω στο καρτελάκι με την τιμή αναγράφεται αν δίνει 100 πόντους ή όχι. Ρίξτε και μια ματιά στο φυλλάδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με τα 5.5w κεράκια δεν πήρα πόντους..

Θα πάνε για επιστροφή.

Είναι κανείς που πήρε;

Μήπως σήμερα ίσχυε;

Πήρα σήμερα τα 5.5W κεράκια (αυτά της φωτό του φυλλαδίου) και μου είπαν πως υπάρχει "πρόβλημα" στο σύστημα και δεν περνάει τους 100 πόντους στις συγκεκριμένες(!) και θα το φτιάξουν αύριο "που θα υπάρχει άνθρωπος στα κεντρικά". Τις άφησα στο ταμείο...

Τέσσερις κωδικοί δίνουν από 100 πόντους. Όλοι θερμό λευκό. Αν αγοράζετε στα τυφλά, αυτά παθαίνετε. Αγορασα και από τους 4 κωδικούς. Πάνω στο καρτελάκι με την τιμή αναγράφεται αν δίνει 100 πόντους ή όχι. Ρίξτε και μια ματιά στο φυλλάδιο.

Οι Ε27 60 και 75W (όπως τις αναφέρει στο φυλλάδιο) που πήρα και πέρασαν από 100 πόντους ψυχρό λευκό έχουν. Σε άλλο κατάστημα ΑΒ που πήγα δεν έγραφε για τους 100 πόντους στα καρτελάκια οπότε καλύτερα να δοκιμάσει κανείς στο ταμείο. Έχει αλλάξει το σύστημά τους και την ώρα που χτυπάει η κοπέλα την τιμή εμφανίζει στην οθόνη της και τους πόντους. Οπότε μπορείς να τις ακυρώσεις πριν βγει η τελική απόδειξη με τα ψώνια σου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου είπαν ότι οι πόντοι εμφανίζονται στο τέλος της συναλλαγής. Στο καταστημα υπάρχει ξεχωριστό stand για τους λαμπτηρες που δινουν 100 πόντους με την σχετική σήμανση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου είπαν ότι οι πόντοι εμφανίζονται στο τέλος της συναλλαγής. Στο καταστημα υπάρχει ξεχωριστό stand για τους λαμπτηρες που δινουν 100 πόντους με την σχετική σήμανση.

Προφανώς διαφέρει από κατάστημα σε κατάστημα και από ταμειακή σε ταμειακή...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τη συνδρομη στο περιοδικο μαστορεματα για ενα χρονο εχει δωρα ισης κ μεγαλυτερης αξιας οπως δραπανοκατσαβιδο..Στην ουσια παιρνεις σε καλυτερη τιμη το προιον κ εχεις κ το περιοδικο καθε μηνα

http://www.mastoremata.gr/συνδρομές/

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσον αφορά το Beat, και σε μένα χάθηκαν 3 κουπόνια, και μάλιστα την πέμπτη που χρειάστηκα ταξί χρεώθηκα, καθώς δε το τσέκαρα, ενώ ήμουν με στο δρόμο.. Αρχικά νόμιζα ότι είχα κανει εγώ λάθος και οι διαδρομές είχαν ημερομηνία λήξης (αν και δεν εγραφαν κάτι τετοιο), αλλά τώρα που είδα και άλλους να έχουν το ίδιο πρόβλημα, τους έκραξα στο φβ.. Περιμένω να δω τι θα πουν και αναλόγως θα πράξω. 

Απαράδεκτο εκ μέρους τους πάντως, αν δεν ηθελαν να δώσουν την προσφορά να μη την έδιναν από την αρχή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τη συνδρομη στο περιοδικο μαστορεματα για ενα χρονο εχει δωρα ισης κ μεγαλυτερης αξιας οπως δραπανοκατσαβιδο..Στην ουσια παιρνεις σε καλυτερη τιμη το προιον κ εχεις κ το περιοδικο καθε μηνα

http://www.mastoremata.gr/συνδρομές/

Για 1 χρονο(48.42) δίνει "δώρα αξίας 70ε".

Τιμες σκρουτζ:Τσαντα 31ε και σετ κατσαβίδι κάστανια 17ε. Σύνολο 48ε

 

Για 2 χρόνια(92.44) δίνει "δώρο αξίας 150".

Τιμη praktiker 119ε. (δραπανοκατσαβιδο b&d)

 

Πάντως για τους fan του περιοδικού είναι καλή περίπτωση...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πιστεύω αυτο αξίζει σαν προσφορά..

προσθηκη συντονιστη : Βαζω εδω τις απαραιτητες πληροφοριες-ορους που ηρθαν απο μελος που εφαγε:
 

Οι όροι είναι : Τρως μόνο γύρο χοιρινό & κοτόπουλο και καλαμάκι (σουβλάκι για northmen) χοιρινό & κοτόπουλο.
Χρονική διάρκεια μέχρι 1 ώρα και 10 λεπτά. Τελειώνεις το τυλιχτό και μετά έρχεται το επόμενο (έρχεται αμέσως).
Το τυλιχτο θα έχει πατάτες. (Εμείς τα φάγαμε με κρέας πατάτες σως μόνο).
Αν δεν τελειώσεις το τελευταίο τυλιχτό το πληρώνεις extra.

post-301324-0-32842100-1509818768_thumb.jpg

post-301324-0-21732900-1509818853_thumb.jpg

Επεξ/σία από matrixxx
προσθηκη
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...